خرید فالور ایرانی

خرید فالور ایرانی می تواند تاثیرات بسیار زیادی بر روی کیفیت پیج شما داشته باشند. خرید فالوور ایرانی به شما کمک می کند که محصول و خدمات خود را به افراد بیشتری معرفی کرده و درصد فروش خود را افزایش دهید. برای این که فالوورهای شما ریزش کمتری داشته باشد باید از سایت های معتبر خریداری شود.

فالوور چیست؟

افرادی که دارای نرم افزار اینستاگرام هستند حتما واژه فالوور را زیاد شنیده اند. در واقع فالوورها دنبال کنندگان پیج شما هستند و از تمامی فعالیت های پیج شما آشنا خواهند شد. تعداد فالوورها در بالای پیج شما نشان داده می شود. فالوورها نشان دهنده کیفیت پیج شما می باشد.

فالوور فیک بخریم یا واقعی؟

فالوورهای فیک تنها یک عدد هستند که تعداد فالورهای شما را افزایش می دهند و هیچ مزایای دیگری برای پیج شما ندارند. افرادی که قصد ارتقاء پیج خود را دارند باید از فالوورهای واقعی استفاده کنند. همچنین فالوورهای واقعی به انتخاب و دلخواه خودشان وارد پیج شما شده اند و از این رو می توانند تاثیرات زیادی بر روی فروش پیج شما داشته باشند.

چرا باید فالوور ایرانی بخریم؟

برخی از کسب و کارها داخلی هستند و تنها به مخاطبین داخل کشور خدمات خود را ارائه می کنند. بنابراین این افراد باید فالورهای ایرانی بخرند تا علاوه بر کاهش هزینه های خرید، تاثیرات بیشتری را نیز بر روی پیج شما داشته باشند. نحوه خرید فالوورهای ایرانی بدین صورت است که بر اساس ایمیل و شماره تلفن کاربران اینستاگرام موقعیت جغرافیایی آن ها تشخیص داده می شود.

میزان ریزش فالوورهای ایرانی چقدر است؟

طبیعی است که مقداری از فالوورهای خریداری شده پیج شما را ترک کنند و یا به قولی ریزش داشته باشند زیرا فالوورها واقعی هستند و در صورتی که پیج شما از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد آن را ترک خواهد کرد. بنابراین پیش از اقدام به خرید فالوور باید کیفیت پیج خود را افزایش دهید.

آیا فالوورهای خریداری شده قادر به لایک کردن پست ها هستند؟

بله فالوورهای واقعی می توانند پست های ارسالی شما را پست کنند که این قابلیت یکی از اصلی ترین مزایای فالوورهای واقعی به شمار می رود. همچنین نوع پست نیز بر روی لایک های شما تاثیرگذار بوده و در صورتی که پست های جالب و جدید داخل پیج خود قرار دهید قطعا تعداد لایک های شما افزایش خواهد یافت.

آیا امکان انتخاب فالوورهای ایرانی از یک قشر خاص وجود دارد؟

با توجه به این که اینستاگرام قابلیت دسترسی به اطلاعات کاربران را نمی دهد، امکان انتخاب فالوورهای ایرانی از یک قشر خاص وجود ندارد. در نتیجه تنها می توان فالوورها را به صورت کشوری انتخاب کرد.

تعرفه خرید فالوور ایرانی

خرید فالوورهای ایرانی تعرفه های مختلفی دارند و از آن جا که هر شرکتی کیفیت خاصی را به مخاطبین خود ارائه می کنند، قیمت ثابتی را نمی توان برای فالوورهای ایرانی در نظر گرفت. از جمله عواملی که بر روی قیمت خرید فالوور ایرانی تاثیر گذار است می توان به تعداد فالوورها، کیفیت آن و ... اشاره کرد.

مزایای خرید فالوور ایرانی

فالوورهای واقعی کیفیت پیج شما را افزایش داده و باعث گسترش کسب و کار شما می شود. بنابراین برای این که پیج پر بازدهی داشته باشید باید در ابتدای راه اندازی پیج خود فالوور خریداری کنید. همچنین فالوورهای ایرانی برای مشاغل داخلی گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود.