Дорога у велике майбутнє

Спеціальний випуск журналу "Перша група веб-проекту"

Загальна інформація

У нас найбільша група веб-проекту - 8 людей вирішило працювати в першій команді. Серед них п`ятеро хлопців та три дівчинки. Лідер групи - Абдулаєв Андрій. Наша мета - отримати задоволення від веб-проекту, а також заробити чесною працею хороші оцінки та слугувати прикладом для інших груп.
Навіщо ця листівка? Тут кожен зможе прочитати коротку інформацію про представників нашої групи та, для зручності, швидше перейти на роботи веб-проекту.

Наступні роботи трохи нижче.

Big image

Гришко Гліб

Гліб - ще один футболіст з нашої групи. Під його капітанством наш клас зайняв друге місце серед команд 5-6 класів. Також йому до вподоби природознавчі предмети - біологія та географія. Також Гліб може служити прикладом для всіх наших ліцеїстів - він живе у Борисполі, тому кожного ранку дуже рано просипається, аби поповнити свої знання з усіх можливих уроків. Зазначимо, що він - найменший в нашому класі (за віком), але спілкується з усіма однокласниками. "Гліб - дуже чесний. Йому справді можна довіряти", - так сказав Ярошевич Дмитро.
Посилання на аудіофайл - https://clyp.it/t1fe22h4
Big image

Коваленко Валерія

Лєра любить точні науки, тож не дивно, що її улюблений предмет у ліцеї - математика. Також вона, як і куратор нашого класу, любить біологію та географію. Поза школою Лєра захоплюється танцями, тенісом та їздою верхи на коні. Багато вільного часу вона витрачає на спілкування з друзями - разом з товаришами Валерія відвідує кіно, театри, їздить на природу та робить ще багато іншого. "Лєра дуже добра та весела дівчинка, вона завжди вигадує та розповідає різні анекдоти та інші цікаві історії", - так охарактеризувала товариша Адамчук Анастасія.
Буктрейлер до твору Т. Шевченка "Причинна" - https://www.youtube.com/watch?v=BeuJW39yw7U . Посилання на аудіофайл - https://clyp.it/x0b3z00d
Big image

Лісовська Єлизавета

Ліза, як і багато хто з нашої групи, дуже сильно любить біологію. Ліза часто представляє 6-А клас в актовому залі нашого ліцею. Також вона тривалий час займалася гімнастикою і нерідко виступала на різних змаганнях, а зараз відвідує циркову студію. Ліза була одним із провідних гравців команди нашого класу під час жіночого турніру з футболу, на якому дівчата, так само, як і хлопці, зайняли друге місце. "Ліза весела і бадьора у будь-якій ситуації, вона любить вигадувати та розповідати цікаві історії", - таке ставлення до подруги у Коваленко Валерії.
Посилання на аудіофайл - https://clyp.it/o4qhzsua
Big image

Стародубцев Сергій

Сергій приєднався до великого колективу під назвою "6-А" на рік пізніше, ніж інші - до цього він вчився у школі №315. Але не зважаючи на це Сергій дуже швидко став "своїм" і знайшов багато друзів. У перші шкільні роки він ходив на бальний гурток, а також на баскетбол, але змушений був покинути ці заняття, оскільки перейшов до ліцею. Сергію подобається дуже багато шкільних предметів, а особливо українська література та фізична культура. "Сергій відвертий та оригінальний. З ним весело проводити час", - так каже про нього Вахітов Антон.
Комікс Сергія - http://quirkland.com/node/1465 . Посилання на аудіофайл - https://clyp.it/tf2rfc0x
Big image

Ярошевич Дмитро

Діма - ще один гарний приклад математика. Він дуже часто відвідує різні олімпіади і займає на них призові місця. Також Дмитро виступав за збірну нашого класу по футболу, стоявши на воротах. На мою думку, йому це вдалося дуже гарно. Також Дімі подобається прислів`я "Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина", бо він дуже охоче вивчає всі іноземні мови. Також Дмитро займається тенісом та плаванням, що дозволяє йому ніколи не сидіти на одному місці. "Діма ніколи і мухи не образить. Він - справжній товариш", - так каже про свого друга Абдулаєв Андрій.
Дошка Padlet Дмитра - http://padlet.com/dyaroshevych/qrukh6bv0c3v . Посилання на аудіофайл - https://clyp.it/5kotehew

Співпраця на дошці Linoit

Побачити інші фотографіі учасників нашої групи, а також прочитати інформацію про вірші, які ми читали, можна за посиланням на дошку Linoit - http://linoit.com/groups/6-%D0%90%20%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81/canvases/%D0%93%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0%201.%20%20%D0%90%D0%B1%D0%B4%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1%94%D0%B2%D0%B0%20%D0%90.

Дякую за увагу!

До нових зустрічей.