Leiutised vastused

Ajalugu 5.A klass Virmo Papagoi

Vastused

1.Eesti
2. Mark Zuckerberg
3.Rudolf Christian Karl Diesel
4.
Wilhelm Conrad Röntgeni
5.THomas Edisson
6.Alexander Graham Bell
7. Whitcomb Judson
8. Humphry Davy
9.Sevilla Isidore

Teine Ülesanne

Minecraft onliivakasti indie videomängu kirjutatud Java algselt loodud Markus " Notch " Persson ja nüüd tema firma Mojang AB . See on suuresti inspireeritud Infiniminer .

Alates selle loomisest , Minecraft töötati peaaegu eranditult Notch kuni Jens " Jeb " Bergensten alustas tööd temaga , ja on muutunud juht oma arengut. See pakub muusikat, Daniel " C418 " Rosenfeld ja maalid Kristoffer Zetterstrand . Esialgu vabastatakse mida tuntakse nüüd Minecraft Classic 17. mai 2009mängu ilmus nagu Minecraft 1.0 18. novembril 2011. Alates selle vabastamist, Minecraft on laienenud mobiilseadmete ja konsoolid.

Minecraft keskendub võimaldab mängijal uurida , suhelda ja muutadünaamiliselt genereeritud kaart tehtud ühe kuupmeetri meeter suurusega plokke. Lisaks blokeerib , keskkonna omadused taimede mobs ja teemad. Mõned tegevused mängu hulka kaevandamine maagi , võitlus vaenulike mobs ja käsitöö uute plokkide ja tööriistu , kogudes erinevaid vahendeid leida mängu. Mängu avatud mudel võimaldab mängijatel luua struktuurid , loomingut ja kunsti erinevate multiplayer serverid või oma ühe mängija kaarte. Teised funktsioonid hõlmavad Redstone ahelad loogika arvutused ja kauge meetmete minecarts ja rajad, jasalapärane allilma nnHollandi . Lõppkokkuvõttestäiesti vabatahtlik Mängu eesmärgiks on sõita mõnda teise dimensiooni nimetatakse End, ja võitaEnder Dragon .