Začněte podnikat z pohodlí domova

a vydělejte si slušné peníze

Jmenuji se Jakub a chtěl bych Vám ukázat jak můžete bezpečně vydělat slušné peníze na internetu. Vyzkoušel jsem hromadu způsobů, které nikam nevedly, ale nedávno jsem objevil způsob, díky kterému jsem zbohatnul.

Co jste ochotni udělat pro to, aby ste mohli dát výpověď v práci a užívat si života, cestovat, trávit více času s přáteli a rodinou a koupit si prakticky co chcete?

Protože vím, že dnešní doba může být těžká, celý můj návod jsem se rozhodl zveřejnit, samozřejmě zadarmo. Způsob, jakým jsem zbohatnul je skoro směšně jednoduchý, po chvilce ho může používat každý. Navíc zde nejsou žádné vstupní poplatky, žádné vnucování produktů ani nic podobného.

Big image

Vždycky jsem věděl, že bankéři vydělávají hromadu peněz, ale nechápal jsem jak a přišlo mi to jako 'velká věda'. Tak jsem si koupil několik chytrých knížek a po nocích jsem studoval. Zjistil jsem, že většina věcí, co banky dělají, opravdu je docela složitá. Třeba nakupování dluhopisů od států nebo úvěrů od jiných bank. Tomu jsem moc nerozuměl a samozřejmě jsem na to ani neměl kapitál v řádu milionů. Ale to nevadí, protože to vůbec není potřeba. :-) 95 % věcí, které jsem si přečetl, byly zbytečnosti, co jsem vůbec nepotřeboval a hodily se tak možná do teorie na vysoké škole. Proto je ani nebudu uvádět a vysvětlím jenom těch nejdůležitějších 5 % informací, díky kterým vydělávám každý měsíc peníze, o kterých se mi ještě nedávno ani nesnilo. Shodou náhod jsem totiž objevil jednu věc, která je naprosto primitivní a dá se na ní výborně vydělat dodržováním dvou jednoduchých pravidel. O této metodě se moc nemluví a většina lidí ani samotných bankéřů o ní neví. Tuto metodu může používat každý i bez znalosti matematiky.

Big image

Nástroj, který jsem objevil, se jmenuje binární opce, což sice zní jako cizí pojem, ale ve skutečnosti je to nejjednodušší věc, která může existovat. Jde pouze o to vybrat si k obchodování jednu věc (třeba kurz měny) a u té odhadnout, jestli její cena stoupne, nebo klesne. Není vůbec potřeba vědět, o kolik klesne, prostě stačí vědět, zda ANO nebo NE. Všechno lze odhadnout podle grafů na webu, kde obchoduji. Když v grafu vidím, že trend růstu (CALL) je vyšší než 50 %, kliknu na tlačítko UP. Když v grafu vidím, že trend poklesu (PUT) je vyšší než 50 %, kliknu na tlačítko DOWN. A to je úplně všechno, díky těmto dvěma pravidlům vydělávám peníze, které jsem si ještě nedávno nedokázal ani představit.

Toto je můj screenshot z účtu, kde jsem za 1h 45 min vydělal 1225 dolarů ! To je v přepočtu něco přes 25 tisíc korun! To je víc než průměrná mzda v České republice.

Big image

Pokud jste o binárních opcích nikdy neslyšeli a s ničím nikdy neobchodovali, není třeba se bát. Já taky byl úplný začátečník a pochopil jsem to za 10 minut. V textu níže podrobně vysvětluji jak je vhodné začít a jak vydělávat v 5 jednoduchých krocích. Kdyby něco nebylo jasné, úplně na konci textu najdete i komentáře ostatních - z nich se můžete inspirovat a přečíst si, jak ostatní začali taky vydělávat a co doporučují.

Jedna z nejlepších věcí na tomto nástroji je fakt, že nemusíte sledovat žádné ekonomické zprávy, nemusíte chodit na burzu a nemusíte být expert. Všechno se dá dělat přes internet a stačí jenom podle jednoduchého pravidla klikat na dvě tlačítka, nejsou vůbec potřeba žádné složité příkazy nebo postupy a přesto můžete spolehlivě vydělávat peníze. Možnosti vývoje ceny jsou jenom dvě - buď bude růst nebo klesat. proto se to také jmenuje binární (dvě možnosti). Samozřejmě je docela těžké dlouhodobě odhadnout vývoj třeba nějaké akcie a to dokáží jen zkušení obchodníci. S mojí metodou ale můžete vydělávat peníze, když ostatní prodělávají Zjistil jsem totiž, že krátkodobě se dá růst a pokles spolehlivě předpovídat a na tom vydělávat. Úplně nejjednodušeji to jde u kurzů měn (třeba EUR/USD). Přišel jsem, jak se na tom dá slušně vydělat. Samozřejmě jsem na to neobjevil hned, vyzkoušel jsem asi devět způsobů a dělal různé nesmysly, až nakonec ten desátý způsob opravdu zafungoval. A nejenom že zafungoval, ale dlouhodobě mi začal vydělávat.

Většina lidí investuje velice hloupě, můj šéf koupil třeba akcie Facebooku, protože slyšel v televizi, jak je Facebook stále populárnější. Prostě si je koupil a čekal, že budou pořád růst. Tak to ale samozřejmě není, často v lepším případě zůstanou na nule a v horším případě prodělají. Jak dopadá většina investorů uvádím v barevné tabulce o kus níž. Já vydělávám vždy a nezáleží mi na tom, jestli je zrovna jedna konkrétní firma teď úspěšná nebo ne. Nemusím totiž ani vědět o kolik kurz vzroste nebo klesne (to by bylo složitější). Stačí mi vědět jenom JESTLI vzroste nebo klesne. Už to samo o sobě by dávalo pravděpodobnost úspěchu 50 %, a s mým vylepšením (viz níže) se to dá zvýšit na více než 90 %. Moje šance na zisk tedy je 90 % a i když to v 10 % nevyjde, pořád mnohem více vydělám právě v těch úspěšných 90 %.

Akcie nemusíte vlastnit Není potřeba nic složitě nakupovat. Prostě si z nabídky vyberete jednu akcii a kliknete na tlačítko, to je vše!

Vydělávat můžete odkudkoliv. Dnešní burzy už nevypadají jako velké haly, kde se překřikují bankéři. Všechno můžete dělat přes internet z domova!

Jeden účet mám v dolarech a druhý v eurech. Ale nemá to žádné vysvětlení ani důvod. Budu tady dávat příklady třeba s Eurem.

Jednoduchý příklad binární opce. Chcete si vsadit, že kurz USD/EUR bude příštích 60 sekund růst. Kurz rostl posledních 30 minut, takže je 100% jasné, že bude růst i příští minutu. Je vypsán payout 80% a vsadíte 10€. Kurz vzroste a vy získáváte 18€ (10€ svůj vklad a 8€ jako výhru, protože byl payout 80%). Výhra je velice slušná, protože i když kurz vzrostl třeba jen o 0.01%, vy vždy vyhráváte 80%! Navíc nemusíte čekat, trvá to jenom 60 sekund a stačí klikat na dvě tlačítka přes internet.

Při sázení na binární opce se dá vydělat mnohem více, protože se sází jen na růst/pokles a ne na hodnotu. Já často sázím třeba na akcie společností jako Coca Cola, Facebook nebo Kraft, ale popravdě je úplně jedno, s čím obchodujete. Je jenom potřeba dodržovat těchto pět bodů:

1. krok: Vyberu si nějakou akcii na webu

2. krok: Zjistím, jestli teď bude klesat nebo stoupat (návod k tomu je níže)

3. krok: Udělám obchod za 10€ - to znamená jenom kliknu na tlačítko (růst nebo pokles) a vyberu částku.

4. krok: Počkám obvykle 5-10 minut, za které bude obchod vyhodnocený

5. krok: Na účtě mi přibudou peníze - celkem 18€ (10€ investice a 8€ zisk)

Co je mojí metodě obchodování nejlepší? Akcie vůbec nemusí vzrůst hodně. Pokud má akcie hodnotu třeba 50€, je úplně jedno, jestli vzroste na 51€ nebo 55€ nebo 50.01€. Vám stačí vsadit 10€ a VŽDY vyděláte 8€. Jen díky tomu, že cena akcie vzrostla.

Většina investorů prostě akcie koupí a pak je několik let drží a doufají, že je prodají o pár procent dráže. To není moc výhodné a osobně to nedoporučuji.

Já jsem to nemohl použít, protože jsem potřeboval peníze rychle. Hledal jsem něco, kde můžu vydělat hodně peněz během několika dnů nebo i během pár hodin. Díky binárním opcím mám během 50 minut zisk přes 80%.

Na začátku jsem si vybral 5 opcí a začal obchodovat s 250 €. Já mám USD/EUR, AUD/EUR, zlato, akcie Facebook a akcie Apple, ale dá se vybrat cokoliv. S čím větším vkladem začnete obchodovat, tím rychlejší vydělávání peněz je.

Každý den si sednu k počítači a uzavřu pět třicetiminutových obchodů Každý obchod dám za 10 €. Podle indikátorů (viz níže) uzavřu obchod na růst nebo na pokles. Když si nejsem jistý, danou opci neobchoduji.

V grafu níže se podívejte, kolik vyděláte za 30 minut, za 4 hodiny a za měsíc. Můžete obchodovat méně častěji pokud nemáte čas. Stejně tak můžete obchodovat i více častěji, pokud to potřebujete, a chcete vydělat peníze rychle. Je to jenom na Vás.

Big image

první týden jsem denně vydělával 30 minut a s vkladem 200 €. Zisk byl 30€ denně

druhý týden jsem denně vydělával 1 hodinu a s vkladem 500 €. Zisk byl 100€ denně

třetí týden jsem denně vydělával 2 hodiny a s vkladem 1500 €. Zisk byl 300€ denně

A dnes jsem na tom ještě lépe.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I když to možná zní složitě, v mojí metodě jsou jenom tři základní možnosti. Samozřejmě je těžké odhadovat, jak se vyvine akcie třeba za rok. Ale naštěstí v binárních opcích můžete uzavřít i velmi krátké obchody, které trvají jenom 30 minut nebo i 60 sekund. To je největší výhodou mojí metody. A hlavně je to důvod, proč vydělávám tolik peněz! Takže úplně jednoduše:

Big image
Big image
Big image

Na webu, který používám, je to naprosto jednoduché.

Když vím, že akcie poroste, prostě zmáčknu tlačítko UP (CALL/růst).

Když vím, že akcie klesne, prostě zmáčknu tlačítko DOWN (PUT/pokles).

Binární opce lze použít i pro obchodování s páry měn. Zní to složitě, ale je to velmi jednoduché. Měnový pár je třeba USD/EUR a ten může mít hodnotu 1,4. To je kurz a vyjadřuje, že 1 euro si můžete směnit na 1,4 dolaru. Kurzy měn se mění každý den, ale jednoduchý způsob, jak na tom vydělat, je najít ve statistikách (dostupných na webu) alespoň dva páry jedné měny. Například si najděte USD/EUR a USD/GBP. Pokud oba dva páry jedné měny klesají, pak je zaručené, že budou klesat i dále. V tomto případě sázejte na pokles.

Burzy mají své otevírací hodiny, například burza v New Yorku je otevřena 09:30-16:00 místního času, což je 14:30-21:00 anglického času (GMT). Těsně po začátku obchodování ceny akcií většinou vzrostou, protože mnoho lidí začíná obchodovat a chce je koupit. Naopak na konci dni těsně před koncem obchodování ceny akcií většinou poklesnou. Pokud někdo chtěl během dne prodat akcie a nepovedlo se mu to, na konci dne prodejní cenu sníží, aby to ještě do konce dne stihl. Proto ke konci obchodování ceny akcií často klesají. Na začátku dne tedy sázejte na růst a na konci dne sázejte na pokles.

Některé akciové společnosti vyplácejí dividendy, což jsou v podstatě odměny akcionářům. Existuje takzvaný rozhodný den a to znamená, že člověk, který akcii v tento rozhodný den vlastní dostane dividendu. Obvykle je jeden, dva nebo čtyři rozhodné dny v roce. Ten, kdo akcii v tento rozhodný den vlastní, získává dividendu. To ale není nejdůležitější. Nejzajímavější je, že hodnota akcií VŽDY následující den klesá. Dělají to všechny akcie s dividendou a je to velmi spolehlivý způsob. Zjistěte tedy ve svém účtu, kdy je takzvaný rozhodný den, a ráno den po rozhodném dni sázejte na pokles.

Tento bod je naprosto jasný. Pokud v nějakém regionu dojde k povodním, hurikánu, zemětřesení nebo teroristickému útoku, ceny akcií prudce spadnou. V tomto případě tedy sázejte na pokles. Pokud je ve Francii stávka, budou akcie Peugeot klesat. Pokud je v Japonsku zemětřesení, bude kurz JPY (japonský jen) klesat. Je vhodné tyto události sledovat, protože je na ně potřeba reagovat ještě v ten samý den nebo nejpozději zítra. V případě nepokojů, protestů nebo stávek sázejte na pokles!

Akciové společnosti musí veřejně ohlašovat své hospodářské výsledky, vždy pravidelně každé 3 měsíce. Jednoduchým a ověřeným pravidlem je, že když společnost ohlásí výsledky a jsou pozitivní, akcie bude v daný den růst. V případě dobrých finančních výsledků sázejte na růst ještě ten samý den. Když společnost ohlásí špatné finanční výsledky, sázejte na pokles!

--------------------------------------------------------------------------------------

Minimální částka, kterou lze investovat, je 200 €. Je ale vhodné vložit alespoň 500 €, protože pak bude vydělávání peněz více než 2× rychlejší. Když vklad provedete, neobchodujte hned s celou částkou. Je potřeba si částku rozdělit a obchodovat jen s její částí. Jednoduše shrnuto:

Big image

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu pro mě nejoblíbenějšího a určitě doporučuji registraci u něj, jelikož nabízí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Big image