"The news"

-העיתון הכי חם ברשת כל הדברים הכי טובים במקום אחד-

ערוצים זרים | BBC

הוא תאגיד השידור הציבורי בבריטניה ה-BBC מפיק תוכיות, ושירותי מידע בטלוויזיה, ברדיו באינטרנט. בין ה-BBC לרשויות הממשלתיות הרלוונטיות בישראל שררו בעשורים האחרונים לא פעם יחסים מתוחים, וה-BBC הואשם בנקיטת עמדה פרו פלסטינית או פרו-ערבית ואנטי-ישראלית.

לאור תדמית הערוץ כבעל רמת מקצועיות ואמינות בינלאומיים גבוהים. מניתוח סיקור ה-BBC את ישראל עלה כי סיקור ה-BBC את ישראל היה ב-85 אחוז מהמקרים שלילי, 15 אחוז ניטרלי, ו-0 אחוז חיובי. הערוצים הזרים מראים את הגלובליזציה העולמית שקיימת בעולם מתחילת המאה ה-21 הדבר מבטל את המרחק הגאוגרפי ובעצם כל העולם זמין אחד לשני וכאשר קורא משהו במדינה אחת ה- BBC או שאר הערוצים הזרים מסקרים את הנושא לטובה ולרעה והדבר נקרא גלובליזציה עולמית.

ערוץ זר נוסף הוא אל-ג'זירה היא רשת שידור טלוויזיונית ליוונית רבת השפעה המשדרת בשפה הערבית ובשפה שהוקמה על ידי האמיר חמד בן חליפ'ה, שליט קטר.


י.ב (יב'1) | פורסם: 11.1.17 , 17:40

עיתונאות ספורט

עיתונאות ספורט הוא אמצעי תקשורת המסקרים את אירועי הספורט בארץ ובעולם. עיתונאות הספורט עוסקת בספורט על ענפיו השונים, ובתחומים נוספים הנלווים לעיסוק הליבה כגון תרבות הספורט, כלכלה בספורט, ורכילות.

אך כיום עיתונאות הספורט היא לרק רק עיתונאות ספורט הם הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים של האנשים והם קובעים לאנשים את היחס שלהם אל האחר.

בנוסף בעיתונאות הספורט יש צדדים שלילים לדוגמה שימוש בנשים למטרות פרסום ובנוסף קיימת הכחדה סימבולית כאשר השדרנים מדברים על שחקן מסוים ובעצם משפיעים על כלל הציבור וכמובן כמו בכל ערוץ גם בעיתונאות ספורט קיימת רדיפה אחרי רייטינג וכסף.


י.ב (יב'1) | פורסם: 2.1.17 , 11:40

סיקור ידוענים

ידוען או מפורסם יכול להיות כל סלבריטי מוכר כמו: בר רפאלי נינט טייב או יהודה לוי. אך יש גם ידוענים שהם מנהיגים לדוגמא כמו בנימין נתניהו או שמעון פרס.

במונח סיקור ידוענים קיימים מספר מונחים חשובים והם:

אליליי היצור כלומר הידוענים עצמם הם אליליי היצור הם מייצרים לנו עניין כאשר הם מזמינים את הצלמים שיצלמו אותם במקומות שונים ומזמינים אותם מראש למקום על מנת ליצור סביבם עניין.

אליליי הצריכה מדובר באנו באנשים אנחנו "צורכים" את מה שהידוענים (אליליי היצור) מייצרים עבורנו והדבר הפך לעניין סביב החיים שלנו.

אנחנו חיים בעדין דיגיטלי/טכנולוגי והידוען הפך להיות חלק מרכזי בחיים שלנו ושל כל אדם אחר.


דוגמאות לסיקור ידוענים

(ידוען סלבריטאי)

 • זה קרה! בר רפאלי התחתנה

הרחפניים לא עצרו אותם. בר רפאלי ועדי עזרא נישאו באופן רשמי במלון יערות הכרמל. הרב גרוסמן הגיע במסוק במיוחד כדי לחתן את בני הזוג. (http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local-bar-refaeli-wedding/Article-bc26f611c600051006.htm)

 • סאגת חתונת רפאלי נמשכת: ייבדקו שיקולי רשות התעופה האזרחית

( http://www.ynet.co.il/articles/0)


(ידוען פולטי)

 • נתניהו: "אני ממוצא ספרדי"

  ראש הממשלה הטיל אתמול "פצצה עדתית": "אחי עשה בדיקת DNA – התוצאה משייכת אותנו ליהדות ספרד" (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4807623,00.html)

 • להלן השיירה: החל משפט נתניהו נגד סרנה

(http://www.haaretz.co.il/blogs/misgav/.premium-1.3061693)

___________________________________________________


י.ב (יב'1) | פורסם: 12.12.16 , 18:45

השייק החדש !

"קליפ זהו זאנר טלווזיוני בעל השפעה רבה על עיצובה של תרבות הנוערים וייצוגיה בתקשורת" (פפו- פרידמן תשס"א).

בקליפ מוזיקאלי זהו תוצר טלווזיוני קצר שיש לו קול מוזיקלי (עם או ללא מילים), ונלווה לה רצף דימויים חזותיים. בדרך כלל הקליפ נועד לשווק מוצר בצורה אחרת ובצורה שתמכור אותו ותמשוך אלייה את הצופים.

מאפייני הקליפ :

הקליפ יהיה מצולם באופן תזזיתי,ויחודי ערוך בקצב עריכה מהיר וישנה שבירה של נורמות צילום ועריכה מסורתיות, בנוסף זוויות המצלמה לא שגרתיות תוך ניסיון למשוך את העין כל הזמן.

הצבעים יהיו ייחודיים, "צעקניים" ובוהקים- העריכה בדרך כלל בקליפ תהיה מהירה ומותאמת לקצב המוסיקה.

בחרתי בקליפ זה מפני שאפשר לראות בבירור את מאפייני הקליפ המוזקאלי, אפשר לראות שהוא ערוך בקצב עריכה מהיר וקצב טוב יש במהלך כל הקליפ צבעים בולטים ובוהקים ואם אני הייתי רואה את הקליפ הזה זה היה מושך אותי להמשיך ולראות עוד.י.ב (יב'1) | פורסם: 11.12.16 , 17:40

Taylor Swift - Shake It Off

"אם תישאר בחיים"

הסרט התיעודי מתאר בדרכו הייחודית, הדרמטית ומלאת החיים את קורות הישרדות של שמוליק שילה בתקופת מלחמת העולם ה-2 : מקומות המסתור מפני הגרמנים, ניסיונות ההצטרפות לפרטיזנים, ניסיונות המרד העקובים בדם, הבדידות לאחר חיסול קרוביו ותקופת השיקום בבית היתומים. סרט תיעודי הוא סרט שמטרתו לתעד את המציאות, מאפייני הסרט התיעודי :

 • הסרט התיעודי מצלם אנשים אמייתים.
 • הצגת מציאות ברורה הנראת אמיתית לעין.
 • דברים המתרכשים בסרט הם בטווח היכולת האנושית.
 • סרט תיעודי פונה לקהל הצופים באופן ישיר.
 • הסרט התיעודי שואף לגלות לדווח ולשכנע.

אפשר לראות בקטע זה של "אם תישאר בחיים" את הדמות שהולכת לאורך כל הסיפור ומספרת את הסיפורים שלו שקראו בעבר לאורך כל הסיפור הם הולכים במקומות מצלמים מקומות מהעבר של הבן אדם מראים בזמן שהבן אדם מספר תמונות מהעבר של אותו בן אדם. מכך אפשר להבין שמדובר בסרט תיעודי הוא עונה על מאפייני הסרט והאופן שבו הוא מצולם. ישנם שתי סוגים של צילומים בסרט הדוקומנטרי:

1. צילום בזמן אמת כלומר צילום המצולם בזמן אמת אפשר לראות את הרגעיים בהם הוא מספר את סיפור או מראה מקומות מעברו.

2. שחזור כלומר כאשר מצלמים משהו אך בשונה מצילום בזמן אמת דבר זה מומחז על מנת להבין את העלילה את הקשר ואת התוכן.

הסרט התיעודי נועד על מנת לספר סיפור ולהעביר מסר לכן בחרתי בסרטון זה, מפני שהוא מציג משהו ומעביר סיפור חשוב על אדם חשוב.
י.ב (יב'1) | פורסם: 11.2.16 , 13:00

אם תישאר בחיים (תקציר) | מסע חייו של שמוליק שילה

גם התקשורת עושה טעיות...

"העיתון ידיעות אחרונות פרסם ראיון נרחב עם "הסטנדאפיסטית הבדואית הראשונה", המתגוררת בפחון בגליל אולם חיפוש פשוט ברשת מגלה כי היא שחקנית יהודיה. "ידיעות": "אם אכן טעינו, אנו מתנצלים ונסיק את המסקנות המתבקשות" (05.07.2013 16:13 עיתון הארץ ).

באחד מימי שישי עיתון ידיעות אחרונות פרסם כתבה בראיון עם פאטמה ורדי שהכותרת הכללית היא - הפאטמה הבדואית הראשונה. בכתבה פורסם שיש לה 17 ילדים המתגוררת בפחון ביישוב לא מוכרז בגליל עם בעלה. לאחר בדיקה שנערכה התברר שמדובר בשחקנית גילה צימרמן תושבת רמת גן דבר זה פורסם על ידי עיתון גלובס והתברר שבאמת מדובר בגילה צימרמן.

בתגובה פירסם עיתון ידיעות אחרונות : "אנו בודקים באופן יסודי את התהליך שהוביל לפרסום הכתבה", אמרו היום בעיתון. "אנו מתנצלים בפני קוראינו ומתחייבים ש'ידיעות אחרונות', כעיתון אמין וזהיר, יסיק את המסקנות המתבקשות על מנת שטעות כזו לא תתרחש שוב". עיתון ידיעות אחרונות לקח אחריות על המקרה ופרסם הודעת התנצלות על המקרה שקרה והגיעה למצב שהם פיטרו את מפרסם כתבה צחי כהן. בימינו לתקשורת בישראל יש חובה כלומר עלייה לוודא שהם מפרסמים תכנים נכונים, ומדויקים כאשר דבר זה אינו קורא יש פגיעה בציבור. על העיתון להתנהל לפי חוקי האתיקה "לא יפרסמו עיתון ועיתונאי ביודעין או ברשלנות דבר שאינו אמת, אינו מדוייק, מטעה או מסולף". (נלקח מתקנון האתיקה המקצועית) ובנוסף "טעויות או אי דיוקים שהם מהותיים בפרסום עובדות, יש לתקן במהירות, בהגינות ובהבלטה הראויה ביחס לפרסום המקורי. בנוסף לכך תפורסם במקרים המתאימים גם התנצלות".(נלקח מתקנון האתיקה המקצועית)י.ב (יב'1) | פורסם: 10.2.16 , 21:30

Big image

נחמה דואק חובטת בנפתלי בנט

כמו בכל ראיון פולטי יש לכל ראיון כללים לצד המרואיין ולצד המראיין. הכללים האלה חשובים מאוד על מנת ליצור עניין ושלראיון תהיה איזו שהיא דרך שתוביל אותו. גם למרואיין וגם למראיין יש מספר דברים שהם צריכים לדעת לקראת הראיון.

מראיין - צריך להימנע מלהגיד את דעתו בנושא ועליו להתנהג על פי כללי האתיקה. הוא מנהל את הריאיון ולכן עליו לשאול את השאלות. על המראיין לשאול את המרואיין את השאלות הקשות ביותר על מנת להביא עניין לצופים לצפות בראיון וכל זאת לשאול ללא הגזמה מסוימת או רצון עז להגיע לעיקר.

מרואיין - המרואיין צריך להוציא את עצמו בצורה הטובה ביותר ולכן הוא צריך לענות על כל השאלות שהוא נשאל בצורה הטובה והאמינה ביותר. כאשר המרואיין אינו רוצה לענות על חלק מן השאלות הוא יכול להתחמק אך הוא צריך לעשות זאת מבלי שקהל הצופים יראה או יבחין בזה. המרואיין צריך לבוא מוכן לראיון לדעת את כל הנדרש ואת על התוכן שעליו יהיה בכללי.

לכל ראיון פולטי יש הגבלה של זמן אי אפשר לקיים אותו כמה זמן שרוצים הוא חייב להיות מתוכנן ועם זאת ספונטני אחרת זה ישעמם את הצופים, המראיין צריך לשאול שאלות ממוקדות ומונחות, ללא חשש מנושאים שעליהם המרואיין אינו רוצה או מעוניין לדבר. בנוסף על המראיין וגם על המרואיין לנהוג בצורה מוסרית אחד לשני ולדבר בכבוד מפני שהריאיון משודר בטלוויזיה.

כתלמיד במערכת החינוך אני חושב.

אפשר לראות בסרטון שנפתלי בנט הגיע מוכן לראיון הגיע מוכן וענה על כל שאלה שהיא שאלה אותו וידע להרחיב ולתת מענה טוב אפשר לראות. הוא ענה לעניין על כל השאלות ללא חשש או מפחד משאלות שהוא לא יוכל לענות עליהם. במהלך הראיון הפולטי ניתן לראות את נחמה דואק מנסה להשיג עוד ועוד מידע שואל שאלות בצורה נכונה בתור המראיינת. צורת הראיון והאווירה בראיון היא טובה ונוחה היא נחמה משיגה את התשובות לשאלות שלה בצורה רגועה והטובה ביותר.


י.ב (יב'1) | פורסם: 27.1.16 , 15:00

ערוץ הכנסת - חיידק פוליטי עם נפתלי בנט, 31.8.15

"האח (הצהוב) הגדול"

האח הגדול תוכנית שמשודרת מידי שנה בשנה עם אחוזי צפייה מבין הגדולים בארץ. תוכנית האח הגדול משדרת תכנים צהובים ועסיסיים כל זאת על מנת לקבל כסף ורייטינג מראה את האנשים בצורה בוטה מנסה לסכסך ולעשות הכל על מנת למשוך את הצופים לצפות בראליטי כל זאת תוך שימוש בהצגת תכנים גסים אלימות מילולית והצגת סטראוטיפים. מספר דברים בתכוניות הראליטי:

1.צהבת המדיה התכנים צהובים ורדודים על מנת למשוך אותנו הצופים ולהמשיך לצפות.

2.המתחריים הם אנשים אמתיים.

3.לקהל יש אינטראקציה בתכנית לדוגמא בשליחת s-m-s לתוכנית (כולל עלות סימלית).

4.רדיפה אחר הרייטינג (הכסף).

כל המאפיינים האלו נמצאים בתוך תוכנית האח הגדול וכל זאת על מנת למשוך אותנו הצופים להמשיך לצפות ולראות לדוגמא בסרטון הבא אפשר לראות קטע מתוך האח הגדול מריבה בין ברק לפלורי המקרא הבא גרם לעלייה בכמות הצופים וכמובן לעלייה בכמות הרייטינג כל דבר שקורא הוא אינו קורא סתם הוא קורא בגלל סיבה כלשהיא ורצון של המפיקים העומדים מאחורי המצלמות לגרות אותנו לצפות ולהתמכר לתוכניות ראליטי בנוסף התוכנית עצמה מבוססת על תחרות ודבר זה מגביר את החשק לצפות בתוכנית. תוכנית האח הגדול היא בין אחת מהתוכניות שהי נצפות על ידי מדינת ישראל כל זה מזרים כסף ליוצרים ולמפיקים כלומר בתעשיות הרייטינג מסתתר לא מעט כסף ומעט איכות.י.ב (יב'1) | פורסם: 15.1.16 , 15:30

הפיצוץ בין ברק לפלורי! - צבא האח הגדול

"אוכלים ברמה גבוה"

“ארוחת צהריים על גורד שחקים” הוא אחד הצילומים המפורסמים של ניו יורק, הצילום פורסם לראשונה במוסף יום ראשון של ה”ניו יורק הארלד טריביון” ב־2 באוקטובר 1932. 11 ברזלנים יושבים על קורת פלדה ברחוב 50, הסנטרל פארק משתרע 240 מטר מתחת לרגליהם המתנודדות בישיבתם הנינוחה. העיר לרגליהם, נהר ההדסון נראה באופק. אני בתור עיתונאי בחרתי בתמונה זו מפני שהתמונה משקפת את היכולות של הצלמים לצלם תמונות בחזות מרהיבה את המאמץ שהם השקיעו לתמונה ועד כמה עבודת העיתונאי מיוחדת ומעניינת ואת הסיכונים שהעיתונאי מוכן לקחת בשביל הכתבה ובשביל להראות לעולם דברים שונים ומגוונים ולרתק אותנו הצופים. וגם להראות שעבודת העיתונאי היא מעניינת מלאה בריגושים וכיף. צילום עיתונות הוא אחד מאבני היסוד של עולם העיתונאות. הצילום העיתונאי מתאים את עצמו על פי הגדרתו והאיכות שלו לפי:


 • תזמון – לתמונה יש משמעות נוספת לנוכח האירועים המפורסמים באותו הזמן.
 • אובייקטיביות– התמונות מתארות את האירוע באופן מדויק והוגן הן בתוכן והן באווירה.
 • נרטיב – התמונות מופיעות לצד אלמנטים חדשותיים אחרים שבונים אצל הקורא הקשרים על בסיס תרבותי.

כמו כול כתב העיתונות, צלם העיתונות גם הוא עיתונאי , אך בשונה מהכתב עליו להגיע להחלטות מהירות, לשאת ציוד צילום ולהיתקל לעתים במכשולים כגון סכנה פיזית, קהל ומזג אוויר.
י.ב (יב'1) | פורסם: 14.1.16 , 14:00

Big image

האנונימי החדש?

מדהים איך שעולם האפליקציות מתפתח וכל זה בזכות פיתוחי הטכנולוגיה אך האם זה תקף בכל מחיר? בשבוע שעבר יצא אפליקציה בשם Blindspot (בלינדספוט), מפתחי האפליקציה הם עודד קובו, שהוא גם בנו של איש העסקים בבו קובו, וכן דור רפאלי שהוא גם אחיה של הדוגמנית בר רפאלי. מה בעצם האפליקציה עושה ? ומה השימוש בא ? האפליקציה מיועדת לכולם אך משמשת בעיקר בני נוער המטרה שלה היא שליחת הודעות אנונימית כלומר: אני וכל אחד אחר מורדים את האפליקציה, בוחרים משהו מרשימת אנשי הקשר ושולחים לו הודעה אנונימית. האפליקציה יצרה הרבה רעש ומחאות ברשת בעיקר מההורים המודאגים שאומרים "למה זה טוב? בעיקר בשביל להציק, להעליב, לאיים או להביך בלי לקחת אחריות", כך כתב אלי ויסברט, אב לארבעה (מתוך כתבה במאקו http://www.mako.co.il/nexter-cellular/apps/Article-06811b0de3de151006.htm?Partner=rss )אפילו בני הנוער לא נשארו אדישים למצב והגיבו בצורה יצירתית במסר חד וברור ליוצרי האפליקציה. מספר תגובות שהתפרסמו ברשתות החברתיות:"פשוט דיי. אין ולא צריך שום מילה אחרת. משתיקים את הבריונות - לא נותנים יד ל - Blindspot " או "משתיקים את הבריונות - לא נותנים יד ל - Blindspot מה ששנוא עלייך אל תעשה לחברייך"בעקבות הרעש והפניקה שהאפליקציה יצרה, מפתחי האפליקציה ביקשו למסור תגובה: "אפליקציה לשליחת הודעות אנונימיות שהושקה לפני פחות משבוע, כבר הפכה לאפליקציה המדורגת מספר אחת בחנויות Google Play ו-App Store. משתמשים יכולים לשלוח הודעות אחד לאחד בין אנשי הקשר שלהם. עם זאת, כל משתמש יכול לחסום כל הודעה בלחיצת כפתור אחת. הלוואי שבחיים האמיתיים היינו יכולים להתנהל בצורה כזו כשמישהו מתנהג סביבנו בצורה לא ראויה. ההודעות לא ציבוריות, ואנחנו נוקטים באמצעי זהירות בתוך האפליקציה" ( נלקח מתוך מאקו http://www.mako.co.il/nexter-cellular/apps/Article-06811b0de3de151006.htm?Partner=rss ).

במהלך השבועות האחרונים נוצרה תעמולה רבה נגד האפליקציה פרסומים של כתובות נגד יוצר האפליקציה דור רפאלי. במהלך השבועות האלה פרסם חיים לוינסון עיתונאי "מהארץ" את מספר הטלפון של דור, דור בתגובה הגיש כתב תביעה נגדו ( נלקח מתוך כתבה במאקו http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local-2015/Article-8b0747c418e4251006.htm ). תגובתו של חיים הייתה: "אין אלא להיתלות באילן גבוה כדור רפאלי עצמו ובדבריו המכוננים עם השקת האפליקציה: רב המשתמשים פשוט רוצים לפלרטט, לעבוד על חברים או לשתף מידע סודי שאחרת היו פוחדים לחשוף. המדיה החברתית עמוסה בתגובות מזויפות – כאילו מדובר בגרסה צבועה של החיים. אנו רוצים שאנשים ייהנו והכי חשוב שהם יהיו אמתיים אחד עם השני".
י.ב (יב'1) | פורסם: 12.1.16 , 19:40

מבט - "בליינדספוט": אפליקצייה מסוכנת לילדיכם

חוק סתימת הפיות

חוק סתימת הפיות חוק שנחקק על ידי שר התקשורת אופיר אקוניס, חוק זה הביא להתנגדות רבה מצד אנשי התקשורת וגרם למחאות רבות למה? זאת נראה בהמשך הכתבהי.ב (יב'1) | פורסם: 25.12.15 , 18:07

-------------------------------

בתאריך ה- 03.09.2015 השר אופיר אקוניס חוקק חוק המגביל את עבודת העיתונאי ושמו חוק סתימת הפיות. חוק זה אומר שהעיתונאים לא יכלו להביע את דעתם האישית בכתבות שלהם והם יהיו תחת פיקוח/ביקורת. מטרת החוק הוא שהעיתונאים לא יוכלו להגיד את דעתם האישית בזמן שידור בטלוויזיה ואת מה שהם חושבים לנכון, וזאת נועד כדי שהפוליטיקאים יוכלו לשלוט במה שהעיתונאים מפרסמים או אומרים. חוק זה שחוקק השר יצר מחאות והתנגדויות רבות מצד העיתונאים ואנשי התקשורת. תגובתו של השר אופיר אקוניס לחוק הייתה:באותו דיון אף אקוניס הבהיר מה היעד של החוק הזה: "אני לא רוצה שאדם יקבל שעתיים של שידור לתפישת עולמו"

( מתוך הכתבה של העיתון דה מארקאר http://www.themarker.com/advertising/1.2723490 )

כעת, באמצעות חקיקה ראשית, הצליחה הקואליציה לעגן את הקוד האתי הישן שבאמצעותו יהיה ניתן להוריד משידור מגישים שמביעים עמדה אישית. מספר אירגונים אשר הביעו את תגובתם האישית על המקרה:

בארגון העיתונאים אמרו כי "מדובר בתוספת הזויה שפוגעת בדמוקרטיה ובאושיות השידור הציבורי, והיא מהווה התערבות פסולה של המחוקק בעניינים של אתיקה.

עיתונאים בכירים ברשות הביעו גם הם עמדה נגד הסעיף. "זהו סעיף מביש בחוק החדש של רשות השידור. מקווה שראש הממשלה יראה את הסעיף ויפעל לשינויו", כתב הפרשן המדיני ומגיש ברשת ב', צי'קו מנשה.

בעקבות התערבותו של משרד התקשורת וראש הממשלה התנערו מהסעיף האוסר על העיתונאי להביע את דעתו, ושבסופו של דבר ההחלטה הזאת הביאה להתפטרותו של השר אופיר אקוניס מתיק התקשורת ובעקבות הבלגאן שהחוק יצר ראש הממשלה ביטל את החוק. ( נלקח מתוך הכתבה במאקו http://www.mako.co.il/news-israel/local-q3_2015/Article-8d293ebcf529f41004.htm

-------------------------------

אך מה היה קורה אם חוק סתימת הפיות היה עובר איזה מין השלכות היו לו וכמובן מי היה הכי נפגע מהחוק ? כמובן שאם חוק סתימת הפיות היה עובר הדבר הכי חשוב שהיה נפגע הוא אבן היסוד של הדמוקרטיה חופש הביטוי כלומר העיתונאים לא יוכלו להביע את דעתכם האישית ומכן אפשר לראות כאן פגיעה בדמוקרטיה. בנוסף ניתן להבין שאם החוק היה ממשיך ומתקיים תכני הטלוויזיה היו הופכים בין רגע למשעממים חסרי הבעת עמדה וככל הנראה לנו הצופים היה משעמם לצפות בתכנים אלו.
מנהלת סיעת הליכוד מאיצה בקואליציה להצביע בעד חוק סתימת פיות

יצירת קשר∼ 24 שעות ביממה