Reis Keskaega

Ajalugu 5.Klass

Meie bussireis

Kui me jõudsime ühte sündmuspaika siis me saime näha selliseid vanu münte. Need olid nii vanad, et meie ei saagi nii vanaks. Need mündid olid aastast 1532. Me saime ise ka neid münte otsida ja me leidime. Mina leidsin sellise mündi, mis pärines aastast 1562. Minu ema leidis ühe vanemaid münte, mis on ültse leitud.See münt pärines ajast 1326. Siis me reisisime edasi.

Vana muuseum

Me käisime ka ühes muuseumis, kus nägi väga huvitavaid asju. Seal oli ka peale meie kuninganna kelle nimi on Elisabeth. Meile näidati huvitavaid filme, kus oli palju õppida. Seal sai veel sulepeaga kirjutada ja kõike muud mida hing ihaldas. Mina muidugi läksin vaatama väga vanu asju, mida ma veel näinud polnud. Seal sai veel meisterdada ja kõike muud. Seal me olime oma sugulase ema ja isa ja õdedega. Siis me reisisime veel edasi.

Tagasitulek

Siis, kui me tagasi tulime oli meil väga tore olla. Me saime uusi kogemusi, mida kasutada jne. Me sõitsime alguses bussiga, siis laevaga, siis lennukiga ja siis jälle bussiga. Mulle meeldis see reis väga. See oli lihtsalt väga tore. Kõige toredam oli see, kui ma proovisin rüüd omale selga. See oli lahe. Aga kõige toredam oli ikka see, et ma sain sinna minna ja ma tahaks seda korrata.