ROYAL CANIN

Royal Caninist

Royal Canin on sellest hetkest peale, kui üks loomaarst selle tootemargi lõi, koondanud loomade tervislikku toitumist käsitlevaid uuringuid ning seda eesmärgiga pakkuda sobivamaid toitumisega seotud lahendusi vastavalt koerte ja kasside spetsiifilistele vajadustele. Need lahendused põhinevad kahel selgel ja üksteist täiendaval allikal: vaatlemine ja teadus. Health Nutrition tootesari põhineb täiuslikel teadmistel lemmikloomade kohta, mida täiendavad nii tõuaretajate kui ka teiste vastava ala ekspertide teadmised ja oskused, rääkimata koos teadlastega läbiviidavast uurimistööst. „Koer ja kass on alati esikohal“ ning „Teadmised ja austus“ on muutunud selle tootemargi alustõdedeks, millest lähtutakse iga uue toote väljatöötamisel.
Big image

Väärtused

Koer ja kass on alati esikohal

Royal Canin’i kõige silmatorkavam põhimõte on järgmine: „Koer ja kass ennekõike“. See kirjeldab ideaalselt, kuidas lemmikloom on meie uuendusprotsessides alati kesksel kohal. Meie filosoofia eesmärk on eelkõige anda oma panus kasside ja koerte heaolusse ning tervisesse, mis võimaldaks neil elada pikka ja täisväärtuslikku elu. Juhindume oma uuringutes ja uute toitumisprogrammide väljatöötamises just kasside ja koerte tegelikest vajadustest; see on ka põhjus, miks Royal Canin ei korralda turu-uuringuid lemmikloomaomanike seas. Selline ainulaadne töömeetod tagab meie toitainetega seotud lahenduste täpsuse ja nende ideaalse sobivuse looma vajadustega.

ROYAL CANIN EESTIS

Alates 2010. aasta sügisest tegutseb Eestis Royal Canin'i esindus. Royal Canin Estonia OÜ töötab hetkel Eestis 11-liikmelise meeskonnaga. Koertele ning kassidele õigesti tasakaalustatud toidu pakkumine, iga tõu eripärade tundmaõppimine ning austamine (Knowledge and Respect) on olnud Royal Canini filosoofiaks kõigi neljakümne tegevusaasta jooksul. Royal Canini teadus- ning innovatsiooniprotsessi keskmes on olnud alati loomad. Royal Canin on rahvusvaheline, kõikidel mandritel tegutsev ettevõte. Royal Canini peakontor asub Prantsusmaal.

Royal Canin muudab kasside ja koerte tervise ning elukvaliteedi paremaks, tuginedes nende toitainetevajadusele ning veterinaariaalastele teadmistele. Royal Canin pakub oma tootevalikuga personaalset lähenemist lähtuvalt iga lemmiklooma elustiilist, terviseprobleemidest või eelistustest.

Making a better world for pets