UKASH

UKASH KART GÜVENLİ, YASAL, HIZLI VE EN UCUZ UKASH TÜRKİYE

UKASH NEDİR?

Ukash bir ön ödemeli alışveriş nakit para kartıdır. Bir anlamda cep telefonu kontör sistemi şeklinde alınır fakat kullanımı bir seferliktir. Son kullanma tarihi olan kart görünüm olarak kredi kartına benzeyen görünümüyle kişisel bilgilerinizi girmeden kullanılabilen son derece güvenli ödeme yöntemidir.


UKASH Blog sayfasından kart ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.


UKASH KARTIM

Ön ödemeli sanal kart ünvanıyla kurulan firmamız ukash, paysafe gibi nakit alışveriş kartlarını satmaya yetkili yasal vergiye tabi bir şirketiz. 2006 yılında kurulan firmamı bünyesinde konusunda deneyimli 7 personeli ile hizmet vermektedir. http://www.ukashkartim.com adresindeki canlı destek bölümüyle ve 533 562 42 42 telefonumuyla sizlere haftanın 7 günü sabah saat 9 gece 4 arasında kesintisiz hizmet vermektedir. Bizim için önemli olan %100 müşteri memnuniyeti olup her türlü kart alışlarınız, sorunlarınız ve destek için biz yanınızdayız.UKASH Blog sayfamız

Haftanın 7 günü CANLI DESTEK Hizmeti

Firma olarak haftanın 7 günü sabah 9 gece 4 kadar kesintisiz UKASH satışı yapmaktayız. Bizim için önemli olan sizin güvenli huzurlu kart almanız, güvenle kartınızı harcamanızdır.


UKASH Blog sayfamızda kart kullanımı ile ilgili bilgi bulabilirsiniz.

ukash kart