Autentyczność poprzez ruch

Spotkaj się z samym sobą w bezpiecznej przestrzeni -12. XI.

ODNAJDŹ SWOJĄ AUTENTYCZNOŚĆ


Tańczysz w Rytmie Serca, w Rytmie Wewnętrznego Głosu, Podążasz za Sobą, Podążasz za Drugą Osobą - Odnajdujecie Siebie w Kontakcie i Ruchu. Dzięki temu czujesz połączenie ze swoim prawdziwym światem.


Odkryj naturalność, drzemiące w tobie instynkty oraz wewnętrzny świat. Spotkaj się ze swoimi emocjami i przyjmij je takimi, jakie są.


Odnajdź autentyczność poprzez stopniowy ruch prowadzący do tańca, który w ostateczności uwolni twoją energię twórczą i moc sprawczą.

12 Listopada, Sieciówka ul. Irysowa 3a, godz. 18.00-20.00

Dla kogo?

Dla osób, które kochają taniec i chcą poznać jego nową formułę.

Dla osób, które chcą odzyskać i polubić własną indywidualność.

Dla osób zmęczonych po pracy, którym na co dzień brakuje ruchu i tych, które chcą doświadczyć podczas tańca czegoś nowego.

Dla osób, które potrzebują zmiany lub w zmianie są.

Dla osób, które straciły kontakt ze swoim ciałem i chcą zwiększyć świadomość siebie.

Dla tych, którzy mają trudności z mówieniem o swoich problemach i emocjach, które przeżywają.

Program

18.00 -18.10 Relaksacja przy muzyce, swobodny oddech i ugruntowanie się w ciele,

18.20 Rozgrzewka, czyli zaproszenie swojego ciała do współpracy,

18.30 Taniec powitalny: integrujemy się ze sobą i z nową przestrzenią,

18.40 -19.00 Budowanie i wzmacnianie relacji przy użyciu ruchu i muzyki, indywidualna kreacja ruchu,

19.00 -19.45 Dialog w tańcu z zastosowaniem proponowanych technik i ćwiczeń, tworzenie porozumienia z drugą osobą na poziomie pozawerbalnym,

19.45 -20.00 Czas na refleksje,

20.00 - 20.15 Zakończenie spotkania.

Autentyczność

Autentyczność uwalnia od blokad i napięć, umożliwia wejście w stan pozwalający poczuć sens bycia prawdziwym.


Poszukiwanie autentyczności w nas odbywa się poprzez stopniowy ruch prowadzący do tańca, który w ostateczności uwalania naszą energię twórczą i moc sprawczą.

Ruch

Bardzo ważnym aspektem warsztatu, jest wewnętrzne wyzwolenie siebie w trakcie stopniowego ruchu zmierzającego do naturalnego i spontanicznego tańca. Ruch ten prowadzi do wspólnie odczuwanej radości i pojednania z takim światem jaki nas właśnie otacza.

Bezpieczna przestrzeń

Na warsztacie tworzymy bezpieczną przestrzeń w przyjaznej atmosferze zaufania, akceptacji – i co najważniejsze – bez oceniania siebie i innych. Dajemy przestrzeń do swobodnego wyrażania siebie w pełnym zrozumieniu dla przeżywanych emocji.

Zagadnienia

Podczas warsztatu doświadczysz uwolnienia swojej energii, co da możliwość zrozumienia i nauczenia się, że potrafisz i możesz z niej czerpać. Dotrzesz do własnego naturalnego rytmu, który połączysz z codziennym życiem. Odkryjesz swoją energię twórczą i moc sprawczą oraz poczujesz jak z nich czerpać. Może być tak, że spotkasz się ze swoimi ograniczeniami, które mogą być prawdziwe, albo stworzone przez Ciebie. Na warsztacie pojawi się okazja, żeby to zobaczyć a następnie uporządkować.

Doświadczysz jaki wpływ ma ruch na twoje codziennie funkcjonowanie i dzięki temu zintegrujesz swoje myśli, uczucia i doznania z ciała. Zrozumiesz jak niewyrażone emocje wpływają na twoje ciało.

Najważniejszą umiejętnością, która po warsztacie zostanie już z Tobą na zawsze, to umiejętność korzystania z wewnętrznej mocy, która uwalnia się w trakcie ruchu, gdy jesteś w zgodzie z własnym ciałem. Daje Ci to swobodę bycia w codziennym życiu, zaczynasz sobie radzić. Bo gdy umiesz odczytywać sygnały płynące z ciała, jeżeli umiesz słuchać swojego ciała, przekłada się to na podejmowanie decyzji, dokonywanie wyborów – bo jesteś w zgodzie ze sobą. Będąc bliżej siebie – tak autentycznie – oddalasz się od problemów, które nie były prawdziwe, które sam tworzysz pod wpływem lęku. Dzięki temu, że jesteś mocniej osadzony w sobie, zaczynasz sobie z wszelkimi trudnościami radzić oraz akceptować i rozróżniać to, co możesz, a czego nie.

A w ostateczności dowiadujesz się … że możesz bardzo wiele :)

Prowadzący

Katarzyna Stefanowicz – Muzylak

Pasjonatka tańca i spontanicznego ruchu. Od zawsze zmagająca się z nieokiełznaną energią i ekspresją, poszukująca połączenia i pozytywnych wibracji z innymi ludźmi poprzez ruch, taniec i muzykę.

Pracująca z osobami uzależnionymi jako terapeuta, jak również z osobami, które mają trudności z otwartością, zmagające się różnymi problemami emocjonalnymi.

Pomaga poprzez taniec i ruch, by rozpocząć proces zmian.

Cena

Jednorazowe wejście: 40 zł od osoby

Cykl pięciu spotkań: 170 zł od osoby


Rejestracja TUTAJ


Do zobaczenia :)

Sieciówka

Spotkania odbywają się w Sieciówce nie bez powodu. To miejsce w którym życzliwość i radość wspólnego bycia łączy się z efektywnością i dynamiką. Jest to wyjątkowa przestrzeń i środowisko dla ludzi, którzy są pionierami tego co nowe.


Więcej można przeczytać TUTAJ