צער בעלי חיים

צער בעלי חיים מה שחסר לי זה חבר לחיים

מידע על עמותת צער בע"ח-

-עמותת צער בעלי חיים הוקמה בשנות ה70 ופועלת באופן שוטף משת 1984.

-בצער בעלי חיים יש כ- 150 כלבים, כשבכל שבועה בממוצע באים כ-5 כלבים.

-צער בעלי חיים ברחובות נושא את שמו של הרב סרן אוריאל מנוחין אוהב חיות מושבע שנפל במלחמת יום הכיפורים.

- העמותה פועלת במסגרות חינוכיות ומפעילה פרויקטים שונים בשיתוף הקהילה.

- כל הכלבים בצער בע"ח ברחובות מסורסים ומחוסנים כנגד כלבת.

-העמותה פועלת באופן עצמאי ללא עזרה של ארגונים אחרים.

-מתקן הכלבייה ברחובות הנו מתקן היחיד שקיים באזור , המשתרע מראשון לציון עד לבאר שבע.

-עמותת "צער בעלי חיים ברחובות" חברה בשני אירגונים עולמיים חשובים בזכות עמידה בסטנדרטים גבוהים: RSPCA- ארגון לשמירה והגנה על זכויות בעלי חיים הפועל בבריטניה, ניו זילנד, אוסטרליה וקנדה.WSPA- ארגון המייעץ ל-159 מדינות, יועץ בכיר לזכויות בע"ח באו"ם ובאיחוד האירופי.

כתבה בנושא- מקור- http://www.dogsworld.co.il/dogs-1568.html

צער בעלי חיים ברחובות
אימוץ כלבים מעמותה למען חיות

איזור פעילות: מרכז - רחובותעמותת צער בעלי חיים ברחובות פועלת באופן שוטף משנת 84. העמותה אינה קשורה לארגוני צער בעלי חיים אחרים בארץ ופועלת באופן עצמאי. מטרתה הראשית של העמותה היא להציע מקלט זמני לחיות נטושות ועזובות ולמצוא להן בית חם וקבוע בו יוכלו להתחיל בחיים חדשים מלאים אהבה, מסירות וטיפול. העמותה מעוניינת לצמצם הרדמת כלבים. העמותה נוקטת בצעדים מסוג זה רק במקרים של פציעה קשה או סבל רב ואז מבצעת המתת חסד.

הכלבייה שברחובות היא המתקן היחד הפועל מראשון לציון ועד באר שבע. עם השנים גדל מספר הכלבים המטופלים בכלביה וכיום מגיעים מדי יום כחמישה עשר כלבים חדשים מדי יום. כל הכלביםמעוקרים/מסורסים ומחוסנים נגד כלבת.

פעילות העמותה מתאפשרת בעיקר על ידי מסירת כלבים לאימוץ בתשלום, מתרומות ומפעילות המרפאה הווטרינרית. לעמותה שאיפות להתרחבות והתפתחות הכוללת בין השאר הקמת מכלאות נוספות, הקמת מתקן בידוד, הקמת גוריה, הקמת חתוליה, הרחבת המרפאה וייסוד והרחבת פרויקטים חינוכיים. פרויקטים אלו אינם יכולים להתממש כיום בגלל מחסור במימון וחוסר תקציב.

העמותה פועלת במסגרות חינוכיות ומפעילה פרויקטים שונים בשיתוף של הקהילה. לארונה הוקם בשטח העמותה מרכז חינוכי ייחודי המעודד פעולות הסברה שמטרתם העיקרית היא הגברת המודעות הציבורית לחשיבות של עיקור וסירוס ולחשיבות העליונה של מניעת התעללות ואלימות כלפי בעלי חיים.

צער בעלי חיים רחובות-סרטון תדמית רשמי