I co z tą PRACĄ?!?

Spokojnie. Podaruj sobie odrobinę... COACHINGU

KATARZYNA KUBIT

Cześć Latająca :-)


Jeżeli masz tak, że:


· Obecna sytuacja zawodowa Ci nie odpowiada, chcesz zmian i zastanawiasz się, jakiego rodzaju zmiana da Ci to, czego chcesz od pracy i życia?

· Wiesz, czego chcesz, przygotowujesz się, szkolisz, doczytujesz, śledzisz wydarzenia rozwojowe, lecz wciąż czujesz się do zmiany nie dość gotowa?

· Jakiś czas temu miałaś zapał do swojej pracy i lubiłaś ją, a od jakiegoś czasu czujesz się jak balonik, z którego spuszczono powietrze? Straciłaś serce do tego, co robisz?

· Pragniesz takiej zmiany, która pozwoli Ci czuć się właściwą osobą na właściwym miejscu?

· Pragniesz czuć flow, kiedy pracujesz? Czuć, że robisz to, do czego jesteś stworzona?


To jeżeli tak masz i rzeczywiście jesteś gotowa wprowadzić zmiany, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość :-)


Oferuję Ci godzinną gratisową konsultację przez skype lub telefon, podczas której zadzieją się trzy ważne rzeczy:


1) Wyniesiesz konkretną wartość dla siebie: np. w formie określenia Twojej ścieżki, zyskania trzeźwej oceny Twojej sytuacji zawodowej, zidentyfikowania przeszkód, które stoją Ci na drodze, wypracowania pierwszego kroku do zmiany, zyskania motywacji i wiary w to, że Ci się uda, etc.

2) Doświadczysz na sobie, jak działa coaching i czy jest to dla Ciebie teraz odpowiednia forma wsparcia, oraz przekonasz się, czy to, jaką jestem osobą i jak pracuję w ogóle Ci odpowiada – to mega ważne w coachingu :-)

3) Ja zapoznam się z Twoimi wyzwaniami, gdzie jesteś na swojej ścieżce zawodowej, z czym się borykasz i przed jakimi wyzwaniami stoisz, dzięki czemu będę mogła stwierdzić, czy mogę Ci pomóc, a więc czy chcę i mogę z Tobą pracować - równie ważne w coachingu :-)


Jak te trzy elementy się zadzieją, między nami pojawi się chemia, stwierdzisz że to jest to, Twój zapał do zmiany się podsyci :-) i ja stwierdzę, że mogę Ci pomóc, to w prezencie mam dla Ciebie jeszcze dodatkowo 30min bezpłatną sesję coachingową (!), na którą umówimy się już po godzinnej konsultacji.


I to już jest oferta – wypas :-) Wyniesiesz dla siebie jeszcze więcej. Łącznie z doświadczeniem tego, co dzieje się w coachingu „między sesjami” ;-)


Jeżeli się wciągniesz (ostrzegam: to się zdarza :-) ) i będziesz chciała wejść głębiej w proces coachingowy ze mną, to (w miarę dostępności miejsc w mojej praktyce coachingowej), dobierzemy wspólnie najbardziej odpowiedni dla Ciebie rytm pracy i częstotliwość spotkań (dalszy proces będzie już usługą płatną).


Brzmi fajnie? Bo dla mnie, jak to piszę to bardzo :-)


Po co ja to robię?

1) To proste. Bo ja kocham tę robotę :-))))

2) Poza tym zwolniły mi się miejsca w praktyce coachingowej - pokończyły się procesy i mogę wspierać kolejne osoby :-)

3) Bo ja sama tak kiedyś miałam, że najpierw pracowałam z sercem i głową pełną ideałów, po czym się wypaliłam. I szukałam odpowiedzi, jaka zmiana da mi zadowolenie, radość w sercu, poczucie sensu, misji i flow. I jeszcze wolności i samostanowienia o sobie, bo to dla mnie ważne. A jak znalazłam, to się bałam ją wprowadzić i szukałam trylion powodów w głowie (one naprawdę były bardzo „logiczne”, pewnie tak samo jak Twoje ;-)), żeby „jeszcze nie teraz”. Aż w końcu poszło! Choć nie było łatwo, to było warto.


Efektem tej kilkuetapowej zmiany jest m.in. to, że jestem teraz radosnym coachem. I daje mi to frajdę i mega satysfakcję :-)


No i pracuję właśnie z osobami takimi jak ja kiedyś, które straciły serce do tego, co robiły, albo też nigdy go do swojej pracy nie miały i chcą je na ścieżce zawodowej odnaleźć. Z osobami, które chcą czuć lekkość na myśl o swojej pracy, dopasowanie pracy do siebie, do swoich oczekiwań, stylu życia, do tego w czym są dobre, co im daje frajdę, flow, czy górnolotnie: spełnienie ;-)


Jeżeli czytając tę ulotkę, poczułaś że mówię do Ciebie, to idź za głosem intuicji.

Napisz na maila: k.kubit@op.pl / telefon: 692095295


Umówimy się na termin konsultacji.


Nie wiem, ile z Was się zgłosi, nie zakładam z góry określonego limitu osób, więc nie martw się, czy się „załapiesz”, tylko pisz śmiało.


Do usłyszenia :-)


Kasia

Last but not least, moje oficjalne bio:

Jestem międzynarodowo akredytowanym coachem APC (Accredited Practitioner Coach) przy International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M), absolwentką największej i najstarszej szkoły coachingu w Europie Noble Manhattan Coaching – certyfikat PCD (Practitioner Coach Diploma) oraz studiów podyplomowych Coaching - jako efektywne wsparcie nowoczesnego zarządzania przy Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. Gen. Jerzego Ziętka w Katowicach. Obecnie w trakcie certyfikacji coacha kryzysowego.

Specjalizuję się w coachingu zmiany zawodowej: m.in. tematyce satysfakcji z pracy, zmiany jak i rozwoju obecnej ścieżki zawodowej oraz w przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu. Pracuję również z osobami w kryzysie na tle wypalenia zawodowego.


referencje dostępne na www.dobrycoach.pl/coach/katarzyna-kubit