Provensálský večer

Provensálský večer, úterý 29. dubna 2014 od 18.30 hod na Alliance française Pardubice.


Francouzská aliance Pardubice vás zve, abyste přišli společně oslavit jaro a krásné počasí. U této příležitosti je tu organizován tematický večer o slavném regionu jižní Francie Provence v úterý 29.dubna v 18.30 hod.


Tato oslava nám všem umožní již nyní pocítit blízkost prázdnin a snít o slunci a moři. Na programu: představení Provence, které pro vás připravila dívka, která se tu narodila a která se s vámi podělí o lásku k Provence a o znalosti o tomto kraji. Po prezentaci bude následovat soutěž s četnými dárky v barvách jižní Francie, které můžete vyhrát (tričko, karetní hry, knihy a ještě spousta jiných věcí).


Nakonec i naše chuťové buňky budou mít právo na předčasné prázdniny v podobě ochutnávky provensálských kulinářských specialit. Přijd'te si pochutnat na pissaladières a calissons. Bude to rovněž příležitost popovídat si a vyměnit si plány na prázdniny mezi Čechy a Francouzi a obstarat si dokumentaci a informace, chcete-li jet letos v létě do Provence.


Vstupné: 120,- Kč. (Rezervace je nutná do 27.4.2014 na af@afpardubice.com. Pozor, počet míst je omezen, rezervovaná místa bez zaplacení nejsou garantována.)


Alliance Française de Pardubice

Pernštýnské nám. 54
530 21 Pardubice