Мій родовід

Анастасія Оленська

Big image

Заборонений друг

Колись, коли мій дідусь служив в армії він знайшов бурундука. Ця маленька тваринка не залишила дідуся байдужим і він забрав бурундука з собою, не дивлячись на те, що в армії було заборонено тримати звірів.Відтоді, дідусь годував свого маленького друга та всюди носив його в кармані. Маленька тваринка навіть спала з дідусем на одній подушці. Коли друзям дідуся передавали їжу яка подобалась бурундку вони все йому віддавали. Коли дідусь повертався з армії він відніс бурундука назад до лісу та посадив на м'яку ялинку. Бурундук дуже звик до дідуся і не хотів з ним розставатися та навіть біг вслід за дідусем. Ця історія вразила меня тим, як тварина може подружитися з людиною і тим, на що людина може піти заради тварини.

Історія мого міста

Всі мої предки про яких я знаю жили у місті Києві. Про те, як утворилося наше місто я не буду розповідати, так як ми дуже добре про це знаємо з уроків історії. Мій прадідусь та моя прабабуся працювали на заводі "Хімволокно". Інша моя прабабуся працювала на "ДШК" (дарницький шовковий комбінат), а прадідусь був будівельником.

Мій рід

Мою маму звати Євгенія, а тата Руслан.Мої батьки народились в різних містах: мама у Києві, а тато у Житомирі.Мама навчалась в С/Ш №188,а тато С/Ш №176.Так як і мама, і тато займалися спортом, то і познайомилися вони на одному тренуванні. Так мої батьки почали спілкуватися і стали чоловіком і дружиною.Зараз мої батьки в розлученні.Мого дідуся звати Сергій, а бабусю Тетяна. Мої дідусь та бабуся познайомилися на проводах дідусевого друга, якого бабуся навіть не знала, а пішла за компанію з подружками.У минулому дідусь прцював будівельником, а бабуся оператором на заводі. Зараз дідусь працює охоронцем, а бабуся помічником вихователя. У мами є брат та сестра - Дмитро та Вікторія. Вікторія має сина Тимофія, якому 4 рочки, а Дмитро дочку Дар'ю, якій 2 роки. Моя тітка працює вчителькою англійської мови, а мій дядько водієм автонавантажувача. Рідних братів та сестер я не маю.Також, невід'ємним членом моєї сім'ї є моя домашня улюблениця. Це кішка породи скотіш-фолд, яку звати Асоль.

Малинове варення

Спочатку готуємо сироп. Для цього на 1 кг малини беремо 1,3 кг цукру, засипємо його в емальовану ємність, туди ж заливаємо 200 мл води, перемішуємо, ставимо на плиту, доводимо до кипіння, після чого тримаємо на вогні, постійно помішуючи, до тих пір, поки спочатку каламутний розчин не стане світлим. Далі, закладаємо у сироп ягоди, обережно перемішуюємо, після чого знімаємо з вогню і залишаємо на 5-6 годин.Потім, остигнулу малину відкидаємо на друшляк, зливаємо з неї сироп, знову ставимо його на вогонь, доводимо до кипіння, після чого знову з'єднуємо з ягодами і як тільки ця маса закипить, знімаємо її з вогню. Давши варенню постояти ще 7-8 годин, повторюємо описаний вище процес – відокремлюємо сироп, кип'ятимо, з'єднуємо з ягодами, доводимо масу до кипіння і тут же розливаємо її по стерильним банкам, які закриваємо металевими кришками. Саме цим варенням лікувалися мої предки.

Я презентую себе

Мене звати Настя і мені 13 років. Мій улюблений жанр фільмів це комедія. Предмети які найбільше мені подобаються це англійська мова і фізкультура. В мене є багато друзів і я не хочу виділяти когось окремо, щоб не образити інших. У майбутньому я хочу стати юристом.