מידעון ועוד הרב תחומי עמק חרוד

22-28.9.2019

Big picture
תלמידי ומורי ביה"ס עמק חרוד מברכים לשנה טובה

סדנת שירות משמעותי לשנתון י"א

השבוע נפגשו תלמידי שנתון י"א עם קצינים בכירים בצה"ל לסדנא על "מהו שירות משמעותי".

צה"ל והחברה הישראלית, מהו צה"ל? ומחשבות על דילמות שהם עשויים לפגוש במהלך השירות.

"לתת ללא תנאי"

שנתון י"ב נפגש עם יניב קנדל שסיפר את סיפורו האישי בו הוא הדגיש את החשיבות בראיית האחר/החלש והושטת יד לעזרה. ההרצאה היוותה הקדמה ליריד שנת השירות וכחלק מעידוד התרומה לחברה.
Big picture

יריד שנת שירות י"ב

תלמידי שנתון י"ב נחשפו למסגרות אפשריות לפעילות במסגרת קדם צבאית: שנת שירות, שירות לאומי ומכינות.
שמחנו לפגוש את בוגרי ביה"ס שבאו להציג את מסגרות ההמשך בהן הם מתנדבים. הפעילות מתבצעת בשיתוף עם מסגרות החינוך הבלתי פורמלי של המועצה האזורית הגלבוע בהובלתה של מנהלת מחלקת הנוער רוחמה.
עידוד ההתנדבות למסגרות השונות מתקיים בהלימה לחזון ביה"ס: "ביה"ס מחנך את בוגריו להאמין באדם, להטביע חותם בחברה הישראלית דמוקרטית, ולהיות משמעותיים בכל אשר ייפנו".

נמשיך ללוות את התלמידים לאורך השנה בתהליכי המיון ומציאת המסגרת המתאימה להם.

Big picture

קבלת חג שנתונים ז-ח

ביום חמישי בבוקר לקראת היציאה לחופשת החג ערכו שנתוני ז-ח קבלת חג משותפת. תלמידי השנתונים הכינו טקס מרשים ולאחריו שרנו יחד שירי חג ומולדת בהובלת רוני וגדעון מהגבעטרון ובליווי לירן סלע. הילדים שיתפו פעולה בשירה נלהבת והרשימו ברמת ההיכרות עם השירים. קינחנו בתפוח בדבש בכיתות לשנה טובה ומתוקה.

Big picture

שנתון ח פותח את שנת פעילות אתגרים


השבוע פתחנו את שנת הפעילות ה-15 של פרויקט האתגרים . הפעילות משתמשת בכלי האתגרי למטרות חברתיות וחינוכיות שונות כגון התמודדות עם אתגרים אישיים וקבוצתיים , פיתוח כושר מנהיגות ועבודת צוות, שיפור הדימוי והבטחון העצמיים ועוד... ראשית מתנסים הילדים על עצמם ובשלב הבא יעבירו בעצמם פעילות לילדי גנים בעלי צרכים מיוחדים.

הפרוייקט בהובלתן המסורה של רונית קשי ואיריס וייס ובהדרכתם של צוותי המדצים משנתון ט .

Big picture

כדורסל בנות י-י"ב אליפות מחוז צפון

אחרי שנה של היעדרות חזרה עמק חרוד בנות לאליפות בתי הספר לתלמידות

את הדרך שלה באליפות המחוז החלה עמק חרוד בנות בבית מוקדם עם כפר מנדא וחברותיהן למועדון משקד. במשחק הראשון פגשה עמק חרוד בנות את שקד ולאחר רבע ראשון צמוד הצליחה לברוח ובסיום מנצחת 18:48.

קישור לתמונות
Big picture

נבחרת הקט-רגל י-יב

נבחרת הקט רגל בנים שיחקה לראשונה בטורניר מטעם משרד החינוך. ההתרגשות הייתה גדולה. הנבחרת סיימה את 2 משחקיה בתיקו ולא הצליחה להעפיל לשלב הבא.

תודה לשחקנים ולמאמן אבשלום רייבי על ההתגייסות והמאמץ.

קישור לתמונות

Big picture