The King's Speech

Jak zostać królem przemówień.

W filmie "The King's Speech",

w jednej ze scen król Jerzy V, opisując postęp technologii komunikacji powiada do syna, Alberta:


To diabelskie urządzenie wszystko zmieni. Dawniej król musiał jedynie wyglądać dobrze w mundurze i trzymać się prosto w siodle. Dziś wchodzimy ludziom do domów i spoufalamy się z nimi. Nasza rodzina została sprowadzona do najpodlejszej profesji świata. Zostaliśmy aktorami!


Mówienie i wystąpienia publiczne nie są tylko domeną królów, choć królewską umiejętnością pozostaną na zawsze. Każdy, kto używa głosu, by komunikować się z innymi, występuje, staje się prezenterem, aktorem, mówcą. Przemawiasz tysiące razy w ciągu jednego roku. Tą umiejętnością budujesz swój wizerunek, budujesz relacje, sprzedajesz, zyskujesz, negocjujesz, edukujesz, uwodzisz.


To jedna z najważniejszych umiejętności i zasobów w ludzkim życiu. Nieznajomość pewnych zasad, nieumiejętność wywoływania odpowiednich reakcji, emocji, brak pewności to sabotowanie własnego sukcesu.


Stań się mistrzem słowa mówionego. Stań się mistrzem prezentacji. Mów ciałem, mów gestami. Mów milczeniem. Mów emocjami. Mów między słowami. Mów bez mówienia. Czaruj, mówiąc.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:


  • chcesz pozbyć się stresu przed wystąpieniami i fałszywego przekonania, że nie potrafisz przemawiać na forum;
  • zależy Ci, aby Twoim wystąpieniom towarzyszył spokój, pełna koncentracja, wspaniały stan emocjonalny i pewność siebie;
  • chcesz wiedzieć, jak strategicznie poprowadzić swoją prezentację, nie zanudzając nikogo, budując odpowiednią atmosferę, wywołując motywację, by Cię słuchano i zaciekawienie audytorium;
  • chciałbyś stać się autorytetem;
  • chciałbyś dowiedzieć się na czym zależy ludziom, którzy przychodzą, aby Cię posłuchać i ich nie zawieść;
  • chcesz wiedzieć, jak zarządzać sceną i przestrzenią;
  • jak używać głosu i mówić ciałem.

Start - 1 marca 2013 roku o 10.00


Strefa Wzrostu

ul. Narbutta 40 lok. 15
Warszawa

Program

Moduł 1


Praca z przekonaniami dotyczącymi Twoich wystąpień publicznych. Pozbędziesz się lęków, negatywnych emocji i stresu oswajając się ze sceną i czekającymi Cię spojrzeniami publiczności.


Moduł 2


Praca z postawą ciała i głosem. Nauczysz się używać odpowiednich gestów oraz ekspresji i komunikowania stanów emocjonalnych całym ciałem, dzięki czemu każda przekazywana informacja w magnetyczny sposób przyciągnie uwagę słuchaczy.


Moduł 3


Jak błyskawicznie wyeliminować nieświadomy i negatywny dialog wewnętrzny, wejść w stan up-time, pełną obecność i koncentrację, wprowadzając w ten stan także słuchaczy.


Moduł 4


Struktura prezentacji. Co powinno zawierać każde wystąpienie, przemówienie, aby ludzie słuchali z pełną motywacją i zaangażowaniem.

Trenerzy:

Klaudia Pingot

Certyfikowany Master NLP & Time Line Therapy, Trener NLP Polska, certyfikowany Trener GRMG, Trener Szybkiej Nauki, autorka bloga SpecBabka.pl. finalistka Kobieta Sukcesu 2011

Marek Giętkowski

Certyfikowany Master NLP & Psychologii Sukcesu, Trener NLP Polska, certyfikowany Trener GRMG, Trener Rozwoju Biznesu, zarządza fundacją rozwoju przedsiębiorczości Conrad Institute

The King's Speech - Jak zostać królem przemówień.

Friday, March 1st 2013 at 10am-6pm

40 Ludwika Narbutta

Warsaw, Masovian Voivodeship


Strefa Wzrostu

ul. Narbutta 40 lok. 15

02-540 Warszawa

Bądź jednym z 16!

By zmaksymalizować wartość dla uczestników, grupa jest ograniczona do 16 osób.


Warunki uczestnictwa:

PROMOCJA!!! Koszt jedynie - 150 PLN + VAT


KUP BILET!


BONUS:
Dla każdego uczestnika niespodzianka o wartości 100 zł.

Cena zawiera udział w seminarium, poczęstunki oraz materiały warsztatowe.
Dla Każdego uczestnika certyfikat ukończenia warsztatu.

>>> R E J E S T R A C J A <<<

Nie zwlekaj! TERAZ zapisz się na warsztat!

BIORĘ UDZIAŁ!

W razie pytań odezwij się do nas na KONTAKT.

Poniżej znajdziesz kalendarz innych naszych szkoleń.