МІЙ РОДОВІД

Учениці 7-Б класу Сербіненко Анастасії

Big image

Полонне

Мої бабуся Валя та дідусь Женя живуть у Хмельницькій області в містечку Полонне. Про це місто згадується в літописах Киїської Русі, зокрема Іпатіївському та Лаврентіївському літописах. Місто називалося по-різному: «Полонноє», «Полони», «Польний», «Полний», а в давніх актах — «Полонная», «Полонне», «Полонне Великое», «Полонне Новоє». Щодо походження назви, на сьогоднішній день існує декілька версій. Дехто вважає що вона пішла від назви території, де жили поляни, Полянської землі, інші — від слова «полонити», брати в полон. Проте основною вважається така версія: назву місту дало поняття «полонь» — луг, сіножать, безлісе місце.


996 року князь Володимир Святославович приписав Полонне до київської Десятинно церкви. Спочатку місто належало Великим князям Київським; бували великі князі Володимир Святославович, Ярослав Мудрий, в 1170 році жив удільний князь Володимир Мстиславович. 1195 рік київський князь Юрій віддає Полонне своєму зятеві Роману Мстиславовичу — правителю Волині. З цього часу і по сьогодні місто є складовою Великої Волині. Після утворення Галицько-Волинського князівства місто Полонне ввійшло до його складу. Стояв із своєю раттю біля Полонного король Данило Романович — тоді власник міста.

Київ

Більшість моїх родичів живе у Києві. Київ - столиця України, одне з найбільших і найстаріших міст Європи, розташований у середній течії Дніпра. Заснований наприкінці V — початку VI століття. Був столицею полян, Русі, Київського князівства, Української Народної Республіки, Української Держави та Української Радянської Соціалістичної Республіки. Населення міста - близько 4 тис. осіб

РЕЦЕПТ СІМЕЙНОГО ТОРТУ

Бісквітне тісто

Склад

· 5 білків;

· 5 жовтків;

· 150 гр. цукру;

· 1 ч.л. розпушувача;

· 125 гр. муки;

Приготування

Збити білок, одночасно повільно всипаючи цукор. Збивати до тих пір, поки на пінці не почнуть утворюватися «піки». Окремо збити жовтки та змішати з білками.

Змішати розпушувач з мукою і додати до яєчної маси. Замістити однорідне еластичне тісто.

Змастити вершковим маслом роз’ємну форму, викласти в неї тісто, розрівняти і випікати 45 хв. при температурі 170*. 10 хв. охолоджувати в формі.

Витягнути і розрізати на 2-3 коржа.

Сирний крем

Склад

· 12-15 гр. желатину;

· 300 гр. полуниць;

· 300 гр. сирку дитячого(творогу);

· 100 гр. сметани;

· 4 ст.л цукру;

· сік та терта цедра 1-го лимону;

· 250 мл. Вершків (можна замінити на 20% сметану);

Приготування

Замочити желатин в холодній воді(0,5 ст. води). Полуниці вимити, обсушити, почистити і зробити пюре. Змішати до утворення крему полуничне пюре з сиром, сметаною, лимонним соком і тертою цедрою.

Довести до кипіння желатин в маленькій каструльці на мінімальному вогні, і вливати тонким струменем, змішуючи з сирно-полуничним кремом. Поставити у холодильник на 30 хв.

Як тільки крем почне загусати, збити вершки з цукром і змішати з кремом. Викласти на бісквіт і охолоджувати 3 години.

Прикраса торту

На поверхню торту викласти нарізану часточками полуницю і залити желе для торту.

Трохи про мене

Я підліток, навчаюсь у ліцеї, маю гарних друзів. Рада з тим що я маю, та щаслива з людьми які мене оточують. Захоплююсь творістю та самовдосканалююсь. Подобаэться проводити час з користю. Люблю мріяти, та записувати свої думки у різні історіі та вірші.

Моя думка

Я вважаю, що моя сім'я - це найдорожче, що я маю. Кожен член моєї родини - унікальна особа, що робить цей світ яскравішим. Я можу довго продовжувати розповідь про кожного з них, але слова це просто букви, тому я віддаю перевагу почуттям. Хочу сказати дякую моїй рідні за своє прекрасне життя і мати нагоду висловити свою любов до них у справах!