Мій родовід

Проект чинчика Ігоря

Моє родинне дерево

Big image

Моя родинна історія

Мій дідусь


Сизоненко Сергій Андрійович був дуже розумним та кмітливим. Він працював начальником Полтавського дорожно - будівельного управління. Дідусь Сергій дуже гарно знав науки: фізику, алгебру, геометрію. Він дуже часто малював ескізи будинків, доріг, різних будівель. Також дідусь побудував собі дачу за своїми ескізами при тому, що ні разу ними не користуючись, тобто всі ескізи та підрахунки він тримав у себе в голові, маючи дуже гарну пам`ять.

Історія міста моїх родичів

Полтава

- Місто обласного значення в Україні, адміністративний центр Полтавської області, визначний духовно-культурний осередок країни. Входить складу До північно-економічного східного району.

Офіційним часом заснування Полтави згідно з археологічними дослідженнями вважається 899 рік. Згадка про перша Город у літописі знайдена на сторінках Іпатіївського списку «Повісті минулих літ» 1174 року. Засноване сіверянами у IX ст. на укріплене першопоселення Івановій горі поклало початок розвитку давньоруського граду Х-ХІІІ ст., поселенням XIV, XV віків. Під Час монголо-татарської навали в 1 240 місту було завдано значних зруйнувань. Остаточно тогочасний град був знищений у тысяча триста девяносто девять-му після році битви з ординцями Тімур-Кутлука.

Населення -64 200 осіб (1913); 219 873 осіб (1970); 317 998 осіб (2001); 294 962 осіб (2015).

Родинний рецепт торта "Наполеон"

Борошно - 750 грам

Вершкове масло або маргарин - 600 грам

Яйця - 2 штуки

Сіль - 1 чайна ложка

Оцет 5-7% - 1,5 столові ложки

Вода - приблизно 220 мілілітрів

Крем для торта Наполеон

Молоко - 1 літр

Цукор - 300 грам

Яйця - 4 штуки

Борошно - 120 грам

Вершкове масло - 320 грам

Ванільний цукор - 10-15 грам

Розбиваємо 2 яйця, додаємо одну чайну ложку солі, 1,5 столові ложки 5-7% оцту, перемішуємо. Додаємо, приблизно, один стакан крижаної води і все добре перемішуємо.

На стіл висипаємо борошно. Весь час окуня заморожене вершкове масло або маргарин в муку, натираємо його на крупній тертці. Злегка перемішуємо натертий маргарин з борошном. Натертий маргарин ще трохи перемішуємо з борошном і збираємо гіркою. Робимо поглиблення ,, наливаємо рідину в поглиблення, перемішуємо.

Швидко замішуємо листкове тісто. Тісто не можна місити. Акуратно піднімаємо тісто з різних сторін до середини, складаємо шарами і притискаємо

Надаємо тесту прямокутну форму, кладемо в целофановий пакет і відправляємо, мінімум, на 2:00 в холодильник. Тісто для торта Наполеон готово. Приготуємо заварний крем для торта Наполеон.В каструлю наливаємо один літр молока, додаємо 320 грамів цукру. Ставимо каструлю на великий вогонь, весь час перемішуємо до повного розчинення цукру і залишаємо молоко нагріватися. У миску розбиваємо 4 яйця, додаємо 120 грамів борошна, перемішуємо міксером до утворення однорідної суміші.

Вливаємо в суміш дві ополоника гарячого молока з цукром, перемішуємо, додаємо ще 2 ополоника молока, перемішуємо і повертаємо отриману суміш у каструлю. Ставимо каструлю на вогонь і, весь час перемішуючи віночком, варимо крем до загустіння. Знімаємо з вогню. Додаємо в крем 20 грамів вершкового масла, перемішуємо і залишаємо остигати до кімнатної температури.

Расскативаем корж На корже робимо маленькі надрізи ножем. Випікаємо коржі в заздалегідь розігрітій духовці при температурі 200-220 градусів, приблизно, 20 хвилин. У миску міксера кладемо 300 грамів м'якого вершкового масла, збиваємо до білого. У збите масло, потроху додаємо заварний крем, щоразу збиваючи в щільну масу. У процесі збивання додаємо 10-15 грамів ванільного цукру. Збиваємо до отримання пишного крему. Кладемо один корж на дошку, викладаємо на нього крем, розрівнюємо. Кладемо другий корж гладкою стороною вгору, змащувати кремом і так далі.

Я презентую себе

Я Чинчик Ігор Анатолійович мені 12 років, вчуся в 7-В класі ліцею «Наукова зміна» .Моє хобі - Швидкісне збирання кубиків Рубика. Мій улюблений письменник - це Всеволод Нестайко, а улюблена книжка - «Тореадори з Васюківки». Мої улюблені предмети в школі: фізика, хімія, інформатика, біологія, геометрія . Я хотів би стати програмістом, тому що мені подобається програмування.