Tiigri triibud kaubamärgiks

Tiigri uhke välimus soovitab tal tagaplaanile jääda, sest aegade algusest saadik on tal olnud palju kadestajaid. Kuid uue aasta energiad käituvad vastupidi ja annavad teada, et nüüd on aeg esiplaanile tõusta ja oma kaubamärk luua.
Kordaminekud ootavad teda just ametialases tegevuses. Nii nagu Härjalgi on Tiigril roheline tuli töökoha vahetusele, ametiredelil tõusmisele, raharessursside paranemisele ning võimalusele alustada ettevõtlusega. Vahe ja üleskiidetud teadvus mängib sel aastal teist viiulit, sest särab hoopis Tiigri intuitsioon. Säravad eelkõige need Tiigrid, kelle töö on seotud uuringu- ja otsingufirmadega. Tegemist on tuleviku vundamendi loomise aastaga. Sel aastal alustatud projektid hakkavad vilja kandma alles mõne aja pärast. Kannatlikkus ja diplomaatia on selle aasta märgusõnad, sest need omadused kindlustavad talle edu ning nendest omadustest võib ta oma unikaalse kaubamärgi luua.

Armastuses on Tiiger pimedusega löödud. Ta eelistab kiireid läbikäimisi ja kõrvalehüppeid, sest neis puuduvad kohustused. Ja tuleb tõdeda, et Tiigri triibud pimestavad. Seega paarisuhte harmoonia jääb sel aastal tagaplaanile.

Tiigri vaim ja keha on pidevas liikumises ja tegutsemises: reisid, koosolekud, kohtumised, arutelud ja kokkulepped. Õppida tuleb tal aga lõõgastuma ja kiire kõrvalehüpe jääb liiga pealiskaudseks. Vabastatud inspiratsioon, tegelemine kaunite kunstidega tõstab Tiigri taevasse.

Soovitus Mao aastaks

Tiigrit toetab uuel aastal ruumi paigutatud purskkaev, mis aktiveerib (äri)tulu. Kannatlikkust ja diplomaatiat võib ta arendada ja treenida veelgi, sest need on tema tõelised anded.

Tiigri heaolu feng shui bagua tsoon on Teadmiste, sisemise potentsiaali tsoon. Seega on tema eluvaldkond Mao aastal iseenda tundmaõppimine, enesetäiendamine ja oma positiivsete omaduste aktiivne ja tulemuslik kasutamine. NB! Tiigril on soovitatav kasutada kadestajate vastu kaitseks abivahendit, milleks on ahvi sümboolika kas kujuna, pildina või märgina. Kaitseamuletti kanna alati endaga kaasas.