רפלקציה- אביגיל

הפקת יא התשעו

1. מה למדתי על עצמי מהתהליך של הפקת יא?

אני למדתי על עצמי בהפקת יא דבר פשוט מאוד ודי ישיר. אני לא מתאימה למגמת תיאטרון, ומגמת תיאטרון לא מתאימה לי. אמנם תיאטרון מדמה את החיים, אבל אני עוד לא בשלה לזה. אני לא אשקר, נהנתי מהרגעים המועטים על הבמה, אבל כל מה שהוביל לזה לא היה שווה את התוצר הסופי. למדתי גם שאני ביקורתית מאוד כלפי עצמי ופרפקציוניסטית.

בנוסף, גיליתי שאני אפס ביחסי אנוש תרתי משמע. אני מסתדרת בכל מה שקשור ברמה המשחקית, פחות או יותר, אבל כל שנוגע בקשרים עם בני-אדם פשוט לא מסתדר לי. גיליתי שכמעט תמיד בתיאטרון הקשרים הבינאישיים יותר חשובים מהמשחק ובגלל זה אין לי מהלחפש במגמה.

2. מה אני לוקחת איתי לחיים מהתהליך של הפקת יא?

אני לוקחת איתי לחיים להתרחק ממריבות ותככים ככל שאפשר, ויותר מזה, למדתי שאני צריכה להתרחק מאנשים בכלל. על אחת כמה וכמה כשאני תחת לחץ. המצבים שאליהם נקלעתי, הדברים שאותם אמרתי כשהייתי תחת לחץ- הם דברים שאני מאוד מצטערת עליהם. ובפשוטו, אני מעדיפה להימנע מלהכניס את עצמי לסיטואציות של לחץ.

3. למה חשוב לי לעלות על במה?

לא חשוב לי. אם אני הייתי מוצאת דרך לעלות על במה בלי כל הקשרים האנושיים שתלוים בזה, הייתי עושה את זה בכיף. אבל מכיוון שזה לא אפשרי- להתרחק מבמה הוא הפיתרון בשבילי.

4. מסקנות לקראת יב:

לא להגיע לשם. בי"א נדרשתי לעבוד רק עם בת אחת, והיה לי מדהים איתה באופן אישי. כל המסביב היה הבעיה.ובי"ב אני אדרש לעבוד עם קבוצה של אנשים, וזה יהיה כישלון.