אמנות ההגשמה

מפגשי חניכה עם ליאור ר. הומן (דיראז') Dhiraj

"הצלחתי לשנות את התפישה" - מרק קיטפוב, נהריה.

בסה"כ, התהליך הקצר שעברתי איתך ליאור עזר לי מאוד להבין מה אני רוצה ומה אני מחפש בחיים האלה.

כמה דברים שקרו בזמן אחרון:

1. אני במערכת יחסים כבר כמה חודשים! (הצלחתי לשנות את התפישה ונתתי לדברים חדשים להיות חלק מהחיים שלי)

2. אני כל הזמן משתמש בטכניקת האיזון שנתת לי ( כרגע הכל הולך סבבה, אני משתדל להישאר מאוזן :) )


באופן כללי מאוד אהבתי את הגישה שלך. לא התחלת לדחוף לי חומר מהספר אלא ניסית למצוא את השורש של הבעיה ולמצוא פיתרון לזה . השיעורים עברו באווירה נוחה והרגשתי שהייתה התאמה של השעור לצורך שהיה לי באותה תקופה.

זהו בגדול.תודה לך על הכל ובהצלחה. אנחנו עוד בטח נפגש בהמשך :)

שלום, שמי ליאור. אתם יכולים לקרוא לי גם דיראז'.

כבר מעל לעשור, אני שותף למאות גברים ונשים בדרך הביתה לעצמם.


אם תגללו למטה בעמוד זה, תוכלו לקרוא על מפגשים איתי, מה מיוחד בהם, מה מספרים אלו שעברו אותם וגם קישורים למאמרים ואיך לפגוש אותי.

האם אתה או את חווים לפעמים

בדידות, חוסר בטחון, חרדות או דכאון?
קשרים לא מאושרים, מבלבלים, לא יציבים או לא מספקים?
צורך ביותר בהירות, מודעות, חופש?
צורך בכלים לשינוי ואולי יותר אהבה עצמית וכוח אישי?


אם התשובה לאחת השאלות היא "כן", כנראה שאני יכול לעזור לך.

אני מתמקד בחניכה* לא.נשים - הכרה חיבור ושימוש של כל אדם לאיכות הלוחם, הקוסם, המאהב, והמלך, להצלחה בעשייה, בריפוי העצמי, במערכות היחסים וההנאה, האושר והיצירה בחיים. זו האמנות של חיים חופשיים בלב פתוח תוך כדי נאמנות ליצרים ולתשוקות שלך.


*חונך (מנטור) – אדם המוביל מתוך ניסיון, ידע רוחני ופרקטי ודוגמה אישית.

לפני ליאור ראיתי את עצמי כמישהו שזמנו עבר - היום מקבל מחמאות על המראה והעוצמה שאני מקרין - מרק קפלן, ראשון לציון

"ליאור, אתה בטח זוכר איך הייתי כשנפגשנו לפני שנה וחצי...? מערכת יחסים בת שנים ארוכות קרסה ואני בעיני רוחי ראיתי את עצמי כמי שזמנו עבר, גרוש בן 38 פלוס 2 ילדים שלא ימצא אהבה לעולם. אחד חנון כזה שנראה לא משהו, חי לבד, מגדל חתול ושני עציצים. בקיצור הייתי בדיכאון עמוק, מה שנקרא "על הקרשים".

אחרי התהליך שעברתי איתך, יש לי ביטחון עצמי ביחסים עם נשים. יותר מזה, עכשיו אני מודע להתניות וההתנהגויות שהביאו אותי מלכתחילה למערכות היחסים הכושלות שהייתי בהן בעבר. חיי המין שלי במצב יותר טוב ממה שהיה לי לפני הנישואין, ועוד היד נטויה :)... היום אנשים שלא ראו אותי מזה שנתיים אומרים לי שאני נראה צעיר וחתיך, שאני גברי ומקרין שקט נפשי - ואלה רק כמה מהמחמאות שאני מקבל.

תודה רבה לך על הכל, ובעיקר על זה שגם במקומות שאני ויתרתי לעצמי, אתה לא ויתרת לי.
מרק."
Big image

זהר נוי מאיר: "לחצות פחדים ולהציב גבולות בתוך טריטוריות חדשות"

ליאור, כל מפגש איתך, הוא תמיד מאתגר ומעורר מחשבה, מעודד אותי לבחון מחדש דעות, לחצות פחדים ולהציב גבולות בתוך טריטוריות חדשות.


זהר נוי-מאיר מנחת מעגלים ומדיטציות מפיקת התכנסויות האוהל האדום בישראל

Big image

מה מייחד את התהליך שאני מציע לך?

1) גישה הוליסטית ובמגוון רחב מאוד של כלים שהוכחו בשטח– אימוני מפגש אנושי*, טכניקות שחרור רגשי, מדיטציה וטנטרה, כלים התנהגותיים ופסיכותרפיים, אימון אישי, פיזיולוגיה, דינמיקה קבוצתית, אומנויות לחימה ועוד. הגיוון בכלים כמו גם בקשת רחבה בין אינטנסיביות לרכות יוצרות תהליך המותאם אישית לכל אחד.


2) אני בא ממקום של אהבה וחברות, עם תשוקה עזה ודחף לתרום לאחרים להגשים את הפוטנציאל שלהם בחיים אלו. כמו שניסח את זה תלמיד שלי: "גם כשאתה מוותר לעצמך, הוא לא יוותר עלייך". ומצד שני אין לי שום בעייה "לשים לך מראה" כשצריך ולהגיד לך את האמת, נעימה או לא נעימה ככל שתהיה.


3) יש לי ניסיון חיים עשיר ואני משתמש בו לתת השראה; בתהליך איתי מקבלים שלל דוגמאות מעשיות – כשלונות והצלחות אמיתיים מהחיים.


4) אני חי ונושם את העבודה הגברית הרוחנית בשטח – לימוד ושתפ"ים עם המאסטרים וירש, רפיק, אוהד אזרחי, עמותת דרך גבר וצוות שיווה, מנהל מתחם גברים בזורבה ועוד

*אימוני המפגש היא טכניקה שפותחה על ידי המאסטר וירש, ומלמדת את אומנות המפגש המודע עם בני אדם אחרים – תקשורת, יחסים, חיבור. אם זה לשים גבולות בעבודה, גישושים באינטימיות בתחילת חיזור רומנטי או להראות פגיעות בחברות - אימוני המפגש עוזרים לך לתקשר יותר בבהירות, לפתור עימותים ולשפר את הדרך בה אתה מתייחס לאחרים והם אלייך; הדרישה היחידה היא שתבוא עם לב פתוח. "כשאתה יכול לחוש פחד, עצב ושמחה ביחד עם אנשים אחרים, אתה יכול למצוא את החופש להיות מי שאתה".

יאן מ. :מעבר לתוצאות "תוצר הלוואי" הוא הבנה, קבלה ושלמות פנימית

התחלתי את האימון האישי עם ליאור לאחר שהרגשתי שהגעתי למן נקודת תקיעה ביחסים שלי עם נשים וכשאני מרגיש שאינני שבע רצון מהחיים שלי. תוך כדי תהליך האימון ליאור עזר לי להבחין ולנסח במדוייק את האמונות המגבילות שהשפיעו על חיי ויצרו אצלי פחד מהובלה, מנראות וביטוי הרגש שלי בצורה אותנטית.

לפני האימונים עם ליאור הייתי פעמים רבות מחייך במבוכה תוך כדי שאני מדבר עם גברים או עם בחורות על נושאים שלא הרגשתי איתם בנוח, שלא הייתי שלם איתם. בעקבות האימון עם ליאור הצלחתי להכיל רגשות כגון פחד, מבוכה, בלבול, להכיר בהם ואם יש צורך לתת להם ביטוי מילולי אותנטי במקום לפעול מתוכם בחוסר מודעות.


בעיני ליאור הוא גם מודל לגבריות, בנוכחות שלו, ברגישות, דיוק בדיבור וחוסר הפשרות מול כל הבולשיט שניסיתי למכור לו ולעצמי בתחילת האימון האישי שלי. מאמן שמטפח יכולות אמיתיות ולא את האגו של המאומן. השראה לאומץ ואותנטיות.

רוצה לקבל בהירות לגבי מה מתאים לך?

אשמח להקשיב לסיפור שלך - צור איתי קשר ותאם פגישת הכוונה ופוקוס ללא התחייבות. תוכל גם לשמוע פרטים על תהליכים, סדנאות וארועים קרובים.
באיזו דרך תבחר ליצור קשר?

יאיר ב. : התחלתי לראות את עצמי כמתנה עבורה

את ליאור יצא לי להכיר בסמינר לתקשורת אפקטיבית במערכות יחסים
בעוד כל שאר המאמנים מיקדו אותי וכיוונו אותי לפתור דברים שכבר ידעתי אבל לא רציתי לעשות -
ליאור הראה לי את הדברים שלא ידעתי - ולא ידעתי שאני צריך...

הדבר שהכי בולט לי מההיכרות עם ליאור
זה איך אני רואה את עצמי כגבר ביחס לנשים.. בעוד שפעם הייתי מנסה להתנהג בצורה מסוימת כדי לעלות לרמה של הבחורה התחלתי לראות את עצמי כגבר אמיתי עם חיים משלו וכמתנה עבורה. אני לא זה שצריך להתאמץ, אלא גם היא.. שנינו משקיעים, לא דומים אך שווים
ועל זה אני רוצה לומר לליאור תודה!

חניכה להצלחה במערכות יחסים רומנטיות

"איך להתחיל", "מה לעשות כשרבים", "להישאר איתה או לעזוב" - וכל מה שקשור לבינו לבינה יכולים להוות מקום מצוין להתחלה של עבודה (כי יש דלק ריגשי ויצר בוער להצליח...)
. נושאים כמו ביטחון עצמי, אינטיליגנציה חברתית, מיניות, אהבה מול פחד, שליטה, תלותיות הם חלק ממה שמוגש במסלול כזה - בדרך לימוד חוויתית ושיתופית שמאתגרת אותך - מעבר ללעשות כיף ולהצליח במערכת היחסים גם להיות גבר או אישה לעניין עם יושרה פנימית ואמפתיה לזולת.

אני מציע ליווי לכל הרמות, מגדול לקטן, לא משנה מה בוער לך ובין אם אתה רווק או במערכת יחסים, מנוסה או מתחיל; כל מה שצריך זה מוכנות להשקיע ולשים את האגו בצד - למי שייעשה את זה, התוצאות מובטחות.

רפיק: ליאור יודע להראות לך איפה הבולשיט - בלי שתרגיש רע עם זה

אני מעביר תהליכי פריצת דרך לגברים בעצמי כבר שנים רבות; לכן כמנטור שעושה דרך מקבילה אני מכיר את ליאור מקצועית בשנה האחרונה ואנחנו משתפים פעולה במגוון פרויקטים.

בהתחלה לא היה לי קל להתמסר ולהוריד את המסכה של "אני יודע הכל" - אבל לזכותו של ליאור יאמר שהוא יודע להראות לך איפה אתה "מבלשט" (מלשון בולשיט) ולא לגרום לך להרגיש רע עם זה.
אמרתי לו יום אחד אחרי שהוא דייק אותי וקיצר לי תהליך של שעתיים לדקה: "אתה מחונן" - והוא ענה בפשטות - זו המתנה שלי; אני שמח לתת אותה לעולם.

לליאור יש את מתנת הפוקוס, הוא יודע להוציא את המוץ מהתבן את העיקר מהטפל.ספרו לו את הסיפור שלכם והקשיבו לפידבק – יש סיכוי שהוא יראה לכם שם משהו שלא ראיתם קודם.

חניכה להגשמה עצמית

האם אנחנו יכולים להתפתח מעבר לתפקידים שהותנו בנו ולחיות את החיים שנועדנו לחיות?
איך נוכל לצלוח פחד, כשלון ותבניות משפחתיות כדי לפתוח את הלבבות שלנו?
וכשהלב פתוח, איך הוא יתחבר לעוצמה שלנו, ליצר, לדחפים?

חניכה להגשמה עצמית היא תהליך אחד על אחד.
למה ניתן לצפות ממנטורינג להגשמה?
החניכים והחניכות מדווחים על:

* אומץ ובהירות לשינויים

*הכרה והכלה של טראומות ופצעים מהעבר
• מרגישים יותר מחוברים לחוויה של חייהם
• בקשר עם תחושה עמוקה של ייעוד
• גידול בהכנסות וביציבות הכלכלית
• מודעות גבוהה יותר בכל התחומים.

גדי להט, מנחה ומלווה גברים: ליאור חי את מה שהוא מלמד

אני מכיר את ליאור כבר מספר שנים
בהכרות איתו תמיד בלטה הנחישות שלו לחתור לאמת, לשמור תמיד על מידת אינטגריטי גבוהה בעשייה שלו
בנוסף ליאור התגלה כמנהיג אמיתי ,נחוש ולא מוותר - שואף למצוינות בכל מה שהוא עושה
ובכך הוא מאתגר את כל הסובבים אותו למצוינות גם כן.

עם כל הנחישות הוא גם מביא לב גדול, ויודע להקשיב ולא רק לאתגר.
כל מי שיבחר לעבוד עם ליאור מזמין לעצמו
גילויים חדשים על עצמו, יכולתו, ושיאים חדשים בחייו.
באהבה, גדי

מאיר פורת, מטפל, ifixu.co.il :


ליאור, נדמה לי כבר שנתיים שאני מכיר אותך ועובד איתך; פגשתי גבר אמיתי, אותנטי, עוצמתי. נהניתי והתחזקתי בסדנאות שעברתי אצלך. למדתי ממך שאפשר להתגבר על קשיים. ראיתי אותך לומד כל הזמן כמנחה מדהים, עם יכולות הכלה - ובעיקר לקחתי ממך כדוגמא את האסרטיביות.


יגאל, בוגר מחזור חורף 2011 של מעגל הגבר הער

הנחיה בחסד עם חוכמת חיים ואינטואיציה. לקחתי המון חומר למחשבה וכמה דחיפות שעזרו לי להתקדם. בשאיפה של כולנו להיות מאושרים, יש לך המון מה לתרום! תודה על התמיכה, ההקשבה, השאלות, האינטואיציה והשיתוף של דברים אישיים מחייך

אופיר, בוגר מחזור חורף 2011 של מעגל הגבר הער

היה מרתק להכיר אתכם. קיבלתי המון ועודני מקבל מהמעגל! יש בגברים של המעגל ובמנחים המון עוצמה, ולא רק בקטע הגברי הטיפוסי - מאצ'ואיסטית. אין לי ספק שאתם תצליחו בגדול!

צור קשר לתיאום פגישת הכרות

גם תוכל לדבר בטלפון עם גברים שעברו תהליך מנטורינג - אין כמו לשמוע על החוויה
איך תרצה ליצור קשר?
Big image

אני מציע לך דרך מאוזנת בדרך לאיזון הפנימי שלך

למנטור חשוב לאתגר אותך בלי פשרות; ומצד שני לראות אותך ולהקשיב לך מתוך מקום שמזהה את החולשות והפחדים שלך באותם מקומות אפלים בתוך עצמו. הסינתזה הזו היא מה שמייחדת את דרכי כמנטור, מפיק ויוצר

  • סינתזה בשיטת העבודה - בין חווייה גופנית, כי אנחנו בתור גברים יודעים שמילים כמו חול ואין מה לאכול - ומצד שני שיתוף והקשבה למילים ולסיפורים האישיים.
  • סינתזה במשקל הדברים שחשובים לנו - הגשמה יכולה להגיע רק אם מספקים גם את ה"צל", אותם דברים שכיפים, שלפעמים "רעים" ומרגשים אותנו "בבטן" ולא רק מה"אור", אותם דברים "טובים" שאנחנו "אמורים" להיות.
  • סינתזה בין דרך המעגל והשיתוף ומצד שני שמירה על עצמיות ועצמאות של כל אחד
  • סינתזה בין האהבה שלנו (הלב) לתשוקה שלנו (היצר)
  • סינתזה בין תאוריה מוצקת לניסיון מוכח בשטח.
  • סינתזה בין דעתו של המנטור - שאותה הוא מגיש בלי להסתיר - לבין דעתו של הגבר שמולו, שלה הוא יקשיב.
  • סינתזה בין ה"מאצ'ו" ל"רגשן" - כגברים של המאה ה21 הבנו מזמן שה"מאצ'ו" הוא הרסני לחברה וחסר כישורים למציאות החדשה בין גברים לנשים - בעולם שוחר שלום שמחפש בעבודה יכולות תקשורת ולא שרירים... ומצד שני, ה"גבר הרגשן" אולי יודע לתקשר או להקשיב אבל חסר את האומץ, הנחישות והחסינות שיובילו אותו להגשמה ולקחת תפקיד מוביל בחברה לצידה של האישה.
  • קבוצה של לקוחות שיכולים לשתף אחד את השני אם צריך ומצד שני שמירה על כמות מצומצמת של גברים בליווי להבטחת האיכות והיחס האישי

א.ג.: קיבלתי הרבה ביטחון בכל נושא הבליינד דייטים

היי ליאור, ישר ולעניין, ספצפית מאוד עזר לי: * לדעת איך נשים מסתכלות עלי חיצונית, דברים שבחיים לא חשבתי עליהם ואין מצב שהייתי יודע אותם בלעדייך.

יש תוצאות, ונראה לי שזה בא מביטחון- קיבלתי הרבה ביטחון בכל נושא הבליינד דייטים


ושמע, היה לי ממש כיף איתך אישית. יש לך צורת העברה מצוינת, כיף להקשיב, שומר על תשומת הלב, וגם מרגיש אישי. יצרת אווירה מצוינת, היה נוח להשתתף ולהיפתח.

Big image

שי ש. : קיבלתי 200 הודעות בלי לשלוח אחת - כאילו נפרץ סכר

אחרי שמצאנו איך לדבר על עצמי בצורה אותנטית, מלאת אהבה והומור, כאילו נפרץ סכר. פנו אלי המון בחורות, חלקן איכותיות מאוד, ואמרו שמאוד נהנו לקרוא את הפרופיל שלי, אמרו שהן מזדהות, שאלו שאלות

לגבי מה שכתבתי. למעשה לא שלחתי הודעה לאף אחת עד כה, פשוט קיבלתי משהו כמו 200 הודעות עד עכשיו (עבר חודש וחצי) בכל אתר.

אני אשלח לך יותר מאוחר תיאור ספציפי על בחורה שווה שיצאתי איתה.


אני חושב שאתה עושה עבודת קודש :)

כל הכבוד!

שי

Big image

מתן מ., תל אביב: כל כך טבעי ובגובה העינים

ליאור ואני היינו בקשר במשך חודשים רבים בהם הרגשתי איך ליאור עוזר לי להגיע לתובנות שהיה לוקח לי זמן רב להגיע אליהן, אם בכלל. אני מאוד מעריך את הכנות והישירות של ליאור. הוא כמובן עושה זאת בדרך נעימה אבל הוא דוגל באמת ועל כך אני מעריך אותו. יש לו מגוון רחב של דרכים והוא יודע להתאים לכל אחד את הדרך הנכונה עבורו בצורה פשוט יוצאת דופן – והכי חשוב זה מרגיש כל כך טבעי ובגובה העיניים.
.אני סמוך ובטוח כי למי שהולך לשהות במחיצתו של ליאור נכונה חוויה מדהימה."

צור קשר כעת לשמוע איזה מסלול מתאים לך

לתיאום פגישת פוקוס ועיצה ללא התחייבות ולמידע על ארועים, סדנאות ותהליכים
איך תרצה עכשיו ליצור קשר?

כל הזכויות שמורות לרבלז בע"מ 2012