רצינו שתדעו 28

9 במרץ 2013, כ"ז באדר תשע"ג

תערוכת הורדוס במוזיאון ישראל

כידוע, במוזיאון ישראל בירושלים נפתחה התערוכה - הורדוס מלך היהודים.


במפגש ביום שלישי הבעתם את רצונכם שאארגן ביקור משותף במקום. המועד ההגיוני ביותר הינו 7 במאי, יום אותו ממילא התבקשתם לשריין למפגש מדריכים.


למרבה הצער המוזיאון אינו פתוח לביקורים מסוג זה בימי שלישי. אני מנסה עכשיו למצוא פתרון חלופי. אך חשוב לי לדעת האם תרצו לקיים מפגש במוזיאון אחר הצהרים ביום אחר או בחופשה?


אנא הגיבו בתחתית מסמך זה.

גבולות ההדרכה

הדרכה - הצבת גבולות

עבודת המדריך היא קשה ותובענית, ואתם עושים אותה בהרבה אהבה ומסירות. עם זאת - עם כל הרצון הטוב - למרבה הצער לא ניתן להגיע לכל בית ספר המצוי בתחום המחוז. כדי לשמור על כוחתכם עליכם לחלק את בתי הספר לאלה הזקוקים להדרכה אינטנסיבית ולאלה היכולים להסתפק בהדרכה אקסטנסיבית.


במידה וקיימים רפרנטים להדרכה במחוזות הדורשים מכם יותר מהניתן לביצוע - אנא פנו אלי כדי שאוכל לטפל בכך באופן מיידי. הדבר קרה השבוע וטופל.


המיקוד הסופי

השבוע צפוי להתפרסם המיקוד הסופי. אני מניחה שתשמעו לא מעט אנחות וטענות. אי לכך אני חוזרת ומזכירה - מיקוד מוקדם משמעותי, פירושו מיקוד סופי קוסמטי בלבד. חשוב להעביר את הדברים למורים שלכם (אם טרם עשיתם זאת לאור פנייתי בשבוע הקודם).

דרושים

במקווה ישראל (יהודית טל) ובמודיעין (זהבה פוזננסקי) דרושים מורים להיסטוריה.

אנא הפיצו בית המורים כדי לסייע לבתי הספר.

קודי השתלמות

למעט מייה, טרם קיבלתי את הקודים של השתלמויות המפמ"ר שערכתם בפסגות. אנא העבירו לי את המידע. אני זקוקה לו כדי לעקוב אחר התקציב.

שבוע טוב ושיהיה לכם ארבה שמח!

אורנה