domy na klíč

dřevostavby

Když dům na klíč, tak jedině certifikovanou kvalitu

Splnit si sen a pořídit si dům snů ještě nebylo jednodušší. Na trhu existuje celá řada firem, které nabízí stavby domů na klíč. Přečtěte si něco o tom, jaké domy nabízí firma specializující se na švýcarské zděné domy na klíč nebo kanadské dřevostavby.

Stavba pod vedením skutečného profesionála

Stavba vašeho vysněného domů bude probíhat pod dohledem skutečného profesionála ve svém oboru, který má více než 35 let zkušeností. Rodinné domy na klíč má na povel takový odborník, který dohlížel na stavbu pěti hvězdičkového hotelu nebo měl na starosti 80 rodinných domů najednou. Mimořádný výsledek je tedy skutečně zaručen.

Kvalitní stavební materiál

Skvělé vlastnosti a výsledná vysoká kvalita, kterou dřevostavby na klíč disponují, jsou dány především díky použití skutečně kvalitního stavebního materiálu a jedinečných postupů. Používána je například pravá pálená cihla Porothem, která má nízké energetické nároky. Dále se používají vysoce kvalitní izolační materiály a originální pálené střešní tašky značky Tondach,které mají záruku až 33 let.

Držitelé prestižních certifikátů

Nabízené nízkoenergetické domy na klíč byly oceněny britskými, švýcarskými nebo kanadskými certifikáty. Toto ocenění bylo uděleno na základě výjimečné kvality výstavby, nízkých energetických nákladů, akustické provedení nebo za přímé projektové řízení během výstavby. Jako jediní vlastní vysoce prestižní kanadské ocenění Solid Wood Construction.

Dům za cenu nájmu

Přelomová nabídka nastavení hypotečního úvěru tak, aby zákazník platil každý měsíc nižší částku než je klasický český nájem umožňuje, že jsou rodinné domy na klíč dostupné téměř pro každého. V případě pochybností nebo problémů je k dispozici zkušený bankéř, který je připraven vymyslet pro vás dokonalé řešení. Samozřejmostí jsou záruky na jednotlivé technologie a systémy.

Nebojte se splnit si svůj sen a nechte si postavit dům na klíč. Stačí si vybrat z katalogu na ddnk.cz a stavět můžete kdekoli v České republice. Ddnk má sídlo v Praze a dalších 7 regionálních zastoupení.

Big image

Nechte si postavit certifikovaný dům na klíč

Nechat si postavit dům na klíč je stále více moderní. Má to mnoho výhod. Sami si zvolíte, jak bude váš dům, vypadat a nemusíte chodit na několik desítek prohlídek nevyhovujících domů. Navíc přesně budete vědět, jak byl dům postaven a budete mít jistotu, že se jedná o novostavbu.


Jedná se také o velmi jednoduchou možnost, jak získat vlastní rodinný dům bez provizí pro realitní kanceláře nebo zdlouhavému řešení problémů s bývalým majitelem nemovitosti. V případě, že si chcete nechat postaví vlastní dům na klíč, měli byste vybrat skutečně kvalitní firmu, která nabízí co nejlepší možné řešení. Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč nabízí maximální možný komfort, co nejvyšší kvalitu a mnoho dalšího. Více se dozvíte právě v tomto článku.

Využití nejlepších materiálů

Pro stavbu nových domů jsou používány ty nejlepší materiály a nejnovější postupy a technologie. Domy na klíč jsou vynikajícím technickým dílem a jejich vysoká odolnost je zaručena mimo jiné i použitím pravých pálených cihel Porothem, které velmi dobře izolují spolu s dalšími chytrými izolačními materiály vytvářejí skutečně nízkoenergetický dům. Střechy těchto domů na klíč jsou z kvalitních originálních pálených tašek Tondach, které mají velmi vysokou životnost a je na ně garantovaná záruka až 33 let.

Dohled skutečného profesionála

Na stavbu dřevostavby na klíč dohlíží skutečný profesionál. Jedná se o stavby vedoucího, který se v oboru pohybuje již více než 35 let a za sebou má práci na prestižním 5* hotelu, současně dohlížel na stavbu až 80 rodinných domů a má mnoho dalších zkušeností. Máte jistotu, že váš dům je ve správných rukou a vznikne mimořádně kvalitní a povedené dílo přesně podle vašich představ.

Domy na klíč s prestižním oceněním po celé ČR

Nabízené rodinné domy na klíč sklidily různá britská, švýcarská nebo kanadská ocenění. Mezi konkurencí obstály v oblasti velmi kvalitního provedení díky použití skutečně kvalitních materiálů a technologií. Další ocenění bylo uděleno za nízkou energetickou náročnost, vhodné použití izolace nebo za výjimečné akustické vlastnosti. Kromě toho získala firma i ocenění za výborné projektové řízení během stavby, kdy je kladen důraz především na bezpečnost všech pracovníků. Dřevostavby na klíč se mohou pyšnit i velmi prestižním a u nás zcela jedinečným kanadským oceněním Solid Wood Construction. Výstavbu všech domů na klíč je možné realizovat po celé ČR.

Ekologická stavba

Využitím těch nejlepších materiálů, nových postupů a technologií v zateplování a izolaci bylo dosaženo výjimečně nízké energetické náročnosti staveb. Jedná se o ekologicky velmi dobře vytvořenou budovu, kde vaše nároky na spotřebu energií budou překvapivě nízké. Pokud tedy toužíte po domově, který bude nejen krásně vypadat, ale také bude funkční a šetrný k životnímu prostředí. jsou domy na klíč tím správným řešením. Nízkoenergetické domy na klíč jsou řešením budoucnosti.

Přesně podle vašich představ

Vyberte si z široké nabídky vzorových domů v katalogu a v případě drobných úprav je možné se domluvit na individuálním řešení, které bude přesně odpovídat vašim představám. Sny o dokonalém bydlení se mohou stát skutečností a rodinné domy na klíč jsou možností, jak toho snadno a jednoduše dosáhnout.


Dům za cenu průměrného nájmu

Chytré nastavení hypotečního úvěru umožní, že každý měsíc budete platit přibližně stejnou nebo nižší cenu než je klasický český nájem. To je opravdu výhodná nabídka, kterou si může dovolit téměř každý. Když platíte nájem, peníze zmizí a ve výsledku nic nezískáte. Pokud ale budete pravidelně platit splátky hypotečního úvěru, na konci na vás čeká váš vlastní vysněný dům. A to už je rozdíl.

Nechte si poradit

V případě že si nejste s ničím jistí, nebo si chcete rovnou objednat realizaci stavby domu na klíč, můžete navštívit některou z poboček v Praze nebo v Hradci Králové a dům si nechat postavit kdekoliv v ČR. Pro lepší představu o nabízených možnostech a pro náhled do katalogu vzorových domů se podívejte na stránky www.ddnk.cz, kde se dozvíte vše potřebné, co potřebujete pro realizaci svých snů.

Big image
Rodinné Domy

NECHTE SI POSTAVIT SVŮJ DŮM SNŮ

Splňte si svůj sen a nechte si postavit jedinečný dům na klíč. Stačí si pouze objednat vysněný typ a počkat, než vám dům postaví. Podívejte, co nabízí firma se specializací na švýcarské zděné domy na klíč nebo kanadské dřevostavby.

Použití kvalitních materiálů

Pro dosažení maximální kvality a odolnosti stavby jsou využívány pouze kvalitní materiály a osvědčené technologie. Použití pravých pálených cihel Porothem a správných izolačních materiálů umožňuje snížení energetických nároků celé budovy. Celkovou vysokou odolnost a dlouhou životnost budovy podpoří originální pálené střešní tašky Tondach, které mají certifikovanou záruku až 33 let.


Dohled skutečných profesionálů v oboru

Na stavbu rodinných domů na klíč dohlíží profesionální stavbyvedoucí, který má více než 30 let zkušeností v oboru a dohlížel například i na stavbu pětihvězdičkového hotelu. Zvládal stavbu až 80 rodinných domů najednou a tak můžete mít jistotu, že výsledek bude skutečně kvalitní a jedinečný.

Domy na klíč oceněné prestižními certifikáty

Nabízené nízkoenergetické domy na klíč se mohou pochlubit prestižními britskými, kanadskými nebo švýcarskými certifikáty, které oceňují především kvalitní provedení stavby, velmi nízké energetické náklady, využití termoizolace nebo kvalitní projektové řízení s důrazem na bezpečnost během výstavby. Kanadské dřevostavby se pyšní i velmi prestižním oceněním Solid Wood Construction.


Chytré financování a bydlení za cenu nájmu

Zkušený bankéř vám nabídne ideální hypoteční úvěr, díky kterému budete každý měsíc platit méně, než je klasický český nájem. V případě speciálních požadavků není problém domluvit se na co nejvýhodnějším řešení. Navíc momentálně můžete využít slevu 200 000 korun na luxusní podlahu, podlahové topení nebo luxusní koupelnu. Rodinné domy na klíč si tak může pořídit téměř kdokoliv.
Big image