Hatha Joga

* cykliczne spotkania z jogą *

21 października, godz. 20.15, SIECIÓWKA, ul. Irysowa 3a

POCZUJ NATURALNĄ KOMUNIKACJĘ Z WŁASNYM CIAŁEM


Joga, Sanskryckie słowo „yog” to połączenie, komunia z kosmicznym porządkiem wszechświata. Yoga to balans pomiędzy tym co wewnętrzne, a tym co na zewnątrz. To połączenie duszy i umysłu, czego rezultatem jest ciało.


Odnajdź prawdziwy rytm własnego oddechu.


Zobacz w jaki sposób poprzez praktykę hatha jogi wzmocnisz swoje ciało i uelastycznisz je.

Odkryj jak twój umysł, który w ciągłym połączeniu z językiem ciała nabiera giętkości i poszerza perspektywę patrzenia na rzeczywistość.

Dla kogo?

Zajęcia są dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić i uelastycznić swoje ciało. Uwolnić się ze swoich przekonań, które ograniczają naturalne zdolności ciała i umysłu. Cykliczne zajęcia z hatha jogą to też niepowtarzalne doświadczenie relaksacji, które wprowadza w stan błogości i szczęśliwości.

Hatha Joga i dynamiczne surjanamaskar

Karolina pragnie podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z hatha jogą, a także dynamicznym surjanamaskar - Powitaniem Słońca.

Powitanie Słońca to forma jogi opisywana w starożytnych świętych księgach indyjskich, takich jak Wedy, Upaniszady, czy Purany. To rytmiczne i powtarzalne ruchy całego ciała w połączeniu z asanami, z bandami i mudrami, gdzie mamy do czynienia z trzema fazami jogicznych ruchów oddechowych. Dynamiczne surjanamaskar to bezcenne doświadczanie przepływu siły, mocy i wytrzymałości.

Prowadząca

Karolina Brzezińska


Instruktorka jogi, aktorka, master coach, life coach, praktyk sztuki uzdrawiania Ma-uri Healing Arts.

Od urodzenia wegetarianka, wychodzi z założenia, że człowiek jest w naturalny dla siebie sposób twórczy i kreatywny; i w głębi serca posiada całą potrzebną wiedzę, by wydobyć z siebie potrzebne umiejętności, czy ukryte zasoby, potrzebne do samorozwoju, do pełnego i szczęśliwego życia.

Cena

Przyjdź i zobacz - pierwsze zajęcia za 10 zł.

Cena za kolejne zajęcia: 35 zł od osoby


Możliwość zakupu karnetu, informacja na miejscu.

Należy zabrać własne maty.Rejestracja TUTAJ


Do zobaczenia!

Sieciówka

Spotkania odbywają się w Sieciówce nie bez powodu. To miejsce w którym życzliwość i radość wspólnego bycia łączy się z efektywnością i dynamiką. Jest to wyjątkowa przestrzeń i środowisko dla ludzi, którzy są pionierami tego co nowe.


Więcej można przeczytać TUTAJ