נקודת אור

האווירה בחזרות והעשייה בתיאטרון שמובילה להתעמקות, לביטחון עצמי, לפיתוח היצרתיות וכו. אחד הדברים שהכי נהנתי מהם היה להמציא דברים חדשים כמו- פיתוח הרעיון של הכליה, לכתוב סצנות חדשות (בתור דרמטורגית). זה היה מדהים ליצור מעצמך ולהעלות מחזה שבאמת עבדת עליו ועיבדת אותו והפכת אותו לשלך.

ריפלקציה- הדר אשר

הציפיות להפקה בשלוש נקודות. האם הם התממשו

ציפיות מההפקה:

1. שאני אהנה מהתהליך ואתגבש עם הבנות שאיתי בהפקה.

2. שאני אכיר בעצמי צדדים חדשים ואפתח את תחום המשחק והיצירתיות.

3. שאני אהיה אופטימית ושמחה.


הציפיות בהחלט התממשו. מאוד נהנתי מהתהליך, הייתה אווירה טובה בחזרות, היה תמיכה ופרגון, עבדתי על המשחק שלי והגעתי לתוצאה שהייתי מאוד מרוצה ממנה. לאורך כל התהליך השתדלתי לשמור על שמחה ואופטימיות, לרוב הצלחתי.

קשיים ואכזבות

לא היו לי הרבה רגעי משבר, אבל היו רגעים שהייתי יותר מידי ביקורתית כלפי, והרגשתי שאני לא טובה מספיק, ושההפקה שלנו לא מספיק טובה ביחס לאחרות. ברוך ה' עם הזמן עלה לי הביטחון בעצמי ובסופו של דבר שמחתי עם התוצאה, עניין שממש לא מובן מאליו כי בדרך כלל אני מאוד פרפקציוניסטית, אבל הבנתי שהדבר הכי טוב הוא באמת להנות ולהעריך את עצמי על העבודה הרבה והמשמעותית.

קשיים נוספים שהתמודדתי איתם במהלך ההפקה היו המבחנים בבית ספר והתפקוד שלי בצופים. הציונים שלי ירדו בלימודים ולא יכולתי להשקיע בצופים כמו שהייתי רוצה ולמשך יותר מחודש לא הגעתי לפעולות.

אני צריכה עכשיו להשלים את הפערים ולתת גז בשאר התחומים.

נקודת אור

לוקחת איתי לחיים

את האופטימיות, ההשקעה שמשתלמת, לדעת לקבל מחמאות, להתעמק בדברים, עבודת צוות, לפרגן, לא להתעצבן, לצחוק ולחייך.