Родинне Дерево

Бролінська Ірина 7-Б

Інформація Про мою родинну

Брат:Бролінський Сергій Михайлович,народився 20 жовтня 1990р. у Києві.Навчався у 142-му фізико-математичному ліцеї.Пізніше закінчів Національний технічний університет (Політех) з червоним дипломом, і Технічний університет у Франції(Лиман).Проживає в Парижі і працює програмістом.

Мама:Бролінська Тамара Юрівна,народилася 4 квітня 1969р. у Чорнобаях(Черкаська
область).Вчилась у Київському гос. Університеті ім. Тараса Шевченка,а потім навчалася в Міжнародній академії управління персоналом на фінансовому факультеті.Зараз працює комерческим директором у компанії Шик Групп яка виготовляє взуття.

Тато:Бролінський Михайло Іовович,народився 1 січня 1968р. у селищі Марянівка(Волинська область).Ходив у Марьянівську середню школу.Закінчив Київське вище інженерно радіо технічне училище і має другу освіту у Міжнародній академії управління персоналом.Третя освіта: Військова академія МО (міжнародна оборона).Зараз він начальник служби управління та навчання персоналу.

-Вони познайомилися в Києві на суботнике в честь дня народження Владимира Лича Леніна.

ДІдусь(по татковій лінії):Бролінський Іов Михайлович інформації нажаль немає бо він помер коли моєму тату було лише 12 років.

Бабуся(по татковій лінії):Бролінська Раїса Михайлівна,народилася 24 вересня 1940р. у селі Катеринівка Саратовській області (Росія).Навчалася у торговому технікумі.Прауюіала на Горохівському плодо-консервному заводі.Зараз на пенсії.

Бабуся(по маминій лінії):Паролис Ніна Прохорівна,народилася 1 серпня 1948р. у Чернобаях(Черкаська область).Навчалась в Одессі на товароведа (баєр)-котрий вирішує який товар,якої вартості і у кого купувати для магазину.Працювала тавароведом.

Дідусь(по маминій лінії):Паролис Юрій Опанасович,народився 23 лютого 1945р. У констаборі в Німеччині.Навчався у воєнно-морському училищі в Севастополі.Зараз на пенсії,але прауює у завхозі в Києві.

Родинні Рецепти

Наша родинна здавня готує різні солодості.Раніше ми полюбляли робити торти,але зараз з мамою виготовляємо тістечка і кекси,за різними рецептами.Наприклад шоколадні кекси...

  • Борошно— 4 ст. л.
  • Какао-Порошок— 2 ст. л.
  • Яйце— 1 шт
  • Молоко— 3 ст. л.
  • Цукор — 4 ст. л.
  • Масло— 1 ст. л.
  • Розпушувач тіста— 1 ч. л.
  • Цукрова пудра
Big image

Місто проживання

Зараз наша Родина живе в Києві.


Київ-столиця України.У Києві дуже багато музеїв,парків та цікавих вулиць.Нажаль,я мало чого знаю про Києв,хоч і живу там.Я відвідевала деякі музеї на шкільних єксурсіях,було дуже чудово.Про походження Києва існує багато легенд-найпопулярніша говорить,що: Було 3 брати (Кий,Щек та Хорив) та їхня сестра Либідь.На честь Кия заснували Київ,на честь Щека гору Щекавицю,на честь Хорива-гору Хоревицю, а на честь сетри назвали річку.

Наше Родинне Фото

Big image

Презентую Себе

МоЇ інтереси: Люблю дивитися аніме та читати мангу. УлюбленноЇ книги, або серіалу немає, також полюбляю волейбол.

МоЇ мрії: Мати більше друзів та знайомих,з якими весело можно провести час.

Ким хочу стати: У дорослому житті я мрію стати дизайнером квартир,або одягу.

Життєве кредо: Життя це всього лише проміжок часу між народженням і смертю.