Інформація про групу номер 2

Big image

Дибко Антон ( режисер)

Описуючи себе почну зі своїх улюблених авторів та їх книг. Останнім часом я прочитав серії книг письменника Ріка Ріордана «Персі Джексон» та «Герої Олімпа», «Зерцалія» та «Пардус» Євгенія Гаглоєва, «Часодії» Наталії Щерби та багато інших цікавих книг.

Також я дуже люблю музику, тому займаюся у фортепіанному відділі музичної школи майже 4 роки. Зазвичай до свого репертуару обираю твори класичних композиторів – Баха, Моцарта, Бетховена та т.п.

У ліцеї я найбільше полюбляю математику. Мені подобається ця точна наука, а особливо я захоплююся логічними задачами. Я вже приймав участь у математичних олімпіадах «Мультитест» та «Кенгуру».

Big image

Хименко Анастасія (ЗМІ -модорат)

Я Хименко Анастасія із 2 групи. Моє захоплення це допомагати природі: поливати квіти та дерева в парках, доглядати за бездомними тваринами та тваринами з приютів. Я цікавлюся танцями, кінним спортом і дослідженням природи. У мене немає багато друзів, адже я стараюся зациклюватись на невеликій кількості товаришів, яких я добре знаю і повністю довіряю їм. Мені подобаються настільні ігри, бо вони розвивають розумові здібності та покращують увагу, також граючи в них, я гарно проводжу свій час з друзями.У мене немає улюбленої книжки, і я можу сказать лише те, що мені подобаються такі автори книг, як Діана він Джонс, Джеремі Стронг, Джоан Кетлін Ролінг, Бодо Шефер та деякі твори Міхаеля Енде.
Big image
Big image

Єфіменко Катерина (мовознавець)

П'ять років тому я зайшла в такий пустий танцювальний клас... Я була не впевнена, що зможу і думала, що танці це не моє покликання... Але зараз я жити не можу без танцю... Танцювальний зал став моїм другим домом. Для мене день без репитиції- день прожитий даремно. Навіть, в школі наспівуючи мелодію я танцюю. І від цього отримую задоволення. На сьогоднішній день танець став невід'ємною частиною мого життя.

Також я обожнюю читати. Із книжок найбільше подобається фантастика. Коли я читаю, поринаю у захопливий світ пригод і чарів, уявляю деталі пейзажів, персонажів. Найулюбленішими книгами є "Часодії", всі частини "Гаррі Поттера" та пригоди про дівчинку Ніну.

У вільний час полюбляю малювати. Раніше відвідувала гурток "Петриківський розпис".

З настанням тепла подобається кататись на велосипеді та роликах.

Івашко Марія( журналіст)

Мене звати Маша. Мені 11 років. Я займаюсь танцями,акторською майстерністю та малювання. Все це мені дуже подобається. Також я люблю знімати відео. Маю багато друзів. У вільний час я читаю,малюю або слухаю музику. Мої улюблені книжки це: "Лола шукає подругу" , "Маленький принц" та "Дівчина онлайн". З друзями я люблю грати в ігри такі , як: "Монополія" , "UNO" та інші. Також в мене є улюблені ігри на комп'ютері , наприклад : Sims , Minecraft і так далі. А найбільше я люблю подорожувати по Україні та закордон.
Big image

Бараненко Наталія (видавець)

З раннього дитинства мені подобається співати та танцювати. Раніше, навіть

займалася танцями. Відвідувала я їх близько чотирьох років.

Зараз цікавлюсь грою на гітарі та намагаюся вчитися грати на ній самостійно.

Я дуже активна,тому граю лише в активні та цікаві ігри. Особливо, обожнюю грати на подвір'ї.З потеплінням більшість часу проводжу на вулиці: катаюсь на вейвборді,роликах та велосипеді разом з друзями. Дуже люблю подорожувати до моря та гір. Також захоплююся творчістю. Мені подобається створювати різні речі,які я використовую потім для декору своєї кімнати та для своїх друзів.

У вільний час читаю книжки. Частіше я читаю твори Всеволода Нестайка та Ізабель Абеді. Також, коли маю час,то слухаю музику та пісні. Найчастіше слухаю пісні та голівудських співаків. Музика підіймає мій настрій та надихає мене.З раннього дитинства мені подобається співати та танцювати. Раніше, навіть

займалася танцями. Відвідувала я їх близько чотирьох років.

Зараз цікавлюсь грою на гітарі та намагаюся вчитися грати на ній самостійно.

Я дуже активна,тому граю лише в активні та цікаві ігри. Особливо, обожнюю грати на подвір'ї.З потеплінням більшість часу проводжу на вулиці: катаюсь на вейвборді,роликах та велосипеді разом з друзями. Дуже люблю подорожувати до моря та гір. Також захоплююся творчістю. Мені подобається створювати різні речі,які я використовую потім для декору своєї кімнати та для своїх друзів.

У вільний час читаю книжки. Частіше я читаю твори Всеволода Нестайка та Ізабель Абеді. Також, коли маю час,то слухаю музику та пісні. Найчастіше слухаю пісні та голівудських співаків. Музика підіймає мій настрій та надихає мене.

Цвинтарний Дмитро (літературознавець)

Мене звати Дмитро Цвинтарний. Мені 11 років. Я навчаюсь в 6-Е класі в ліцєї "Наукова зміна". Окрім того, я навчаюсь в музичній школі №21. Мій основний інструмент - скрипка. Ще коли мені було 3 роки я почув скрипку вперше в підземному переході. Я був тоді з батьками, і вони розповідають, що почувши скрипку, я зупинився, присів біля дівчинки, яка грала на скрипці, та слухав її разом з батьками хвилин 40. Моя мама гарно співає, а тато співає та грає на гітарі, тому в нашій музичній сім'ї всі знали, що і я буду музикантом. Інструмент обрав я сам ще в 3 роки і досі не жалію, бо скрипка - найгарніший голос у оркестрі і дійсно можна сказати, що вона має струни душі. Окрім гри на скрипці та фортепіано я люблю грати в комп'ютерні ігри. Мені більш за все подобаються пригодницькі ігри, наприклад, Terraira, Geometry dash, Castle clash. Мені ці ігри подобаються, бо вони захопливі, динамічні і завжди потрібно розробити правильну стратегію, щоб пройти їх до кінця. Ще одне моє хобі - колекціонування журналів "Тачки" та "Літачки". Мені подобається вивчати різні моделі машин та літаків. В мене є один справжній друг - Антон Дибко. Наші інтереси практично на сто відсотків збігаються. Він також ходить в музичну школу, грає на фортепіано, любить ті самі ігри, що і я. Нам разом цікаво спілкуватись, обмінюватись думками, грати в ігри. Кожного уроку фізкультури ми з Антоном граємо в нашу улюблену спортивну гру - настільний теніс. Наші сили рівні, тому нам завжди цікаво, хто виграє цього разу. В майбутньому я хотів би стати відомим скрипалем, писати власні музичні твори, реалізовувати свій творчий потенціал.
Big image

Цехотський Олексій ( психолог)

Я Олeксій люблю грати на гітарі,в футбол,баскeтбол.

Мeні подобаються такі стилі ,як фантастика та пригоди.

Я обираю собі друзів на яких можна розраховувати у скрутну ситуацію.

Big image