Hammaste valgendamine

Valgendada hambaid kasutamine Greatest Hammaste valgendamine esemed, samuti paketid

Ei ole ühtegi küsimust, mis kollast värvi või isegi hall hambad läbi tarbida espresso või isegi tume värvi vedelikud võivad viia sind lõpuks on närvis. Hea asi on see, mis hammaste valgendamine võib veenduda oma simile osutuvad parem teile pakkuda palju rohkem enesekindlust. See lühike artikkel annab teile kokkuvõte, mis on seotud hammaste valgendamise teemad, meetodid, tehnikad, samuti hind pleegitamine oma hambaid.


Mis Hammaste valgendamine?

Planeedil seotud valdkonnas hambaravi hammaste valgendamine on tegelikult liigitada all ala, mis on seotud esteetiline valdkonnas hambaravi. Hammaste valgendamine nimetatakse ka pleegitamiseks kasutatakse hammaste valgendamise geel lahti saada värvimist samuti inetu plekid oma hambaid. See aitab särama tegelik orgaaniline naha toonid hambaid parandada oma naeratama.


Sageli nõutud päringu tegelikult, kui palju tugevdamine võib luua. See konkreetne sõltub kui tõsiselt oma hambad kipuvad olema värvitud või isegi värvi, samuti kui see kõik füüsilised kohapeal või isegi isiklik põhjustatud kohapeal. Juhul kui teie hambad kipuvad olla värvunud läbi espresso, tee, suitsetamine või isegi veel tume maaklerid, siis on võimalik valgendada hambaid läbi paljude toonid. Tavaliselt on soovitatav hinnata erinevaid valgendamise valikuid avatud teile, enne kui otsustada valgendamiseks.


Hammaste valgendamine meetodid, samuti Esemed

Tänapäeval on olemas mitmeid seotud meetodeid, samuti esemed avatud valgendada oma hambaid. Seal on palju hammaste valgendamine oma kodus valgendamine punkte saada, kes kasutavad hammaste valgendamise geel samuti ekspert valgendamine valikuid hammaste professionaalne. Need kaks meetodid toimivad hästi parandada oma naeratama, aga oma kodus valgendamine nõuab natuke pikem märkida tulemusi.


Expert Hammaste valgendamine tehnika

Expert hammaste valgendamise meetodeid kipuvad toimuma töökohal on hambaarst. See protsess kulgeb kõrgema võimu pleegitamine karbamiid peroksiidi geel samuti laserkiirega valgustus nii et see on läbi, samuti järelevalvet koos esteetiline hambaravi professionaalne. Tavaliselt esteetiline hambaravi professionaalne võib aru tegelikku tooni hambad enne algust mille järel hoolikalt puhastada oma hambaid kõige esimene. Pärast seda pleegitamine karbamiidperoksiidi geeli kasutatakse tegelikult väga hoolikalt koos laserkiirega saab kasutada, et parandada tegeliku hammaste valgendamise protseduuri. Tõenäoliselt on kõige hästi meeldis ekspert valgendamine tehnikat koosneb liikuvus, Brightsmile, samuti Rembrandt. Expert valgendamine teel laserid on kiireim lähenemisviis suurendada oma naeratama.


Oma kodus Hammaste valgendamine paketid

Koos hammaste valgendamise saada seetõttu hästi meeldis, seal on olnud mitmete oma kodus hammaste valgendamine paketid tabas tööstust. Nad on üle leti paketid ja võivad edukalt särama oma naeratama. Paketid pakkuda hammaste valgendamise geel, mis on pühendada omanik samuti panna suus piirkonnas. Seoses võimu hammaste valgendamise geel sa võiks kasutada tegelikku karbamiid peroksiidi geel kohe või isegi kaks mitu tundi. Siiski koos oma kodus paketid teil on võimalik valgendada oma irve mitmeid toone.


Hammaste valgendamine soovimatu mõju

Kõige tüüpilisem kõrvalmõjuna seotud pleegitamine oma hambad on tegelikult närimiskummi teadlikkust. See tõesti on toodud tegelik karbamiid peroksiidi geel, mis aeg-ajalt saavad umbes igemed samuti ärritab neid kõiki. Lisaks hammaste teadlikkus on tõesti tüüpiline kõrvalmõjuna eriti koos sooja kui ka jahedad tarbivad samuti sööki. Lõpuks siis peaks olema ettevaatlik koos liigtarvitamine seotud oma kodus hammaste valgendamine pakette. Tegelik liigtarvitamine neid pakette võib kahjustada oma hambaid hammaste emaili samuti igemeid.


Hind Selleks, et Bleach Oma Hambaid

Hind hammaste valgendamise enamasti sõltub tehnikat valida. Kindlasti peaks valite ekspert valgendamine see saab tegutseda isik palju pärast seda oma kodus pakette. Laser tala hammaste valgendamise teel Minna või isegi Vibrant Grin võib hind umbes 500 $, samal ajal oma kodus paketid varieeruda $ 100 et 200 $.


Üldiselt on väga parim viis pleegitamise oma hambaid sõltub oma hammaste inetu plekid, kui palju teil on vaja investeerida ka lihtsalt, kui kaua teil on vaja valgendada. Tavaliselt ekspert valgendamine võimaldab kiireimat tulemusi, siis kulud ilmselt kõige rohkem. Seega veenduge, et mõelda kõik oma valikuid enne otsuse tegemist.