ישראל בדרך לאוסקר!

הן כיכבו בטלוויזיה ואז הגיעו למסך הגדול, ועכשיו האוסקר!

הפעם אלו היו שחקניות צעירות

שוב שחקניות ישראליות זוכות בפרס אוסקר, והפעם אלו שתי שחקניות מכורות ואהודות בארצנו. השתיים, סתיו שקד ולירז ליבוביץ, המוכרות בעיקר מכיכובן בסדרה "האנטומיה של גריי".

הסרט איתו הגיעו השתיים למעמד זה הוא הסרט "מרי". עלילתו של "מרי" עוקבות אחר שתי בנות, כל אחת בעולם אחר, אחת בעולמנו ואחת בעולם הבא- מריה ומרין. הסרט כלל שחקנים מפורסמים נוספים מהביצה ההוליוודית ביניהם: ליאונרדו די קפריו, פטריק דמפסי וליאם המסוורת'.

אמש, בלוס אנג'לס, הוליווד, הגיעו השתיים לשטיח האדום. במהלך הערב הן שמחו לגלות שהסרט זכה בפרסים "הקומדיה הטובה ביותר", "סרט הנעורים הטוב ביותר" ו"החברות הטובות שנראו על המסך". בפרסים נוספים זכו גם חבריהם לצילומים, המסוורת' בפרס "השחקן הטוב ביותר", ליאונרדו די קפריו בפרס "הרשע הטוב ביותר", גם ג'ניפר לורנס לא יכלה להישאר מאחור וזכתה בפרס "השחקנית שזכתה להכי הרבה חיקויים".

"לא חשבנו שהוא יזכה לכזו הצלחה..."

כתבנו נשלח לסקר את האירוע, השתיים נראו נרגשות מאוד!

אתן מתכננות לנו עוד הצלחה שכזו?

"יש תוכניות לגבי סרט חדש אבל אנחנו לא יכולות לומר יותר מזה!"

ציפיתן לכזו הצלחה?

" לא ציפיתי שהסרט יזכה בכל כך הרבה פרסים! זה הדבר הכי טוב שקרה לנו!", אמרה שקד.

"כשעבדנו על הסרט לא חשבנו שהוא יזכה לכזו הצלחה, זה מדהים!"הוסיפה ליבוביץ.

איך הייתה העבודה על הסרט?

"עבדנו המון זמן על הסרט, אבל כולם היו מאוד נחמדים! פעם אחת סתיו נרדמה במהלך הצילומים, לא ידענו איך להעיר אותה אז שפכנו עליה מים! היה ממש כיף." אמרה ליבוביץ.

אתן נמצאות רחוק מהבית, היו געגועים?

"כמובן! אבל דאגנו לשמור על קשר בשיחות סקייפ כשיכלנו!" אמרה שקד.

היו לכן קשי שפה? הסתגלות?

"האמת שלא! העבודה ב"אנטומיה" בהחלט עזרה לנו להתרגל לאנגלית, הקושי היחידי היה שחשבנו בעברית ונאלצנו להפוך את מחשבותינו לאנגלית" אמרה ליבוביץ.

"אתן רוצות למסור משהו?"

"אנחנו רוצות להודות לכם, המעריצים, זה הכל בזכותכם!!" אמרו השתיים.


חבריהם לסט סיפרו לנו על הבנות "הן מדהימות! חשבתי שהן יתנשאו בגלל תפקידן בסדרת הטלוויזיה "האנטומיה של גריי", אבל לא, הן נשארו צנועות. במהלך הצילומים היו המון שטויות ובדיחות שקרו בעיקר בזכותן!" אמרה לורנס. "אני מכיר אותן עוד מהצילומים ב"אנטומיה", הן שחקניות מעולות שיודעות לצחוק, אך גם להיות מקצועיות כשצריך" הוסיף דמפסי.


בזמנים כאלו, כתבנו רוצה להיות השתיים האלו.