Мій Родовід

Big image

Родинні Історії

Голодомор у селі

Коли моя бабуся була маленька і жила в селі, під час війни до них в хату заходили німці і казали: -,, Дайте яйки і млеки!!! “ . Яйки- це яйця, а млеки- це молоко. Моя бабуся ховалася в погребі. Після війни моя бабуся та іншіхто вижили їли листя, гнилу картоплю та всіляку гидоту бо їсти не було чого і на той час у всіх дуже боліли животи.

Відомий на все село

Мій прапрадідусь Тимофій Васильович вмів писати і читати, а всі інші ні. І тому до нього всі ходили чи щось написати, чи щось прочитати.

Історія мого села

В'язіво́к — село в Україні, в Городищенському районі Черкаської області, центр сільської ради. Населення — 2 918 чоловік.

Село розташоване по обидва боки річки Вільшанка. Протяжність населеного пункту за течією річки становить близько 10 км, ширина — 3,5 км. Найближчі залізничні станції: Цвітково — 7 км, Шпола — 22 км, Городище — 15 км. Площа у адміністративних межах — 2006 га.

Біля села виявлено археологічні знахідки часів палеоліту, неоліту, трипільської культури та епохи бронзи.

Про походження назви села існує декілька версій. Одна із них твердить, що нібито перші поселення були розташовані серед великих заростів дерева в'язу. Другий переказ пояснює походження назви села від в'язальних майстерень, в яких вироблялися кошики. Топонімічний словник-довідник 1973 року дає пояснення: назва походить від слів «в'язань», «в'язель», «в'язило», «драговина», «трясина», «болото», «заплави»; дослівно — «річка, на якій багато трясовини».

Поселення на тереторії цього села існувало ще до монголо-татарської навали. З друкованих джерел село (і його назва) відоме з 1653 року. Воно було засноване за часів козацтва торговцями, які селилися на шляху чумаків, що по сіль ходили. Торговцями був створений великий ринок з різноманітним вибором товарів. Він привернув до себе увагу багатьох людей, навіть з таких великих міст як Київ, Черкаси. В поселенні було 8 церков.

Батьки

Мою маму звати Оля, народилася вона в місті Києв 09.11.1977р. Навчалася вона в школі №160. Вона була відмінецею. А вчилася на лікаря в інституті імені Богомольця. 6 років навчання і ще 2 інтернатури. Заразвона працює сімейним лікарем. Мого тата звати Сергій, народився він в Києві 03.11.1977р. Навчався в школі №160. А в інституті імені Т. Г. Шевченка Кібернетики перебував лише 6 років. Познайомилися вони в підземному переході, працюючи до інститута продавцями іграшок.

Дідусь та бабуся

(По маминій лінії )Мою бабусю звати Лідія, а дідуся Василій. Народилися вони у селі В’язівка. Навчалися у сільській школі. Бабуся працювала бухгалтером на радіозаводі, а дідусь працював менеджером на радіозаводі. Так вони і познайомилися.( По папиній лінії) Мою бабусю звати Валентина, вона вже померла, а дідуся звати Григорій. Вони народилися в Києві. Навчалися у школі №227. Вони познайомилися через роботу.

Брат

Мого брата звати Тимофій. Він народився в місті Києві 23.09.2000р. Навчається він у школі №160.

Big image

Прадідусь і прабабуся

Мого прадідуся звати Тимофій Тимофійович, а мою прабабусю звати Олександра Іванівна. Вони народилися в селі В’язівка. Навчалися в сільській школі. Працювали вони в колгоспі. Познайомилися вони на прогулянці.

Дядько і тітка

Мого дядька звати Віталій Васильович, а мою тітку звати Галина Василівна. Мій дядько вже помер, а тітка живе в Росії, в Калінінграді. У тітки єдонька Альона, а у її доньки є ще одна донька, Аліса, і два сини: Саша та Влад. Мого другого дядька звати Юра. Він живе у Києві. Навчався разом із татом.

Big image

Родинний рецепт

Кучерявий пінчер

3 яйця взбити в піну, додати 1 склянку цукру, взбити, додати 1 склянку сметани і не припиняючи взбивати додаємо 0,5 згущенки, 1ч.л. соди і 1,5 склянки борошна, взбити.
Розділити на 2 частини. З однієї випекти 2 світлих коржа, а з іншого 2 темних (додати 2-3 ч.л. какао). 1 світлий і 1 темний залишити, а інші порізати на квадрати (1,5 на 1,5 см).
Крем: взбити 1 л сметани 1 склянку цукру. Перший корж змастити кремом, викласти ягоди, покласти другий корж, змастити кремом, викласти ягоди, змастити в кремі і викласти на ті 2 коржа квадратики упереміш з ягодами. Полити зверху шоколадом. СМАЧНОГО!!!

Big image

Про мене

Я

Мене звати Ліза. Я народилася в Києві 13.07.2003 року. В молодших класах я навчалася в школі №160, а зараз я навчаюся в ліцеї ,,Наукова зміна,, в 7-А класі. Ще з молодших класів у мене є найкраща подруга. ЇЇ звати Алена. Народилася вона 03.01.2003 року. Вона й досі навчається в школі №160. Ми мріємо мати якийсь чарівний дар, може, магію, і стати суперагентами чи шпіоном. Як виросту, я стану адвокатом.

Моя тварина

Сапфіра

У мене є криса. Її звати сапфіра. Їй вже 1 рік. народилася вона 30.09.15.Вона чорного кольору, тільки лапки та животик білий.
Big image
Big image
Big image