הטיול השנתי-שכבה ה'

מגישות: שקד וקרי. כיתה: ה'2.

תחילת הטיול

בשעה 8:00,ניקול נכנסה לכיתה והסבירה לנו קצת על מה יהיה בטיול.

בשעה 8:30 יצאנו לכיוון האוטובוס,בדרך דיברנו,צחקנו ושרנו שירים כגון: טרמינל 3,מהפכה של שמחה,גולדן בוי...

וגם הכרנו את המדריך שלנו ששמו: אושרי.

היעד הראשון-הר הרצל...

לאחר שעה וחצי הגענו ליעד ה-1בירושלים-הר הרצל. אכלנו שם ארוחת בוקר ויצאנו לדרך...

בהר הרצל ראינו אנדרטות וקברים לזכר חיילים,קצינים ואנשים בהיסטורית מדינת ישראל,כגון: יצחק רבין ואשתו... ולקראת הסיום הגענו לרחבת הטקסים ששם יש את טקס יום הזיכרון לחללי צה"ל ואת טקס יום העצמאות. ליד רחבת הטקסים יש את קבר הרצל,כל הכיתה הצטלמה ליד הקבר ואז עברנו ליעד הבא.

היעד השני-הרובע היהודי...

היעד השני שהיינו בו הוא-הרובע היהודי.ברובע היהודי אכלנו ארוחת צהרים כשסיימנו לאכול הלכנו ל-1 החומות שהקיפו את ירושלים ולאחר מכן הגענו לנקודת תצפית שבה ראינו את הכותל ואת "כיפת הסלע".ירדנו לכותל ושם כל אחד התפלל והניח את הפתק שלו,כשסיימנו הלכנו לחכות לוטובוס שלקחי אותנו ליעד הבא ןלפני שעלינו לאוטובוס ראינו גמל איש שלקח אותו ברחבי ירושלים.

היעד השלישי-משכנות שאננים...

היעד בשלישי שלנו היה "משכנות שאננים".זה היה יעד מאוד מעניין ומרתק מכיוון שזו הייתה השכונה הראשונה שבנו אותה מחוץ לחומות ירושלים.בשכונה זו יש תחנת קמח שפעלה פעם ותושבי השכונה עבדו בה,וגם היו הרבה בתים שבנה איש בשם מונטיפיורי ,לפני שהלכנו למעלית הזמן(היעד האחרון)עצרנו במזרקה ושם אכלנו ושתינו.

היעד האחרון-מעלית הזמן...

היעד האחרון היה "מעלית הזמן." אך לפני זה היינו בשוק ששם קנינו לכולם ארטיקים.אחר כך הלכנו למעלית הזמן הסרט היה מאוד מרתק,מעניין ומלמד והדבר הכי כיפי הוא שהכיסאות זזו והשפריצו עלינו מים.


חזרנו ב-19:30 בערב.עם המון חוויות ומצב רוח טוב:),ומאוד נהנינו.