پلنگ پرس

8/22/22

این خبرنامه با استفاده از گوگل ترجمه شده است. مدیریت گریر بابت اشتباهات ناشی از ترجمه عذرخواهی می کند.

تغییرات اخراج پایه اول تا پنجم

مدرسه شروع بسیار خوبی دارد، و همانطور که ما در حال ورود به یک شیار هستیم، برای ما مهم است که تغییراتی ایجاد کنیم که نیازهای دانش آموزان و خانواده هایمان را برآورده کند. یکی از زمینه‌هایی که می‌خواهیم به آن بپردازیم روش‌های اخراج ما است. از فردا 23 آگوست، دروازه اصلی نزدیک به نبش هرلی و بل حدود 1 ساعت قبل از اخراج بسته خواهد شد. ما از ماشین‌ها می‌خواهیم که از گیت انتهای پارکینگ در خیابان بل وارد شوند. وقتی وارد می‌شوید، از داخل پارکینگ رانندگی کنید تا در صف منتظر بمانید. وقتی به جلوی مدرسه ای که دانش آموزان در آن هستند می آیید، مخروط هایی وجود دارد که دو خط ایجاد می کند. خط سمت راست برای دانش آموزان کلاس های سوم، چهارم و پنجم خواهد بود. خط سمت چپ برای خانواده‌های درجه 1 و 2 خواهد بود که از طریق آن رانندگی کرده و به منطقه اخراج کلاس 1 و 2 بروند. سپس همه اتومبیل ها از همان دروازه در انتهای پارکینگ در هرلی خارج می شوند. خانواده هایی که چند دانش آموز دارند باید آنها را از هر کجا که جوان ترین دانش آموز است تحویل بگیرند.


ما امیدواریم که این چندین مشکل از جمله نقاط ادغام و پشتیبان‌گیری از ترافیک در خیابان را محدود کند. لطفاً توجه داشته باشید: اگر در پارکینگ اصلی پارک می‌کنید، ممکن است در 10 دقیقه بعد از زنگ، خارج شدن از آن دشوار باشد. اگر قصد پارک و پیاده روی دارید، توصیه می شود در پارکینگ انتهای مدرسه، نزدیک ورودی بل پارک کنید که از مردم می خواهیم از آن استفاده کنند.


در حالی که ممکن است چند روز طول بکشد تا با آن سازگار شود، اما ما معتقدیم که در نهایت باعث می‌شود پایان روز برای همه امن‌تر شود.


یادآوری: این فقط برای اخراج کلاس اول تا پنجم است. بر ورود یا اخراج از مهدکودک تأثیری ندارد.


تشکر از شما برای صبر و همکاری شما.

Big picture

بازگشت به شب مدرسه پنجشنبه، 1 سپتامبر.

خانواده های گریر، شب بازگشت به مدرسه، پنجشنبه آینده، 1 سپتامبر، از ساعت 5:00 تا 6:00 است. لطفا برای شرکت در این رویداد مهم مدرسه وقت بگذارید. شب در اتاق چند منظوره آغاز می شود که در آن اطلاعاتی در مورد مدرسه و منابع مختلف در دسترس برای حمایت از خانواده هایمان خواهیم داشت. از ساعت 17:00 معلم کلاس های درس را برای دیدار با خانواده دانش آموزان باز می کند. اگر بیش از یک دانش آموز در گریر دارید، لطفاً برای بررسی با همه معلمان آنها وقت بگذارید. ما مشتاقانه منتظر دیدار شما در شب بازگشت به مدرسه هستیم تا بتوانیم همه چیزهای بزرگی را که گریر ارائه می دهد به اشتراک بگذاریم.
Big picture

اکران ویژن پنجشنبه 25 مرداد.

غربالگری ویژن در گریر در روز پنجشنبه 25 آگوست 2022 برنامه ریزی شده است.


تمام دانش‌آموزان کلاس‌های Kinder، 2 و 5 که در تاریخ برنامه‌ریزی شده در مدرسه حضور دارند، به‌طور خودکار غربالگری می‌شوند. تمام دانش آموزان کلاس دوم نیز از نظر دید رنگی غربالگری خواهند شد. نتایج به اطلاع خانواده ها خواهد رسید.

Big picture

هدیه غذا چهارشنبه 8/24

Big picture

به مدرسه ابتدایی گریر کمک کنید تا بودجه مدرسه را دریافت کند

تأیید درآمد برای تأمین مالی مدرسه ابتدایی گریر ضروری است. انواع برنامه های حیاتی، کمک های مالی و بودجه، برای همه مدارس، به داده های مربوط به سطح درآمد بستگی دارد. برای خانواده ها مهم است که درک کنند که این اطلاعات محرمانه است و به منطقه اجازه می دهد تا منابع اضافی برای حمایت از همه دانش آموزان فراهم کند. این منابع شامل غنی سازی، مداخله، کارکنان اضافی، فناوری و مواد تکمیلی است. لطفاً با اطمینان از اینکه این اطلاعات را تأیید کرده اید به ما کمک کنید.والدین لطفا اطلاعات را با استفاده از این لینک به یک فرم ساده تکمیل کنید: School Funding Form Digital Link Jot Form

Big picture

کتاب کار پل تابستانی

آیا دانش آموز شما کتاب های کاری پل تابستانی را که در پایان سال تحصیلی به خانه فرستاده شده بود در تابستان تکمیل کرد؟ کتاب کار تکمیل شده را با دانش آموز خود بفرستید تا به معلم خود تحویل دهد تا جایزه ویژه ای در اینجا در مدرسه کسب کند.
Big picture

انجمن چهره

تقویم های خود را برای روز کارگر دوشنبه، 5 سپتامبر - بدون مدرسه مشخص کنید

Big picture
Big picture