אולסטאר

כדורסל-N.B.A

מזכיר ימים גדולים

בחודש האחרון התקיים תחרות אולסטאר שהזכירה ימים של שחקנים גדולים יותר כמו: "מייקל ג'ורדן" "מג'יק ג'ונסון" ועוד רבים וטובים אחרים.

בתחרות שלשוות סיפקו שואו שבין המשתתפים היו "סטפן קרי" (ה-M.V.P) של העונה החולפת והשחקן שהוביל את "גולדן סטייט" לאליפות אחרי הרבה מאוד שנים. ומשתתף נוסף מהאלופה "גולדן סטייט" "קליי תופסון" שהיה יד ימינו של "סטפן קרי" באליפות של "גולדן סטייט" למרות ששני השחקנים נתנו הצגה לבסוף המנצח היה "קליי תופסון"


תחרות ההטבעות סיפקה לנו השנה שואו אדיר שהשניים שנאבקו על התואר הם "זאק לאבין" זוכה שנה שנייה ברציפות ו"ארון גורדון" שנתן לנו הטבעות פנטסטיות אך בהטבעה האחרונה איכזב והפסיד את התואר.

פרידה מהבלאק ממבה

קובי בראיינט

בתחרות האולסטאר האחרונה השתתף קובי בראיינט באולסטאר האחרון שלו בקריירה המטורפת שלו שסיפקה אליפויות וכל מה ששחקן N.B.A חולם עליו. כאשר קובי עלה אל הפרקט הוא לווה במחיאות כפיים סוערות מן הקהל שכל כך אהב אותו וכבר מאז שהודיע על פרישה זוכה לכבוד רב, והשיא הגיע כאשר פאו גסול שהיה שנים רבות יד ימינו של קובי המשחק כיום בשיקגו הציג אותו כאשר הוא עלה לפרקט וזכה למחיאות כפיים מאוהדי שיקגו שעלה אל הפרקט (דבר שלא מובן מאליו כלפי שחקן).