עוצמה שמאנית במדבר

עם אייל קופוליס ודיראז'

חווייה של פעם בחיים

אומץ להתמודד עם כל פחד; יכולת לשחרר; חיבור לכוח חיים שמסלק את כל ההתעסקויות במה אבא ואמא לא נתנו לי ומגיע ישר למקור; ריפוי, תבונה חדשה וחיים מתוך כיוון ועונג.

מסע שתמצא כמותו במקומות מעטים בעולם מגיע לישראל.

בטבע הפראי בערבה, נעבור מסע של טקסים ותהליך חווייתי ומחשל עם אייל קופוליס טורט’לו - חץ השמש Medicine Man מטפל הוליסטי, שמאן, מעביר סדנאות בדרך האינדיאנית ודיראז' - מאפשר פתיחות ועוצמה בדרך הגוף לגברים ונשים, מנחה סדנאות פייט קלאב, מעגל הגבר הער ועוד.

אחרי שהיית קבור באדמה - נדיר שמשהו יכול להפחיד אותך ללמצב שאתה מכווץ בשליטה.
אחרי שטיהרת את עצמך בסווט לוחמים - אתה מתחבר לתחושה של ניקוי מכל אנרגית המלחמה שבחוץ כך שבאמת תוכל לאהוב.
אחרי שהיית בטקס מסע מדיסין שמאני - אתה מתחבר לתבונות, כוחות ויציבות נפשית שלא ידעת שקיימת בכלל.
טקס המדיסין ויל יחבר אותך לארבעת הרוחות, ארבעת האלמנטים; מדיטצית המוות תשחרר את הפחד מהמוות ותזמן שמחת חיים אמיתית.

בעזרת הכלים השמאנים תתחבר לאבא ולאמא האלוהים שקיימים בתוכך, לכוחות העליונים והתחתונים, אנרגיות של עוצמה ותפילה וכל זאת בנוכחות מלאה של אימא טבע

מסע עם אחים לדרך כמוך - הרפתקה, טרנספורמציה וחווייה של פעם בחיים.

עוצמה שמאנית במדבר

Thursday, March 7th 2013 at 11am to Saturday, March 9th 2013 at 1pm

שיטים, ישראל

Shitim

לו"ז בסדנה (הסבר מפורט על הפעילויות המודגשות בהמשך העמוד)

11:00 - 13:00 מעגל פתיחה ולימוד כלים טנטרים
13:00-14:00 ארוחת צהריים
14:00--18:00 טקס בניית סווט לודג' והכנת מתחם מענפי ערבה וטקסי הלוחם - חיבור לרגשות האלימים, פחדים קיומיים ואחוות לוחמים.
18:00-20:00 סווט לוחמים - סווט לודג' חזק מאוד לניקוי הדם והזעם של אנרגיית הלוחם. הנפש והגוף יוצאים מחודשים ומזוככים.
20:00 - 21:00 ארוחת ערב בשתיקה
21:00-22:00 מסע ברגל במדבר לאור הכוכבים
22:00 טקס שמאני מסע רוחני לעולמות "אחרים" (תחתונים,אמצעיים ועליונים)

6:00-7:00 מסע חזרה בזריחה
7:00 טקס מדיסין ויל וחפירת קברים
9:00 ארוחת בוקר קלה.
10:00-11:00 מדיטצית מוות
11:00 - 13:00 טקס קבורה
13:30-14:30 ארוחת צהריים

14:30 - 20:30 שינה בחדרים

20:00-21:30 ארוחת שישי וקבלת שבת

22:00-1:00 סווט לודג' לריפוי ותפילה - סווט ארוך ו"רגוע" עם שירה וכוונה לריפוי ושינוי
1:00 - 7:00 שינה בחדרים
7:30 - 9:00 עוצמת המיניות השלי

10:00 -9:00 ארוחת בוקר

11:00-13:00 הכוח האמיתי שלי

13:00-13:30 טקס סיום

13:30 ארוחת צהריים והתפזרות

על המנחים

כלים טנטרים

הסבר

קבורה שמאנית

"חיבוק האדמה" תואר כשילוב של "מסע חזון" ו"מדיטציה שלווה של הגוף".
זהו טקס חניכה השאוב ממסורת האינדיאנים של מרכז אמריקה בו המשתתפים נקברים לזמן מסוים באדמה כדי לקבל את הריפוי העמוק והאנרגיה האוהבת של אימא אדמה. ההתנסות משמשת להגיע ולהפעיל תזוזות משמעותיות במודעות ובהירות ואומץ לב חדשים - מול פחדים קיומיים וחסימות.

*שימו לב שהטקס מועבר בביטחון על ידי אייל מזה שנים רבות, וכולל משגיחים על הקבור ושומרים בכל רגע נתון. אתה תוצא מהקבר בכל רגע נתון אם תחפוץ בכך, והמאפשרים וחברייך לצוות ערים ושומרים על האש ואתה שומע אותם והם אותך כל הזמן; ניתן גם לוותר על כל שלב במסע ורק לצפות - כל חבר במסע מוזמן בברכה חזקה להקשיב למה שבדיוק מדויק ומצווה עליו מבפנים אצלו בכל רגע.

מהו סווט לודג'?

לאומות (השבטים האינדיאניים בדרום וצפון אמריקה קימיים מספר טקסים דומים ומקודשים ביותר אחד מהם הוא טקס האיניפי או טקס סווט לודג' בתרגום לאנגלית - משמעות השם איניפי היא : " מקום הרוח "; הטקס נחשף בפני העולם המערבי בעקבות נבואות עתיקות, לאחר שנים בהם היה בגדר סוד מהאדם הלבן .

זהו טקס ריפוי,היטהרות וחיבור אל אימא אדמה וכוחות והבריאה, היטהרות ברובד הפיסי הנפשי והרוחי .

בטקס זה עוצמות ארבעת האלמנטים-אדמה,מים,אש ואוויר חוברים יחדיו לאפשר בריאה ולידה מחדש,השלת המיותר,המסת מחסומים ושיריונים וחיבור לידע הקדום המציו בתוכינו ובשאר יצירי הבריאה ועוצות הבריאה כאחד.


תהליך הריפוי ב - Sweat Lodge מתרחש ברמה הגלובלית והאישית כאחד . ותוך כדי הטהרות פיזית בחום,במיים ונפשית נשמתית בשירי תפילה וכוונה.

מדיטצית מוות

מדיטצית מוות פותחה על ידי וירש, תלמידו הישיר האחרון של אושו אשר זיהה שרוב הבאים אליו לטיפול מפחדים משחרור המיניות שלהם, משגעון, וממוות. "שלושת הפחדים" הוא קרא להם ויצר תהליכים מיוחדים לכל אחד, כאשר למוות הוא יצר את מדיטצית "סאמאסאטי" - אמנות ההתבוננות.

הרבה נותנים לפחד מהמוות להניע אותם ברמה בלתי מודעת שכזו שהם מבזבזים הרבה מחייהם. ואחרים לא משתמשים בפריזמה של המוות להבין עד כמה הם חיים חיים לא מאושרים ומבוזבזים.

האם אתה חי כמישהו שיכול להגיד תודה ושלום לחיים בכל רגע? האם אתה שמח על חייך ובאמת מוקיר אותם מספיק כדי לשחרר אותם בבוא הרגע? אם חקירת החווייה מעניינת אותך, מדיטצית מוות שמועברת על ידי דיראז' שהוכשר על ידי וירש עצמו היא שעה שאתה חייב לעבור עם עצמך.

טקס מסע שמאני

זמן הלידה שלנו מלווה בברכת ה"ווקאן טנקה"-ה"רוח הגדולה" ואמא אדמה . ברגע זה מקבל כל תינוק את ה "אורות" שילוו אותו למשך חייו . " אורות " אלה מתגלמים בחיינו בדמויות "חיות-טוטם"בעלי חיים האפשרות לנו בריאות ועוצמה בזמנים של התבוננות פנימה, התייעצות בשאלות גדולות, והתמודדויות עמוקות ושעורים מאתגרים . אנחנו יכולים לפנות אל חיית העוצמה שהתגלגלה אלינו ולקבל תשובות נקיות משיפוטים ועמוקות מהלב - והמסע הוא אחד מהכלים המאפשרים להפגש ולהכיר את הרוחות בחיינו וחיות העוצמה.


במסע נביא את התודעה למישור אחר. יש שתופסים אותו כמישור פנימי – ה"תת מודע" או ה"אני העליון", ויש שתופסים אותו כמציאות נוספת נפרדת.

ה"מציאות הלא רגילה"*, המכונה בתרבויות רבות "עולם הרוחות" מחולקת באופן מסורתי לשלושה מדורים לפחות. העולם התחתון – אליו יוצאים למסעות עזרה; העולם העליון – אליו יוצאים לקבלת הדרכה, והעולם האמצעי בו אנו מתנסים במה שלמדנו.


המסעות השמאנים יקחו אתכם למחוזות חדשים בתוך עצמכם ומחוצה לכם, ויתנו לכם את העוצמה והאומץ הדרושים על מנת להגשים את מה שתרצו במציאות הרגילה.

* הערה: רצוי לצאת למסע ראשון עם הדרכה בסיסית מאדם העוסק בשמאניזם. אחרת אתם עלולים להשאר אתכם מבולבלים ומתוסכלים בסוף המסע. ההדרכה הבסיסית תאפשר לכם לצאת בקלות ולקלוט טוב יותר את העזרה וההדרכה הניתנות במסע עצמו.

בטקס מקבלים אנרגיה ונפתחות דלתות תבונה, לכן הוא ישאיר אותנו ערים לעוד כמה שעות.

מדיסין ויל

הסבר על הטקס

עוצמת המיניות

הסבר על הפעילות

הכוח האמיתי שלי

הסבר על הפעילות


להרשמה ויצירת קשר