סגירת המעגל בדרך?בן בסט הוצע לחיפה

עדן בן בסט שלא מקבל דקות במכבי תל אביב הוצע למכבי חיפה

כתבתם של אלמוג אלפאי ועידן קרן

אתמול, חלוץ מכבי תל אביב בן ה-29 הוצע למכבי חיפה.

השחקן מצדו שלא מקבל דקות רבות במכבי תל אביב, בגלל ריבוי החלוצים בסגל ישמח מבחינתו לעבור לירוקים.

מכבי תל אביב הציעה לחיפה את בן בסט כשהיא תשתתף בשני שלישים משכרו, כששכרו המלא עומד על 400 אלף דולר שכן הצהובים יקוו להיפטר מחוזהו הכבד של החלוץ.

בן בסט הוא שחקן מוערך מאוד בקרב המועדון הירוק שכן גדל במחלקת הנוער של הירוקים.

עוד לפני הגעתו למכבי תל אביב התחרו הירוקים על שירותיו אך נכנעו לשכרו הגדול וכעת זו הזדמנות עבור השחקן והקבוצה לסגור מעגל.

החלוץ כבר אתמול(חמישי) כבש את השער השני במשחק מול רמה"ש בגביע המדינה(3-1) וסחט פנדל שלישי במשחק שאותו בעט ערן זהבי שהכריע את המשחק.

עדן בן בסט כבש העונה שני שערים בכל המסגרות העונה בשמונה עשר הופעות.

הגעתו של בן בסט זוהי לא האופציה האטרקטיבית ביותר עבור הירוקים שכן מחזיקים בארבעה חלוצים(שכטר, עטר, פלט וגוזלן) בסגל בנוסף לשלושה חלוצים מושאלים(חוגי, הירש ותורג'מן) אך למרות הכל הגעתו יכולה לשדרג את החלק הקדמי של הירוקים. המצב שבו יוכל עדן בן בסט להגיע למכבי חיפה ולנסות ולהשתחרר מהאכזבות ולפרוח יהיה אם איתי שכטר (חלוצה המאכזב ביותר של מכבי חיפה 0 שערים בחצי שנה נתונים רעים מאוד לחלוץ ברמתו של איתי). יעזוב את מכבי חיפה ויימצא קבוצה שיוכל לנסות ולפרוח שם רק אז יוכל בן בסט להגיע למכבי חיפה. מכבי חיפה הוציאה ידיעה לעיתונות שיסכימו לקבל את החלוץ הטוב והוותיק אך ורק אם תנאי העסקה יהיו מתאימים ובהתאם לדרישותיהם. אחד הפתרונות שהוצעו לשני הצדדים שמכך מכבי חיפה תציע לחלוץ חוזה ארוך טווח ובשנה וחצי הראשונות מכבי תל אביב תתחלק בשכרו של עדן.