Комп'ютерна миша

Підготувала Геночкина Анастасія

Big image

Поняття про "Комп'ютерну мишу"

Маніпулятор типу «миша», «мишка» — один із вказівних пристроїв уведення , який дає змогу користувачеві через інтерфейсвзаємодіяти з комп'ютером.

Мишка сприймає своє переміщення в робочій площині (зазвичай на частині поверхні стола) і передає цю інформацію комп'ютеру. Програма є у комп'ютері, у відповідь на переміщення миші виконує на екрані дію, яка відповідає напрямку і відстані цього переміщення. В універсальних інтерфейсах (наприклад, у віконному) за допомоги мишки користувач керує спеціальним курсором — вказівником — маніпулятором елементами інтерфейсу. Інколи використовується введення команд мишею без участі видимих елементів інтерфейсу програми: за допомогою аналізування рухів миші. Такий спосіб отримав назву «жести мишкою»

evoMouse "Неіснуюча миша"

Зовсім скоро наші маленькі мишки з коліщатком посередині відійдуть у минуле і зникнуть з полиць магазинів. Комп'ютерні розробники не перший рік намагаються позбавити користувачів від непотрібних комплектуючих (у тому числі і миші), і деяким компаніям це вже вдалося.
Все-таки багато в Кореї світлих голів, які не тільки якісні пилососи вміють робити, але і в комп'ютерах що-то розуміють. І мова йде не про суперництво з Apple у випуску галактичної таблетки", а про всім нам знайомої мишку, яка на цей раз перетворилася в віртуальний гаджет.

Корейська компанія Celluon випустила пристрій під назвою evoMouse. Його головна функція полягає в тому, щоб звільнити руки людини від непотрібної роботою з мишею. Курсором управляє тільки пальці користувача, якими він веде прямо по столу.
Як пише membrana.ru, з evoMouse людина може переміщати курсор, виконувати одиночний і подвійний клік, правий клік і переміщати об'єкти. Також простим рухом пальців по стільниці можна прокручувати сторінки, повертати і збільшувати зображення. Нарешті, невидима миша підтримує рукописний ввід: з нею користувач може малювати або писати що-то, знову ж пальцем на столі.
З комп'ютером evoMouse з'єднується по радіоканалу Bluetooth або через порт USB. Від останнього вона також заряджає свою батарейку для подальшої бездротової роботи акумулятора вистачає на 2 години).

Проекционная мышь EvoMouse.flv