עשייה חינוכית לחודש שבט תשע"ו

בית חינוך ממ"ד אריאל אשדוד

זהו יום המורה

ביום שישי יב' שבט התקיים יום המורה בבית הספר. תלמידים והורים קבלו את המורים בפרחים ומכתבי תודה. בנוסף, הורים רבים העבירו שיעורים חווייתיים לתלמידים בכיתות. בהפסקה, נהנו המורים מארוחת בוקר כיד המלך וביום שני חגגו המורים במסעדה. זה המקום להודות לכם הורים יקרים על הערכתכם הרבה ושיתוף הפעולה המלא. ראו ברכה בכל עמלכם!

טו בשבט הגיע חג לאילנות

ב יום שני , טו בשבט , התקיים טקס מרהיב ע"י כיתה ג2 בניצוחה של המחנכת גלית חדוק. התלמידים רקדו, שרו, הציגו ודקלמו קטעי מידע ברוח החג. התלמידים הדגישו את הקשר המיוחד בין עם ישראל לארץ ישראל. בטקס חולקו תעודות הצטיינות לתלמידי החודש ולכיתת החודש-ב' 2. יישר כח!
טו בשבט תשעו ג2

"טוב לי תורת פיך מאלפי זהב וכסף"

מידי יום ו' במסגרת פרוייקט "אבות ובנים"מתכנסים הנוכחים ללימוד פרשת השבוע ופניני תורה נוספים. התלמידים אף מבצעים דף משימות בנושא ומשתתפים בהגרלת פרסים למתמידים. בכב' שבט זכינו לשמוע את דברי התורה מאת רב העיר אשדוד, הרב שיינין שליט"א.

צרכנות נבונה

Big image

יום "100מם"

Big image

אשדוד עירי

ביום ג', כג' שבט, תלמידי כיתה ד' ביקרו במוזיאון מונארט ולמדו על אבני הדרך בייסודה של עירנו, העיר אשדוד. התלמידים נהנו מאוד ונחשפו למידע באופן מעניין , אומנותי וחווייתי.

עם הפנים לקהילה

ביום ד', כד' שבט, יצאו תלמידות שכבה ו' לבית האבות ברובע י' ושמחו רבות את הקשישים. התלמידות שוחחו עמם ויחדיו יצאו במחולות בזמר וצליל.

פרויקט יחד

לכבוד ר"ח אדר א' קיימנו במרכז הלמידה "יחד" לעולים החדשים מצרפת של ביה"ס אריאל פעילות חווייתית מהנה ומרתקת של סדנת בלונים.הבנים יצרו יחד עם המורות , שרית ואביבה, דמות של ליצן שמח לכבוד חודש השמחה- אדר.
הבנות עבדו עם המורות ,הודיה ומוריה, ויצרו יחד זר נפלא להורים. יישר כח לכל העוסקים במלאכה המבורכת !

כתב וערך: יוסף עוז