Новітній гаджет!

Приятного просмотра!

Браслет MYO від Thalmic Labs

За допомогою цього гаджета можна управляти різними електронними пристроями, від ноутбука до радіокерованого вертольота, не торкаючись ні до клавіш, ні до джойстика - досить просто зробити певний жест рукою. Нагадує горезвісний телекінез, чи не так? Але нічого надприродного тут немає: браслет отримує сигнал від м'язів вашого передпліччя і передає його пристрою, на яке в даний момент налаштований.

Bluetooth Gloves

Цей гаджет - просто кумедний і зручний аксесуар, в якому немає нічого революційного. Bluetooth перчатки представляють собою теплі зимові рукавички з вбудованими в них навушником і мікрофоном. Пристроями оснащена тільки ліва рукавичка, мікрофон знаходиться у «мізинці», а навушник - у «великому пальці».

BAT: бездротова літаюча миша

Можливо, ви помічали, що після довгого сидіння за комп'ютером болить рука, якою ви тримаєте мишу. На жаль, таке явище в наші дні досить поширене, особливо серед тих, хто постійно працює за комп'ютером. Воно називається «синдром зап'ястного каналу», і чим старше ви стаєте, тим вище ризик його придбати.

Власне, для профілактики і лікування цього захворювання омський дизайнер Вадим Кибардин придумав спеціальну мишу. Вона називається ВАT - кажан, і це цілком справедливо, оскільки миша буквально ширяє в повітрі.

Гаджет складається безпосередньо з миші з плаваючим кільцевим магнітом і килимка. Завдяки магніту миша ширяє над килимком на висоті 40 мм сама по собі або на висоті 10 мм, якщо на ній лежить рука.

Поки гаджет знаходиться на стадії розробки і у вільний продаж ще не надійшов.

Big image