ריפלקציה- לידר אבוקרט

שאלה ראשונה:

צפיותיי מההפקה היו שאצליח לבטא את כל יכולות המשחק שלי בצורה הטובה ביותר.

בנוסף, רציתי להנות מהתהליך ושיהיה לי כיף עם כל חברות הקבוצה שלי.

קיוויתי שכל בת תיקח על עצמה בצורה המקסימלית את התפקיד שלה וכך הכל יהיה מסודר ומוכן ונוכל להעלות לבמה הצגה טובה ואיכותית. ציפיתי גם מהקהל שיאהב ויבין את המסר.

חלק מהצפיות שלי התממשו אך חלקן גם לא. הצפיות מהקהל ומעצמי התמששו אך היו לי צפיות מחברות הקבוצה שלא כל כך התממשו כי הרגשתי שאין בקבוצה את מידת הרצינות שאני מצפה לה.

הצפיות שלי מהתהליך אכן התמששו כי בסופו של דבר שמחתי ונהניתי מאוד מהחוויה ביחד.

שאלה שנייה:

קשיים ואכזבות שנתקלתי בהם במהלך התקופה נבעו בעיקר מהלחץ שהייתי בו.

התאכזבתי מעט מבנות אחרות שקצת לא לקחו ברצינות את האחריות שמוטלת עליהן והרגשתי שיש דברים שנופלים עליי ולכן גם נוסף עליי עוד לחץ שהיווה קושי..

בנוסף, הייתי מאוד לחוצה מכך שההצגה שלנו לא מספיק טובה ולכן הרגשתי מאוכזבת מעצמי ומההצגה .

אך לבסוף הבנתי שזהו סתם לחץ .

שאלה שלישית:

נקודות אור שהיו לי במהלך העבודה הם שבמהלך החזרות לאחר כל הלחץ ומהשיחות שניהלנו ביננו לבין עצמנו על המצב שלנו ידענו לקום ולהתחיל לחשוב מאיפה נמשיך ואיך נהפוך את התהליך לשמח וכיף יותר.

הבנתי שגם אם בנות לא משקיעות מעצמן ב- 100% , וזה בסדר, יש להן כוונות טובות ובסוף הצלחנו להנות וליצור ביחד הצגה מעמיקה.

שאלה רביעית:

מהתהליך הארוך והמלא רגשות שעברתי אני לוקחת לחיים ידע רב על ילדים עם הפרעות קשב וריכוז ותוך כך גם אדע איך להתנהג לאחי (שיש לו ADHD ) . אני לוקחת לחיים את ההבנה שהחזק צריך לעזור לחלש ולא לרמוס אותו בגלל הכוח שיש לו עליו. למדתי מאלכס המון, והבנתי מה זה לפגוע בבנאדם ואיך זה יכול להשפיע עליו במשך כל חייו ולכן אני יודעת עכשיו במיוחד איך להתחייס לאח שלי גם כשהוא מתנהג באימפולסיביות וחוסר סבלנות.