בי"ס תדהר- בית אקשטיין

מידעון יוני 2021

הקיץ כבר כאן

או, ימים טובים !


מילים: יורם טהרלב

לחן: יאיר רוזנבלום

"או.. ימים טובים שהשמש בם זורחת

והעיר כולה פורחת כמו השיר

או.. ימים טובים לא אכפת לך הפסולת

והדיזל והסולר באוויר

או.. ימים טובים שהשמש בם זורחת

והעיר כולה פורחת כמו השיר...."

מיזם מקוון החיים בעידן הקורונה

מיזם "החיים בעידן הקורונה" הינו מיזם מתוקשב שמטרותיו היו בין היתר: שיתופי פעולה בין מסגרות החנ"מ ועידוד הלמידה הטכנולוגית. קבוצה מתלמידי בית הספר לקחו חלק במיזם ויצרו פעילויות ומפגשים מקוונים דרך הזום.

בסוף המיזם התקיימה פעילות סיכום למיזם המקוון- במפגש השתתפו מפקחות החנ"מ. המפגש היה מרגש מאוד ובמהלכו נהנו הילדים מפעילות יוגה צחוק שהעבירה קרן מנור גרינברג מרכזת מניפת ההדרכה של החנ"מ. קיבלנו תעודת הוקרה על השתתפותנו במיזם.

טיול עמק השלום

בחודש האחרון יצאנו לטיול בעמק השלום ושם נהנינו מסדנאות מעשירות ומעניינות, זכינו במפגש עם הסביבה באמצעות החושים: טעם, ריח וצליל. נחשפנו לניחוחות צמחי תבלין והתנסינו בהכנת בושם.

אפינו פיתות עם תבלינים, הקשבנו להפקת צלילים באמצעות כלי נגינה מיוחדים מהטבע. התלמידים חזרו מאוד שמחים ומרוגשים מהטיול.

סיום תעסוקה בחווה ...

לאורך השנה ביקרנו בחוות תלמים הנמצאת בקיבוץ מגל כהכנה לתעסוקה חוץ בית ספרית . צוות החווה שליווה אותנו עשה זאת בסובלנות והכלה מירבים . התלמידים למדו עבודת ידיים מהי, למדו להתמיד במשימה ולבקר את עצמם על תוצאותיהם ובעיקר נהנו מאוד.
Big picture

מבט אל החודש -סדנאות והצגות

את החודש האחרון של שנת הלימודים חגגנו בפעילויות וסדנאות מגוונות לכלל תלמידי בית הספר.

הפנינג קייטנת קיץ בי"ס תדהר ...

קייטנת הקיץ שלנו השנה היא בסימן כדור הארץ.

התחלנו בפעילות "מגלים ארצות", הכרנו את מפת העולם, היבשות ומבנה הגלובוס. התלמידים הכינו מזוודה ודרכון וכל יום אנחנו מבקרים במדינה אחרת, לומדים על מיקומה במפת העולם, מכינים יצירות ומאכלים, מכירים תרבות ומוסיקה בהמשך, נכיר את כוכבי הלכת במערכת השמש, נצא למסע בין כוכבים בדרך חוויתית: דרך ניסויים ויצירות, ניצור דגמים של חלליות, של מערכת השמש דרך פעילויות אלו נכיר את האוקיינוסים, נבקר מתחת למים ונחשוף את התלמידים לנושא איכות הסביבה ושמירה על כדור הארץ.

משפחת תדהר מברכת בהתרגשות גדולה...

Big picture