רצינו שתדעו 28

22 במרץ 2014, כ' באדר ב' תשע"ד

רפורמת הבגרויות: יוצאים לדרך!!!

אחרי שבועות ארוכים של דיונים והתלבטויות, חוזר מנכ"ל עומד להתפרסם בתחילת השבוע הקרוב. ברגע שיועבר אלי אפיץ אותו ביניכם כדי שתוכלו ללמוד אותו ולהסביר למוריכם.


מייד לאחר פרסומו נוכל אנו לצאת עם ההנחיות שלנו לגבי אופן התאמת התכנית בהיסטוריה לרפורמה זו.


אני שמחה מאוד לבשר לכם, שלאחר מאבקים לא פשוטים התכנית שאתם הגיתם וגיבשתם היא שאושרה על ידי הגורמים הבכירים במשרד. עכשיו מתחיל השלב בו עלינו להבהיר ולהסביר את הדברים לכלל המורים.


ביום שלישי הקרוב אהיה בשני מרכזי פסג"ה - אשדוד ובאר שבע ואחשוף את התכנית.


ההסברים יועברו על ידי פנים מול פנים במספר כנסים על פי הפירוט הבא:


יום שלישי הקרוב, 25 במרץ - 16:00 באר שבע; 18:00 אשדוד:

אנא הודיעו למוריכם שאינם שייכים לאשדוד (ענת - התיישבותי; דני - אשקלון; אהובה - רחובות; מירה - ראשל"צ) שהם מוזמנים למפגש ביום שלישי 18:00 לקבלת הסבר על התכנית.

ברור כמובן שהמורים מבאר שבע וסביבותיה, גם כאלה שאינם משתתפים בהתשלמות המפמ"ר השנה - מוזמנים למפגש ביום שלישי בבאר שבע, 16:00.


ביום שלישי 1 באפריל (לא מצחיק בכלל!) אגיע לנתניה. מורי המרכז מוזמנים כולם! (מרים - אנא שרייני חדר גדול; יהודית - אנא הודיעי למורי האזור).


אורית - שרייני עבורנו מקום לכנס נוסף לאנשי המרכז בשבוע שבין 30 במרץ ל-3 באפריל (למעט 2 באפריל)


מוטי ואדי - אנא שריינו עבורנו מקום לכנס לצפוניים באותו שבוע.


זהבה - אשמח אם תוכלי לשריין עבורנו חדר בפסג"ה מודיעין עבור אנשי ירושלים וסביבותיה ב-2 באפריל. אני נמצאת שם בישיבה עד 15:00.


לרשותכם - הודעה מסודרת תועבר לכם כבר מחר ויהיה עליכם להפיצה לכלל המורים כדי שכל אחד מהם יוכל לבחור את המקום הנוח לו. אנא דאגו שכל בית ספר ישלח לפחות את רכז המקצוע שלו לאחד מהכנסים!


אורית, מוטי, אדי וזהבה - אנא היו איתי בקשר על מנת לעדכנני לגבי מיקום ומועד.

חשוב! חשוב! חשוב!

אנו יוצאים למהלך חשוב מאוד. אם נאמין בו - הוא יצליח! אם נבהיר אותו 'בשפה רפה', בחוסר חשק, באווירה של 'אוי כמה שזה יהיה נורא' - כך זה גם ייראה!


זיכרו - ההחלטה התקבלה, ועכשיו - כולנו נעצים את היתרונות שלה (ויש!!!) ונתגבר יחד על האתגרים!

מוזיאון העצמאות, תל אביב

ביום חמישי ביקרתי במוזיאון העצמאות בתל אביב, המקום בו הכריז דוד בן גוריון על הקמת המדינה. צוות המקום מציע סיורים באזור וכמובן - הדרכה בבנין עצמו. המדובר בחווייה נפלאה ומומלצת מאוד. לאחר שמייה שלנו תחזור מחופשתה היא תכין עבורנו 'מומלץ מפמ"ר' מתאים. ובינתיים - כדאי להפנות את תשומת ליבם של המורים שלכם לעצם קיומו של המקום, ולאתר המלווה שלו הגדוש במאמרים ובמידע. לרשותכם - סיור וירטואלי במקום, ואתר המקום:

שיהיה לכולנו בהצלחה!

אורנה