CASANOVA LITHUANIA

Pure Star Management projektas

APIE PURE STAR MANAGEMENT

“PURE STAR MANAGEMENT”- lyderiaujantis talentų centras Europoje, kuris specializuojasi modelių ir šokėjų vadyboje. Mes dirbame ne tik Europoje, tačiau ir visame pasaulyje. Mūsų talentai sėkmingai dirba Paryžiaus, Las Vegaso, Kanų, St. Tropez'o, Dubajaus ir Los Andželo klubuose įvaizdžio modeliais ir šokėjais.

PUIKI IDĖJA VALENTINO DIENOS PROGAI!

Nustebinkite lietuvaites šią Valentino dienos proga! Paverskite Vasario 14-tąja įsimintiniausia diena unikalios vakaro pramogos dėka lietuvos moterims ir merginoms - ,,CASANOVA LITHUANIA"!

Visą naktį, klubo lankytojos galės mėgautis stilingų, galantiškų vyrų dėmesių ir tikrai turės į ką ,,paganyti" savo akis!

Big image

NAUJAS IR INTRIGUOJANTIS PROJEKTAS LIETUVOJE - ,,CASANOVA LITHUANIA"!

KAZANOVŲ KOMANDA

Specialiai šiam projektui - atrinkti geriausi Lietuvos vaikinai, kurie trauks akį ne tik savo išvaizdą, tačiau, pademonstruos ir savo puikius gebėjimus užkalbinti bei pakviesti šokiui betkurią merginą ar moterį. KAZANOVŲ komanda sukurs ir palaikys puikią atmosferą visiems klubo lankytojams!


Pure Star Management ,,CASANOVA LITHUANIA" vyrai atrodys išties įspūdingai! Savo galantiškumu ir stiliumi - užgožtų net ir pati JAMES'Ą BOND'Ą!

ELEGANTIŠKI KAZANOVOS vakaro metu dalins moterims gėles, mielai prisijungs prie šokančių merginų klube, palaikys kompaniją. Dar viena vakaro pramoga taps galimybę įamžinti smagiausias akimirkas, specialia asmenukėms (angl. selfie) skirta lazda, kuo ir pasirūpins Pure Star Management džentelmenai.

Big image

PASLAUGŲ PAKETAS

- 6 MODELIAI

- VAKARO APRANGA VISAI KOMANDAI

- GĖLĖS MOTERIMS IR MERGINOMS

- SPECIALI FOTO SIENA

- ASMENUKĖS VISĄ NAKTĮ SU SPECIALIA LAZDA

KAINA: 450 EUR

NORITE UŽSISAKYTI MŪSŲ PASLAUGAS?

KREIPKITĖS:

El.paštu: booking@purestarmanagement.com; info@purestarmanagement.com

Tel. nr. + 370 5260 9326

Vokiečių g. 26, Vilnius


www.purestarmanagement.com

Facebook: Pure Star Management