Poznań Fair Jam

2-4 listopada 2012 | Global Sustainability Jam

Friday, Nov. 2nd 2012 at 5:30pm to Sunday, Nov. 4th 2012 at 3pm

11 Mostowa

Poznań, wielkopolskie

Czym jest Poznań Fair Jam?

Poznań Fair Jam to weekendowe warsztaty poświęcone tematyce zrównoważonego rozwoju. Podczas Jamu chcemy stworzyć projekty usług, produktów, ale też zawiązać nowe inicjatywy,grupy, stowarzyszenia. Wszystkie kreatywne pomysły uczestników są mile widziane!


Poznań Fair Jam to część Global Sustainability Jam – imprezy globalnej, odbywającej się już po raz drugi. W ciągu dwóch dni w ponad 50 miastach na całym świecie powstaną innowacyjne projekty związane z ideą zrównoważonego rozwoju. Poznańska edycja wydarzenia odbędzie się w przestrzeni coworkingowej Mostowa 11. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Poznania.


Zbiorowa improwizacja

Poznań Fair Jam potrwa 48 godzin. Podczas warsztatów zespoły będą eksperymentować, rozwiązywać problemy i szukać innowacji oraz konkurować ze sobą, aby w rezultacie stworzyć coś nowego i wyjątkowego. Temat przewodni naszych działań poznamy dopiero w piątek, razem z setkami innych uczestników na całym świecie. Finalne prace zostaną opublikowane na globalnym serwisie www.globalsustainabilityjam.org.


Czy ja tam pasuję? Nie jestem projektantem..

Rozwiązywanie problemów jest skuteczne jeśli pracują nad nimi ludzie o różnych kompetencjach, profesjach i pasjach. Nie musisz zajmować się projektowaniem ani wzornictwem – ważne, że jesteś kreatywny, pełen entuzjazmu i pasji do działania! Bez względu na wiek, płeć czy zasobność portfela, każdy znajdzie miejsce na warsztatach Poznań Fair Jam.


Gdzie będziemy jamować?

Poznań Fair Jam odbędzie się przy ul. Mostowej 11 w Poznaniu. Pomoc w organizacji i swoje miejsce pracy zapewnia agencja Commercial Communications. Udział w imprezie jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Aby wziąć udział w warsztatach, należy zapisać się na stroniehttp://uczestnicy.pl/event/poznan-fair-jam-2012


Zainteresowaliśmy Cię? Zobacz jak wyglądają warsztaty Jamowe na filmie przygotowanym przez berlińską firmę Fjord i 2 listopada zabierz notatnik, kredki, bęben, mikrofon, laptopa albo aparat i przyłącz się do nas!

Metodologia pracy na jamie = Design Thinking => Doing

ABC Nightline - IDEO Shopping Cart

Organizatorzy:

Partnerzy: