Dzień Wizji Świadomego Menadżera

Pierwszy etap budowania skutecznego modelu biznesowego.

Podstawowe informacje o Dniu Wizji:

Daty: 05.09.2013

Start: 9:30 Koniec: 17:30

Miejsce: Centrum Konferencyjno - Biznesowe Stadionu Miejskiego, Wrocław.

Maksymalna liczba uczestników: 15 osób

Opłaty: 50 zł netto


Cena zawiera:

  • uczestnictwo w całodziennym warsztacie
  • poczęstunek i lunch
  • uczestnictwo w coachingu zespołowym online
  • potężną dawkę inspiracji i pozytywną atmosferęZgłoś swoje uczestnictwo TUTAJ


Więcej informacji poniżej.

Jasna Wizja - Pierwszy Krok w drodze do efektywnego modelu biznesowego.

Zapraszamy Cie do wyjątkowego procesu szkoleniowego będącego częścią Programu Świadomy Menadżer, mającego na celu wsparcie Cię w rozwijaniu Twojej firmy.

W trakcie intensywnych warsztatów przebudujesz model biznesowy swojej firmy na bardziej skuteczny. Wspólnie z kilkunastoma innymi przedsiębiorcami - uczestnikami - opracujecie swoje modele biznesowe i pomożecie sobie w dostosowaniu ich do realiów rynkowych. Doświadczeni konsultanci pomogą po warsztatach wdrożyć model w Twojej firmie.

Na pierwszym etapie - Dniu Wizji - sprawdzisz na których obszarach powinieneś się koncentrować aby Twoja firma mogła wzrastać:

  • Strategii rynkowej - weryfikując czy pozycja o którą stara się Twoja firma jest tą, która przyniesie najwięcej korzyści,
  • Strategii produktowej - poszukując odpowiedzi na pytanie czy produkty/usługi, które oferujesz odpowiadają rzeczywistym potrzebom klientów,
  • Strategii organizacyjnej - zastanawiając się czy struktura Twojej firmy wspiera Cię w budowaniu i utrzymywaniu przewagi konkurencyjnej.


Zajęcia kończą się zadaniem wdrożeniowym mającym wstępnie zweryfikować swoją wizję i zebrane podczas warsztatów informacje zwrotne oraz przygotować Cię do dalszej pracy nad modelem biznesowym. Podsumowujemy zadanie wdrożeniowe poprzez teleklasę, czyli sesję coachingu zespołowego online.


Na drugich zajęciach, na które zaprosimy Cię po Dniu Wizji, przełożysz swoją wizję na model biznesowy. Poszukamy miejsca innowacji w Twoim modelu oraz poprzez serię mikroburzy mózgów i intensywną pracę zespołową zbudujesz Precyzyjną Strategię wdrażania modelu biznesowego w Twojej firmie.

To co niezwykle ważne to fakt, że zaplanujesz sposób zweryfikowania i dopasowywania modelu do otoczenia biznesowego Twojej firmy.

Ponadto bezpośrednio po warsztatach spotkasz się na indywidualnej sesji coachingowej z jednym z naszych konsultantów, który pomoże Ci płynnie przejść przez proces wdrożenia.


Prowadzący - doświadczeni konsultanci i trenerzy biznesu - przeprowadzą Cię przez proces budowania modelu, wykraczający poza salę szkoleniową. W ramach całego programu Budowania Modelu w MSP weźmiesz udział w indywidualnej sesji coachingowej oraz dwóch teleklasach wdrożeniowych, dzięki którym wdrożenie modelu będzie sprawniejsze.

Witaj w świecie Świadomości Menadżerskiej!

Zarządzasz firmą? Masz podwładnych? Chcesz się rozwijać menadżersko? Program Świadomy Menadżer jest dla Ciebie.


To innowacyjne połączenie edukacji biznesowej ze społecznością menadżerską.

Świadomy Menadżer to 15 intensywnych warsztatów menedżerskich, podzielonych na 4 bloki - filary świadomości menadżerskiej:

- Jasna Wizja

- Precyzyjna Strategia

- Jednoosobowe Przywództwo

- Adekwatne Narzędzia


Wszystkie warsztaty w poszczególnych etapach są ze sobą połączone i wynikają logicznie z siebie. Każde zajęcia to nowa wiedza i praktyczne narzędzia.


Ty decydujesz jak długo Świadomy Menadżer będzie Ci towarzyszyć w realizacji Twojej wizji. Możesz uczestniczyć we wszystkich blokach lub też zakończyć przygodę z nim przygodę po zakończeniu dowolnego bloku tematycznego.


Dodatkową korzyścią uczestniczenia w Świadomym Menadżerze jest wzięcie udziału w tworzeniu wyjątkowej społeczności biznesowej Wrocławia - menedżerów i biznesmenów zorientowanych na rozwój i edukację.


Dla kogo Świadomy Menadżer?

Przedsiębiorców i zarządzających, którzy:

- stoją przed ważnymi decyzjami

- chcą dokonać zmiany w swojej firmie

- szukają nowych pomysłów na zwiększenie przychodów

- poszukują potwierdzenia swoich umiejętności menadżerskich

oraz dla każdego szefa, który chce stać zwiększyć swoje kompetencje kierownicze.

Kontakt

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu:


e-mail: biuro@swiadomymenadzer.com

tel: +48 509 354 695


www.swiadomymenadzer.com

www.facebook.com/swiadomymenadzer