משפחות יקרות סופשבוע נעים

19/2/16

טיול שנתי

משפחות יקרות ,

לאחר מספר רב של ביטולים, סופסוף יצא הטיול לדרך ....

היתה שווה ההמתנה הארוכה, טיילנו בנחל כזיב, סיור לילי בנקרות בראש הנקרה, הר מירון וכפר כמא, נהננו מהנופים והכרנו את הארץ דרך הרגליים, הכרנו את התרבות הצ'רקסית ועוד ....

הילדים היו שותפים מלאים להדרכה שבדרך - הם באו ערוכים והתארגנו נפלא, הוסיפו מידע, המדריכה רק השלימה להם , הפעילו את הילדים בפעילויות שונות ובמשחקים .

הם חולקו לוועדות וכל קבוצה עשתה עבודה נפלאה בהכנה לטיול ובטיול עצמו : וועדת מושמושים פינקה אותנו בכל המושמושים שרק ניתן היה לחשוב עליהם, וועדת ג'ריקן שמרה והעבירה אותם מאחד לשני ,

וועדת ניקיון שמרה על נקיון האוטובוס והסביבה, וועדת 669 חילצה ותמכה בכל מי שהיה לו קשה במסלול , וועדת השכמה העירה את כולנו בבוקר, וועדת מורל שרה לנו שירים והנעימה את זמננו,

וועדת תיעוד תיעדה את הרגעים היפים והמקסימים של הטיול.

אני גאה בכל אחד ואחת מהם !!!!!!!!!!!! תהנו מהילדים הנפלאים שלכם ! אוהבת אותם מאוד .

תודה ענקית לסיגל בן ישי וסיגל חליפה על הליווי והעזרה בכל שלב בטיול, מכיתה ט'9 וממני

אוהבת,

ורד

הנהגת הורים עם גיל ליבנה - סיכום מחצית

ביום ראשון 14/2 התקיים בחטיבה ערב סיכום מחצית בנוכחות ראש המועצה מר גיל ליבנה , חגית אבירם מנהלת מחלקת בתי הספרבמועצה והנהגת ההורים . בערב זה חשפו התלמידים והמורים את העשייה הפדגוגית והערכית בחטיבה והוצגו תכניות ופרויקטים בחטיבה .

תלמידי החטיבה חשפו בפני ההורים את המערך הפדגוגי בתחומי הדעת השונים , בתכניות החדשות ובשילוב טכנופדגוגיה במערכים השונים , הילדים הציגו את הנעשה בתחומי הדעת ולימדו את ההורים כיצד לענות בבלוג מקראי, מה הם חיישנים שמאפשרים עריכת ניסויים במדעים, כיצד לרסס ג'וקים בעזרת פונקציות מתמטיות ואיך עורכים סרטים רלוונטיים על מחזה הקמצן .

ההורים השתתפו במעגל הקשבה ושיעורים פרטניים בחטיבה, הכירו את שיעור החינוך ושיעור יח"ד ונהנו מהצגת התכניות ומהצגתם ע"י הילדים .

תודה ענקית לאיתי,שחף ועומר שייצגו אותנו בתחום האנגלית , למיכל, אור ואלון שייצגו אותנו בתחום החינוך ולכל מי שעזר ונרתם לערב זה.

בהערכה רבה,

ורד

שינוי שם משתמש למשוב

הורים יקרים ,

בימים הקרובים עליכם להיכנס למשוב ולשנות את שם המשתמש. במקום תעודת הזהות יהיה עליכם להחליט על שם משתמש אחר .

מצרפת קובץ הסבר במייל .

שיעור חינוך

משפחות יקרות ,

השבוע בשיעור חינוך שוחחנו על הטיול השנתי - הנחיות וכללי בטיחות . שוחחנו על הספר מחזור, נערכים לצילומים . בסופשבוע אשלח לכל אחד במייל נפרד את הקובץ שנכתב על ילדו בכדי שתאשרו את המלל .

ורד

רטורנו

היי לכולם ,

נצא לרטורנו ביום שני 21/3 . בהמשך לתכנית היעוצית של שכבת ט' בנושא מניעת שימוש בחומריים ממכרים נצא לרטורנו כפר גמילה . אשמח להורה מלווה . אנא שלחו לי במייל פרטי מי מעוניין להצטרף

ורד

בקרוב יתקיימו בדיקות שיניים לתלמידים - מי שמתנגד לבדיקת ילדו שישלח לי הודעה במייל פרטי

תאריכים חשובים

לוח מבחנים עלה לאתר ביה"ס אנא התעדכנו

21/3/16 - ביקור ברטורנו

26/2 - מפגש עם יוצר - רוני סומק

15/6 - מסיבת סיום כיתה ט'

שמרו על קשר

חשוב מאוד להיכנס לאתר בית הספר ולמשוב , האתר מכיל את כל ההודעות , עדכונים ונושאים שקשורים לבית הספר ולשכבה

כתובת האתר :

ht tp://www.schooly2.co.il/alyesodyshoham/

Big image

אור

אליעד - אור