МІЙ РОДОВІД

НІКІШИН АРТЕМ 7-В КЛАС

МОЄ РОДИННЕ ДЕРЕВО

Big image

Моя родинна історія

У моєї прабабусі Олі була велика родина.У неї було 3 молодші сестри.Кожного літа сестри із сім'ями приїзджали до неї.Сім'я була велика,тому бабуся щодня варила велику кастрюлю борщу і каші.А одного разу чоловік молодшої сестри попросив бабусю напекти драників,вони начистили багато картоплі і натерли її на тертушку.Бабуся смажила драникі,а дорослі тим часом подавали їх дітям.Бабуся смажила драники,але тарілка була порожня тому, що діти їх з'їдали(драники були дуже смачні).І того ж вечора сталася ще одна цікава історія,з якої всі довго сміялися.Коли бабуся почала всім стелити постіль(а було 20 чоловік),то одній людині не вистачило подушки.Бабуся думала,що дати замість подушки,але дядько Сашко вже на себе одів шапку-вушанку.І дядько сказав,що в нього вже є подушка.Ось така цікава історія!

Моє місто

Київ-столиця України,місто-герой, одне з найбільших і найстаріших міст Європи. За «Повістю минулих літ», Київ заснував полянський князь Кий зі своїми братами Щеком і Хоривом та сестрою Либіддю. Згідно з археологічними даними та писемними джерелами, початок безперервного розвитку Києва датується другою половиною 5 ст. — першою половиною 6 ст.Його центром була Замкова гора на правому березі Дніпра.


На межі 8-9 століть Київ став головним містом Руської землі- міжплемінного об'єднання південних східнослов'янських племен, а з 882 року, після завоювання його варягами, — <матір'ю міст руських> — столицею Руської держави. Тоді ж сформувався середньовічний поділ міста на князівський Дитинець на Старокиівській горі та торговельно-ремісничий Посад на Подолі. В першому мешкала знать і духовенство, а в другому — простолюд. Місто було одним із центрів міжнародної торгівлі з Візантією, Скандинавію, Західною Європою, мусульманським світом. З першої половині 10 століття на Подолі діяла першахристиянська церква.

Big image

Сімейна страва родини

Улюблена страва нашої сім'ї-це млинці.

Рецепт:

4 яйця

Цукор-1 столова ложка

Сіль-2г

Молоко-1л

Борошно-2 склянки

Олія-1 столова ложка

Все це треба добре перемішати до густого стану.Виходять дуже смачні млинці.

Big image

Походження мого прізвища

Основою прізвища Нікішин послужило мирське ім'я Нікіша. Прізвище Нікішов утворена від хрестильне чоловічого імені Микита(рус.Никита), точніше - від його похідної зменшувально-ласкательной форми Нікіша. Саме ім'я прийшло в російську мову з грецької і означає "переможець". Покровителем цього імені читався преподобний Микита Сповідник. Будучи ігуменом обителі Мидикійської, він сповідував людей, очищаючи їх душі від гріхів, проповідуючи істинні цінності і християнську віру; зарахований до лику святих. На Русі ж вірили, що якщо дати дитині ім'я святого або великомученика, то життя його буде світлою, доброю чи важкою, тому що існує незримий зв'язок між ім'ям і долею людини. Нікіша, згодом отримав прізвище Нікішин.

Я презентую себе

Мене звати Артем,мені 12 років.Я навчаюсь в 7 класі ліцея "Наукова зміна".Мої улюблені предмети-це алгебра,фізкультура і хімія.Я люблю дивитися фантастичні та комедійні фільми.Моя улюблена книжка Г.Олександр "Іван Сила"(всі частини).В школі я спілкуюся з друзями.Разом ми обговорюємо різні новини,та зазвичай темою наших розмов є відеоігри.В дорослому житті я хотів стати програмистом.
Big image