ידע המחר = הכוח של היום

שירותי מידענות שעובדים בשבילך

מידע שהופך לידע

בעידן שבו נעלמו חסמי המרחק והזמן, הופך העולם לשוק אחד משותף לכולנו.

במילותיו של תומס פרידמן: "העולם הוא שטוח" (The World is Flat, 2006).

השוק הגלובלי הזה לוהט ובלתי צפוי, יוצר הזדמנויות עסקיות, חברתיות ותרבותיות; הוא מציב את המידע כמשאב עיקרי לחברות עסקיות, לארגונים ולמדינות. כאשר קצב התחדשות של המידע והיקפו העצום הם מצב נתון, ניהול מידע מוצלח חיוני מאוד להצלחה.

למידען תפקיד חשוב בארגון: הוא תורם להשגת יתרון תחרותי על פני המתחרים באמצעות איתור מידע רלוונטי ברחבי הרשת, בדיקת מהימנותו ועריכתו. המידען ממפה מקורות מידע חיוניים מחוץ לרשת ונועץ במומחים ובעמיתים בארגון, באקדמיה ובמסגרות מסחריות. בלב תפקידו עומדים השימוש הנכון והמתוזמן במידע והפיכתו לידע בידי הארגון ועובדיו, לשם תמיכה בתכנון ובקבלת החלטות להצלחה.

--הידע שאליו צולל המידען הוא רק קצה הקרחון בשביל החוקר--

שירותי מידע לחוקרים אקדמיים

האתר מספק שירותי מחקר איכותיים ומגוונים לחוקרים באקדמיה, במטרה לסייע לכם בתהליך המחקר, לייעל תהליכים ולחסוך לכם משאבים וזמן רב במהלך עבודתכם השוטפת. כמו כן האתר מציע שורת שירותים ייעודיים לבחירתכם ובהתאם לשלב המחקר שלכם.

שירותי מידענות עסקית

שימוש בשירותי מידענות עסקית ואקדמית, סיוע בעבודות אקדמיות יסייע לעסק שלך במחקרי שוק, איסוף ועריכה של מידע עסקי לתוכנית עסקית או מחקר יזמות בתחום מסוים, איתור חברות\ יצרנים\ ספקים, עריכת מחקר בכל תחום כגון מחקר על מוצר או פיתוח מסוים, סקירה ומעקב אחר מתחרים, פרופילים עסקיים, מיפוי שוק עסקי ומגמות בענפי תעשייה מגוונים, איתור לקוחות פוטנציאליים, בניית פרופילים של חברות וכדומה.

למה צריך שירותי מידענות?

כיום, כשכל המידע נראה כאילו הוא מצוי בכף ידינו, ורק מחכה שנחפש אותו בגוגל או במנועי חיפוש אחרים, מידענות נדמית כמקצוע ארכאי ולא רלוונטי.


אבל:

היתרון הגדול בשירותי מידענות, בכל תחום שלא יהיה, הוא חיסכון בזמן. גם אם המידען משתמש בשירותי גוגל הפתוחים לכל (וחייבים להודות, כי אין מידען אשר יסתמך רק על מקור פתוח אחד!) הוא מצליח לסכם את כל המידע הקיים, הגלוי והחבוי, באופן שמסייע למקבל השירותים לקבל החלטות נבונות יותר, ומבוססות יותר על עובדות והנמקות.

יתרון נוסף הגלום בשירותי המידען, היא היכולת להשתמש במאגרי מידע סגורים. ההנחה כי כל מה שקיים ברשת הפתוחה, הוא בעצם כל מה שקיים, ממש לא נכונה! מחכה עוד הרבה מידע, עשיר ומועיל במאגרי המידע הסגורים. היכרות מוקדמת עם אתרים אלה, הספציפיים לכל תחום בנפרד, והיכולת לחפש בהם, באמצעות מילות חיפוש מכוונות המתאימות למאגר הספציפי, היא יכולתו הייחודית של המידען.

--------אם אתה זקוק למידע דרוש לך כוח! ---------

אתר אינטרנט שהתוכן בו מתעדכן באופן רציף, נתפס הן בעיני הגולשים והן בעיני מנועי החיפוש

כאתר פעיל ורלוונטי בתחומו.
שירות עדכון אתרים מתאים לכל סוגי האתרים, איננו מחייב מערכת ניהול תוכן ומאפשר לכל אתר

לשמור על רלוונטיות ורמת שימושיות גבוהה.

מי אנחנו?

חברת "מידע" מעניקה שירותי מידענות, חיפוש מקצועי ועריכת מידע ממאגרי מידע באינטרנט ומרשת האינטרנט הגלובלית.


בין השירותים הניתנים: איתור וניתוח מידע עסקי, ביצוע מודיעין עסקי ותחרותי, איתור מחקרי שוק, איתור מידע משפטי, מידע אקדמי ועוד אשר יסייעו לכם בקבלת החלטות מושכלות ושיפור ביצועים.

השירותים ניתנים ללקוחות ממגזרים השונים ובהם: חברות עסקיות, חברות סטארט-אפ, גופים ממשלתיים, רשויות אכיפה, עמותות וסטודנטים לתארים מתקדמים.

המוטו שלנו:

"הצלחה היא לא המפתח לאושר; אושר הוא המפתח להצלחה. אם אתה אוהב את מה שאתה עושה,

אתה גם תהיה מוצלח" (צוטט מ: אלברט שוויצר)

-----------כשאתה לא יודע, אתה לא פוגע!-------------