عینک برای کار با کامپیوتر و موبایل

چرا ضروری است؟

عینک ضد اشعه گوشی چیست؟


استفاده از عینک برای موبایل، کامپیوتر و حتی تلویزیون می تواند در تقویت بینایی شما بسیار مفید باشد. چه به طور منظم برای کار یا اوقات فراغت از این وسایل دیجیتالی استفاده کنید، تماشای مکرر صفحه نمایش می تواند برای دید شما سخت باشد؛ زیرا چشمان شما باید دائماً فوکوس مجدد کنند تا صفحه نمایش پیکسلی را به وضوح ببینند. در دراز مدت، این می تواند منجر به خستگی و ناراحتی چشم شود.

خرید عینک بلوکات شیائومی به دلایل مختلفی می تواند کمک کند، اما در درجه اول به این دلیل است که لنزها راحتی و وضوح بینایی شما را بهبود می بخشد. این کار خواندن صفحه نمایش را بسیار آسان تر می کند.

آیا برای موبایل به عینک نیاز دارید؟

ممکن است به دلایلی به عینک محافظ چشم گوشی نیاز داشته باشید. اگر از پیرچشمی یا هایپرمتروپی رنج می برید، احتمالاً دیدن چیزهایی که از نمای نزدیک هستند و ممکن است بر استفاده شما از تلفن همراه تأثیر بگذارد، برای شما دشوارتر خواهد بود. علاوه بر این، استفاده از لنزهای مناسب می تواند به شما کمک کند تا هنگام تلاش برای خواندن صفحه، حالت طبیعی خود را حفظ کنید و فشار را در گردن و شانه های شما کاهش دهد.

اگر قبلاً از لنزهای اصلاحی استفاده می کنید، باید مطمئن شوید که برای استفاده با رایانه مناسب هستند. لنزهای تجویزی شما ممکن است برای فاصله بین چشمان شما و صفحه نمایش موبایل و رایانه بهینه نشده باشند، به خصوص اگر دید شما اخیراً تغییر کرده است. به طور مشابه، اگر با یک عیب انکساری اصلاح نشده زندگی می کنید، این می تواند باعث فشار غیر ضروری برای چشمان شما شود.

سندرم بینایی کامپیوتری چیست؟

سندرم بینایی کامپیوتری یک بیماری مدرن است که در نتیجه تمرکز چشمان شما بر روی کامپیوتر برای مدت طولانی ایجاد می شود. گاهی اوقات به عنوان فشار چشم دیجیتال شناخته می شود و معمولاً از طریق ناراحتی، خشکی چشم، سردرد و درد گردن یا شانه خود را نشان می دهد.

این می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد، از جمله خیرگی از صفحه نمایش، وضعیت نامناسب صندلی و فاصله دید نامناسب. در حالی که علائم ممکن است پس از وقفه در استفاده از رایانه متوقف شوند، خرید عینک بلوکات شیائومی برای کمک به کاهش هر گونه ناراحتی یا فشار مفید است.

عینک برای کامپیوتر

در بلو بای بای ما تعدادی از انواع عینک های مخصوص مانیتور از جمله عینک کامپیوتر و موبایل b1 شیائومی و عینک محافظ چشم roidmi w1 شیائومی که جزء محبوب ترین ها هستند را داریم که در صورت استفاده مکرر از رایانه می توانند به شما کمک کنند. عینک بلوکات شیائومی یک لنز varifocal است که به طور خاص برای استفاده از صفحه نمایش دیجیتال بهینه شده است و لنزهایی با پوشیدن آسان برای رایانه ارائه می دهد. این لنزها که راحتی بصری و وضعیت بدن شما را بهبود می بخشد، پاسخگوی نیاز کسانی است که به طور منظم از رایانه، تلفن هوشمند و تلویزیون استفاده می کنند.

یکی دیگر از لنزهایی موجود در فروشگاه انلاین عینک که می توان برای کامپیوتر توصیه کرد عینک آنتی رفلکس گوشی است. خاصیت آنتی رفلکس یک عدسی به طور فعال برای جلوگیری و کاهش فشار چشم ناشی از دستگاه های دیجیتال با حذف نور های تابیده شده، طراحی شده است. خرید این عینک ها با پوشش ضد انعکاس برای کامپیوتر با ارائه عملکرد بصری بهبود یافته، از دید شما هنگام جابجایی از فواصل متغیر پشتیبانی می کنند.