Twoja wirtualna asystentka

Pomogę Ci pokochać pracę na nowo!

Czy potrzebujesz wirtualnej asystentki?

W dzisiejszy czasach, gdy otaczający świat pędzi bez tchu, trudno samodzielnie zapanować nad wszystkim. Nie każdy jest Panią Swojego Czasu i organizacje ma w małym paluszki. Nie każdy musi nią być!


Jeśli prowadzisz swój biznes i nieraz tracisz czas i energię na uzgadnianie spotkań, obsługę swojego funpage, zamiast oddawać się zajęciom właściwym do wykonywanej działalności. Jeśli straciłas klienta, bo nie odpisałaś na czas maila lub zapomniałaś o ważnym spotkaniu. Jeśli twój fanpage zamiera a ilość likow spada z dnia na dzień... Czas na zmianę stylu pracy i oddelegowanie części obowiązków!


Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: z pomocą przychodzę JA- TWOJA WIRTUALNA ASYSTENTKA!!Co mogę dla Ciebie zrobić?


To oczywiście zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz liczyć na mnie chwili, dostosuje się do Twojego trybu pracy.


Chętnie zdejme z Twoich barków ciężar prowadzenia strony internetowej oraz fanpage na Facebook lub innych portalach społecznościowych. Mogę też zająć się Twoją korespondencja mailową. Będę pilnowala wszystkich terminów Twoich spotkań oraz w umawiala kolejne zgodnie z Twoimi potrzebami. Przeprowadze dla Ciebie research oraz stworzenie bazę kontaktów adekwatna do profilu Twojej działalności. Pomogę zorganizować event i jeśli zajdzie taka potrzeba dobiorę odpowiednich podwykonawców.


Twoja praca ze mną będzie łatwiejsza i stanie się prawdziwą przyjemnością!

Czekam na Ciebie

Napisz do mnie: t.w.asystetka@asystetka.pl

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego na mojej stronie www.twojawirtualnaasystetka.pl