עיתון מפורסמים

שירז מועלם ובר שמאי

נדב גד'ג

מעניין אתכם לדעת על נדב גד'ג?מה יקרה לו בעוד עשרים שנה? סימן שהגעתם לעיתון הנכון...

גדג' נולד בפריז , גרפיקאי במקצועו, הוא נולד שני מבין ארבעה אחים.

בשנת 2001 כשהיה בן 3 עלתה המשפחה לישראל והתקיימה במושב נווה ימין. ב-2011, כשהגיע לגיל 13 התגרשו הוריו, ושנה מאוחר יותר עבר יחד עם משפחתו להתגורר בנתניה.

הקרירה שלו התחילה מתכנית הראליטי שנקראת "הכוכב הבא" שבה הוא זכה במקום הראשון, והבטיח את מקומו ביצוג ישראל בארוויזיון 2015.

גד'ג יצג את ישראל בארוויזיון 2015 והגיע לגמר. הוא זכה במקום ה-9.

כיום גד'ג בן 16, וככל הנראה בהמשך חיו ישאף להגיע לזמר מצליח בעולם, שופט בתכניות ראליטי כגון אקס פאקטור, הכוכב הבא, וכוכב נולד ואף מוזיקאי עולמי.

Eurovision 2015 Israel – Golden Boy אירוויזיון 2015 ישראל
Big image
Big image
Big image

רוני דואני

דואני נולדה בראשון לציון. החלה ללמוד ריקוד בגיל צעיר. בשנת 2001 התקבלה לקבוצת המעודדות של מכבי תל אביב ושנה לאחר מכן הוחתמה על חוזה בחברת פופ-ארט. במשך שנתיים למדה רוני פיתוח קול ומשחק.

בפברואר 2005 התגייסה דואני לצה"ל, והחלה לשרת כמש"קית הסברה בחיל השימוש.

בתחילת שנת 2007 השיקה דואני סדרת מוצרי קוסמטיקה בשם "U-GIRL", אשר מיועדים לנערות צעירות. נוסף על כך, באותה שנה דיבבה את דמותו של "האטר" בסרט "מעבר ליער".

רוני דואני היא אחותה של השחקנית יעל דואני. ב-19 באוגוסט 2010 נישאה דואני לחן מונצ'ז. מתגוררת בתל אביב.

בשנת 2004 יצא אלבומה הראשון "עולם שלם בחוץ". השיר המפורסם והמוכר ביותר מתוך הדיסק היה "סופרסטאר". הלהיט נרכש, כמו רוב שיריה של רוני, מחברות בינלאומיות שכותבות שירי פופ ומוכרות אותם לאמנים שונים ממדינות שונות. כך קרה שאת השיר ביצעו מספר זמרות מסביב לעולם במספר שפות. השיר העניק לרוני את כינויה "רוני סופרסטאר".

Big image
רוני דואני - סופרסטאר