חברת הנעורים רעות סוגרת שנה

רצינו לספר לכם כל מה שקרה אצלנו בחברת הנעורים רעות

אירוע הגאווה של חברת הנעורים רעות

ביום שישי אחד בצהריים, בתחילת חודש יוני, נפגשנו כולנו כדי לציין לראשונה את חודש הגאווה בחברת הנעורים רעות. הגיעו לחגוג איתנו מלכות דראג שהעבירו סדנה לחניכים.ות וגם העלו מופע על הבמה, רקדנית ווגינג מהשורה הראשונה, בוגרים להט"בים של חברת הנעורים רעות שסיפרו על חוויית ההתבגרות שלהם כלהט"בים ועוד רבים וטובים. תודה לכל צוות החניכים המארגן: מיקי שמע, אורי מלכה, רוני אלבלנסי, לצוות החינוכי ותודה מיוחדת לשרון אבני כהן, האחראית על שוויון חברתי במועצה אזורית מגידו על התמיכה באירוע.
Big picture
Big picture

פרויקט הניקיון של ועדת פרויקטים

החודש יצאנו לנקות את נחל קיני בהובלת ועדת פרויקטים שלנו ובמסגרת המיזם "ניקיון המיליון". התחלנו בניקוי האזור והמשכנו בהפניגג עם דוכני ג'אגלינג, וופל בלגי ועוד הרבה הפתעות. ההתגייסות של החניכים.ות הרבים לפרויקט הייתה מרגשת במיוחד ואפשרה את הצלחתו. תודה לכולם!
Big picture

אירוע סוף שנה בכנרת

כמיטב המסורת יצאנו לחגוג את הסוף באירוע משמח במיוחד בחוף האון. את האירוע, שכלל גם ערב אהבה אלטרנטיבי, ארגנו קבוצת בר שלנו האלופים (שכבת י'). לצערנו יצאנו בהרכב חסר של שכבות ז'-ח' כתוצאה מבידודים ואילוצי קורונה. אנחנו מבטיחים אירוע פיצוי לשכבות הצעירות ומקווים שבשנה הבאה נצליח להיות הרבה יותר ביחד.
Big picture
Big picture

נפרדים מקבוצת גל

בסוף חודש יוני, נפרדנו מחניכי וחניכות י"ב שלנו אחרי 6 שנים של פעילות בחברת הנעורים. יחד עם החניכים נפרדנו גם משני מחנכי הקבוצה: מור לביא שסיים תהליך של 4 שנים בחברת הנעורים רעות ויסמין שגיא שעוזבת אותנו אחרי שנתיים של ליווי והדרכת הקבוצה. נאחל לכולם דרך צלחה. אנחנו כאן להזכיר שביתנו פתוח תמיד- וחסר לכם שלא תבואו לבקר!!
Big picture
Big picture

האמת שעשינו עוד כל כך הרבה דברים- זו רק טעימה קטנה. מקווים ומצפים לראות את כולכם גם בשנה הבאה!